Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Odlupování kůže na obličeji

Diskuse - Odlupování kůže na obličeji

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Martin, 31.12.2011 14:09:30, IP: ***.***.80.202, #156629
Dobrý den, už nějakou dobu se mi odlupuje kůže na obličeji, hlavně kolem nosu a obočí. Vzniká mi tam strup a nepomáhá ani oplachnutí vodou a mýdlem. Existuje na to nejaký krém nebo něco? Vážně bych se toho už potřeboval zbavit. Předem děkuji za pomoc.
Lukas, 13.5.2013 8:20:26, IP: ***.***.224.204, #177364
Ahoj, mam stejny problem..:( poradil ti uz nekdo?
., 13.5.2013 10:35:22, IP: ***.***.252.250, #177371
podívej se na str. chlamydie a užívej bylinky
Karel, 27.7.2014 15:22:50, IP: ***.***.211.162, #187196
Nazdar. Zkus třeba baobabový olej. Měl by ti pomoct s hydratací kůže a zamezíš tím dalšímu odlupování. Mě pomohl s uhrama, takže za vyzkoušení určitě stojí.
ilona holubova, 10.5.2016 12:23:17, IP: ***.***.253.13, #200110
ahoj mam synaa tež se mu odlupuje na rukou a i na nohou kuže chtelabych se zeptat zda se jedna o nejaku nemoc či co dekuji
Přidat příspěvek k tématu Odlupování kůže na obličeji
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera22:06
17 reakcí

Výživoví poradci - jsou k něčemu?

Známá k nim docházela. Já se mrkla na jejich stránky www.svet-zdravi.cz. Tam jsem se dozvěděla spoustu zajímavého. Domluvila jsem si u nich... (zkráceno)

Zlatka
včera20:53
1 255 reakcí

sarkoidoza

sama jsem před řtyřmi lety místo sterokortikoidů na sarkoidozu použila MMS aktivátor, obrat k vyléčení přišel po 14 dnech. Brala jsem postupně 6 až... (zkráceno)

rada
včera20:39
90 reakcí

Cukrovka - diabetes mellitus

Ahoj já používám tohle https://www.paleo-doupe.cz/sortiment/stevin-stolni-sladidlo-200-tbl

Sára
včera20:27
209 reakcí

Stres a cukání svalů

chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou... (zkráceno)

Anonym
včera19:09
797 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Rýchla odpoveď: anabellemartinez229@gmail.com Dobrý deň, som jednotlivec, ktorý ponúka medzinárodné pôžičky. S kapitálom ktoré budú použité na... (zkráceno)

Anabelle Martinez
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení