Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Patní ostruha

Darča, 6.9.2017 7:39:17, IP: ***.***.62.226, #209279
Ahoj všichni. Když to tak pročítám, tak se chci také podělit o svou zkušenost s patní ostruhou. Už jsem vyzkoušela snad všechno, bolesti ale neustupovali. Jedna známá doktorka mi však řekla, že jí několik pacientů řeklo, že jim pomáhají ortopedické vložky Twin-heels od Medicovi. No vyzkoušela jsem také a výsledek byl ohromující! Je potřeba je opravdu nosit, a chce to vydržet. Bolest postupně ustupovala a nyní je vše OK. Nepřestávám je používat ani když bolesti už nemám.
Anonym, 6.9.2017 11:54:43, IP: ***.***.242.248, #209280
(N)
Pietrushka, 12.9.2017 11:42:06, IP: ***.***.175.162, #209543
Chci se zeptat dr.mi na rentgenu náhodně zjistil větší patní ostruhu, kterou sem si zlomila péo šlapnutí na kamínek,Nohu mám v sádře. Setkal se s tím někdo? Dr.říkal, že to ještě neviděl :D. Děkuji
maruška, 2.10.2017 19:33:55, IP: ***.***.78.73, #211311
Hrozně mě to bolí,nevím co mám dělat,někdo radí operaci,jiný ozařování,obklady bramborou a bůh ví co ještě.Ozařování je hrozně drahé a nikdo vám nezaručí zda pomůže! Jako starobní důchodkyně si nejistý výsledek léčby nemohu dovolit ! A NYNÍ PORADTE !
Anonym, 2.10.2017 20:18:25, IP: ***.***.242.248, #211312
Měkké vložky do bot, bylinky na čistění těla, lichořeřišnice, bříza a pod. je to na dlouhou dobu.
EVČA, 9.10.2017 15:13:53, IP: ***.***.240.122, #211451
Ahoj všem. Ostruha mě trápí více než rok bolest už nejen při chůzi,ale i v klidu. Mám specialní vložky do bot,2x kortikojdy aplikované přímo do paty a 9x sezení rázové vlny. Vše bez výrazného zlepšení.Začala jsem se zajímat o tejpování a po 14 dnech cítím obrovskou ulevu a začínám mít pocit ,že něco funguje.
Dulísek, 19.10.2017 20:20:12, IP: ***.***.144.109, #211782
Dobrý večer,jsem dva měsíce po ozařování patní ostruhy a bolest přetrvává.Teď zkouším homeopatický přípravek, tak uvidím.Nakonec pak už jen rázová vlna.Bolest mě trápí už půl roku a jsem z toho unavená,nic mě nebaví a v práci je to ještě horší.Celou směnu stojím u stolu, tak se nemůžu plně věnovat tomu,čemu mám.Pomozte mi prosím někdo.Děkuji moc.
Anonym, 19.10.2017 22:25:14, IP: ***.***.242.248, #211785
chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou kombinaci příznaků. Navíc škodí i endotoxin, který se vyplavuje do těla a je zanášen krví do všech částí našeho těla, od nervových zakončení, přes cévy, vlásečnice, mízní systém. Typickým společným znakem u mnoha pacientů je ale meteosensitivita, to znamená zvýšená citlivost na počasí, tzv. biozátěž. Zhoršení příznaků u zhoršené biozátěže je častým a skoro pravidelným jevem. Za všemi těmito potížemi může stát chronická chlamydiová infekce. Nejčastěji napadený člověk trpí více příznaky najednou, charakteristická je dlouhodobost potíží, jejich postupné zhoršování a často nenápadný začátek. A neznámá příčina a neúspěšnost léčby! Tedy : náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, kožní onemocnění postupně se objevující, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů,výrůstky na kostech, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu. Pokašlávání, zhoršování psychiky dané napadnutím nervů endotoxinem. Rizikové těhotenství, neplodnost, zánět prostaty dané usídlením chlamýdií v pánvi. Pocity bolesti v různých částech těla dané napadením nervových zakončení. Napadení cévního systému. Většina příznaků je dána dlouhodobým drážděním nervových zakončení napadených orgánů v těle. Z toho si můžete udělat jasný úsudek, že nelze stanovit diagnozu přesně, protože nemov má tisíc tváří. Pokud máte nespecifické, zhoršující se zdraví, bolesti v těle, postupně se zhoršující zdravotní stav a chronickou únavu, také někdy postupné psychické změny, je dost pravděpodobné, že ve vašem těle jsou aktivní ložiska chlamydiové infekce a ty vám chronicky škodí. Neexistuje jiná tak hodně rozšířená infekce, ostatní infekce mají daleko menší schopnost takto přežívat a škodit. Díky dlouhodobému dráždění organismu, nervů a cév a také parenchymatozních tkání, je chronická infekce také jednou z hlavních příčin závažných onemocnění jako je rakovina parenchymatozních orgánů, nervové onemocnění- sclerosis multiplex atp., mozkové mrtvice, angina pectoris, bolest srdce, poruchy krevního tlaku, cukrovka, lupénka, bolesti kostí a okostice. Záněty kloubů, dna a poruchy štítné žlázy.
        Předchozí   1 .. 9101112      Následující
Přidat příspěvek k tématu Patní ostruha
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera23:04
426 reakcí

MINERVA

i was in need of a hacker to spy at my cheating spouse on-till i went online and found this great hacker named jamesscotthacker@gmail.com who helped... (zkráceno)

erikson tripper
včera23:02
172 reakcí

nevíte co to může být????

Ty, anonyme, to tě ty chlamydie platí, že je cpeš do každý diskuse? Jsi mimo.

Kristina
včera22:48
1 reakcí

Doplňky stravy

Je tu někdo, kdo užívá doplňky stravy ? Mají nějaký efekt ?

Denisa
včera22:41
99 reakcí

Regresní terapie

Regresní terapie je jedna z těch nebezpečných metod, které nepřípustně zasahují do podvědomí a vůle "léčeného". Výsledkem můžou být zhoršené... (zkráceno)

Kristina
včera22:01
4 reakcí

Čarodějnice, kouzelníci, věštkyně, voodoo, magie .. věříte tomu?

Milá Sonoro, vůbec se nepřibližujte k černé magii, je to velmi nebezpečné. To, co vás potkává, je váš osud, karma, kterou jste si vytvořila svými... (zkráceno)

Kristina
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení