Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > rakovina slinivky břišní

Diskuse - rakovina slinivky břišní

Klánovský Emil, 5.12.2017 15:41:44, IP: ***.***.39.7, #213264
Potřebujete půjčky na projekt, investice, osobní půjčky, úvěry na podnikání, úvěry na bydlení, studentské půjčky, půjčky na konsolidaci a vánoční půjčky? Potřebujete půjčku k zahájení malého, středního nebo velkého podnikání? Potřebujete úvěr na vybudování domu nebo úvěru na auto? Potřebujete úvěr na nákup vybavení pro práci? Získejte odpověď na všechny vaše problémy a získejte svůj úvěr dnes s úrokovou sazbou 2% a naše transakce jsou rychlé, bezpečné a pohodlné a 100% záruka. e-mail prostřednictvím: klanovskyemil@gmail.com
Klánovský Emil, 5.12.2017 16:14:18, IP: ***.***.39.7, #213265
Potřebujete půjčky na projekt, investice, osobní půjčky, úvěry na podnikání, úvěry na bydlení, studentské půjčky, půjčky na konsolidaci a vánoční půjčky? Potřebujete půjčku k zahájení malého, středního nebo velkého podnikání? Potřebujete úvěr na vybudování domu nebo úvěru na auto? Potřebujete úvěr na nákup vybavení pro práci? Získejte odpověď na všechny vaše problémy a získejte svůj úvěr dnes s úrokovou sazbou 2% a naše transakce jsou rychlé, bezpečné a pohodlné a 100% záruka. e-mail prostřednictvím: klanovskyemil@gmail.com
Milena, 6.12.2017 0:29:28, IP: ***.***.20.14, #213269
pane Klánovský neotravujte tady, jděte na jinou stránku,pro evys a vercu -myslim na vás ,ať vydrží chemo co nejdéle, vím, že to není jednoduché,držím palce
Anonym, 7.12.2017 22:12:59, IP: ***.***.0.82, #213318
Je možné že je máme zle po naplastich?dali mám nejslabší a je ji furt na zvraceni
Verca, 7.12.2017 22:14:03, IP: ***.***.0.82, #213319
Psala jsem to já verca
kellie, 7.12.2017 22:38:54, IP: ***.***.39.26, #213326
Potřebujete skutečný úvěr na obchodní účely nebo na zaplacení svého dluhu kontaktujte pana Kellie Wilsona nyní za opravné půjčky prostřednictvím e-mailu: Oceanicfinance113@gmail.com nebo +1 (267) 725-7570
Verca, 7.12.2017 23:33:37, IP: ***.***.0.82, #213353
Taky na všechny myslím.drzte se
evys, 8.12.2017 15:32:07, IP: ***.***.153.68, #213363
Verco, manžel měl náplast 25 a teď už má 100. Opravdu pomáhají na bolest a nikdy mu po nich nebylo špatně.
Anonym, 9.12.2017 18:29:26, IP: ***.***.140.72, #213392
Dobrý den, Prosím někoho, kdo by byl tak moc hodný a napsal mi, jak se tato zákeřná nemoc projevila u jeho blízkých či něj samotném. Manžel má již měsíc bolesti, popisuje je je, jako veliký hlad, má střídavě průjem, zhubl asi 5 kg, je unavený.... Byli jsme u lékaře, čekáme na výsledky krve, pak následuje sono a poté asi i nějaké gastro, či něco takového. Mám o něj strašný strach, mají rakovinu v rodině, snad v každé linii. Je mladý 45. Třeba to budou jen vředy, či něco nezavazneho, prosím, kdo chce, ať sem napíše. Hodně by mi to pomohlo.
evys, 10.12.2017 22:31:08, IP: ***.***.128.27, #213445
Manžela po jídle bolelo břicho, bylo mu těžko a míval průjem. Ještě ho boleli záda a ty ho bolí po celou dobu nemoci. Byl na CT , tam už viděli nádor a v krvi měl vysoké markry. Taky měl rakovinu v rodině. Držím palce ať se diagnoza na slinivku nepotvrdí.
Anonym, 11.12.2017 7:15:58, IP: ***.***.208.34, #213446
Děkuji moc Evys za příspěvek, ozvu se, jak jsme dopadli. Modlím se za dobré zprávy . Manžela také bolí břicho po jídle ,jakoby nahoře hned pod žebry. Záda jej ale asi zatím nebolí, na to si nestěžuje, třeba to tedy je jen nějaké virové onemocnění.... Je šílené, jak se člověku během pár dnů změní život a priority, přeji všem na této skupině hodně sil.
Anonym, 11.12.2017 7:16:02, IP: ***.***.208.34, #213447
Děkuji moc Evys za příspěvek, ozvu se, jak jsme dopadli. Modlím se za dobré zprávy . Manžela také bolí břicho po jídle ,jakoby nahoře hned pod žebry. Záda jej ale asi zatím nebolí, na to si nestěžuje, třeba to tedy je jen nějaké virové onemocnění.... Je šílené, jak se člověku během pár dnů změní život a priority, přeji všem na této skupině hodně sil.
Anonym, 11.12.2017 8:40:54, IP: ***.***.208.34, #213448
V krvi ani moči nic nenašli, příští týden sono a fibroskopie, tak si říkám, že to snad vylučuje tuto šílenou nemoc a mohou to být jen vředy, či něco podobného. To by již v krvi něco bylo, co myslíte, mohu si oddychnout ??
evys, 11.12.2017 9:23:50, IP: ***.***.184.189, #213449
bude to dobrý, nestresujte se, Manžel to měl vidět, že má něco zhoubného už z krve. U rakoviny slinivky jsou příznaky, které má skoro každý. Koho dneska nebolí záda a někdy mu není těžko, že. Kolegyně manžel měl stejné příznaky a bylo mu ještě hůř než manželovi a měl nádor na slinivce nezhoubný a nějaký zánět. Pouze je hlídaný a nic s ním nedělají. Držím palce a věřím, že se k nám nepřidáte. Nikomu to nepřeji.
Anonym, 11.12.2017 9:34:40, IP: ***.***.208.34, #213450
Evys , děkuji moc za Vaše zprávy , snažím se se nestresovat . Sama jsem zvědavá, co to je a je mi ho líto, bolesti má i přes algifen a to, že není žádné bebíčko, vlastně ani nevím, kdy byl naposledy nemocen. Toto trvá už měsíc, začalo to jakoby záchvatem po jídle, pak se přidal průjem a ty bolesti , popisuje to jako kdyby měl veliký hlad. Má je několikrát denně, v noci ho to budí , doufám, že dostane brzy nějaké léky a bude dobře. Přála bych to všem na této skupině, bohužel vzhledem k povaze skupiny , to asi není možné. Modlím se za vás všechny , kteří procházíte tímto obtížným obdobím. Doufám, že vám za týden všem sdělím, že se k vaší skupině bohu díky nepřidáme ... Jedinné, co mě zaráží, že má manžel pod hrudní kostí, jakoby v trojuhelníku hmatatelnou masu čehosi, takové jakoby hrudky , ale nebolí ho to na omak..., má dost tukových budek po těle tak snad je toto také to. Možná to měl již dříve, jen tomu nevěnoval pozornost.
        Předchozí   1 .. 322323324325326327328329      Následující
Přidat příspěvek k tématu rakovina slinivky břišní
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes22:24
813 reakcí

Jak zhubnout o 5 až 8 kilo?

Chcete zhubnout, ale stále se Vám to nedaří? Na vině je Váš zpomalený metabolismus. Víme, jak ho nastartovat. Nabízím zdravé hubnutí bez hladu a... (zkráceno)

Monika
dnes22:14
373 reakcí

Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy

Chcete zhubnout, ale stále se Vám to nedaří? Na vině je Váš zpomalený metabolismus. Víme, jak ho nastartovat. Nabízím zdravé hubnutí bez hladu a... (zkráceno)

Monika
dnes22:13
27 reakcí

Výživoví poradci - jsou k něčemu?

Monika
dnes22:10
686 reakcí

jak zhubnout

Monika
dnes20:25
1 reakcí

Jakou kloubní výživu pro fotbalistu?

Ahoj můj syn hraje už deset let fotbal, teď si začal stěžovat na bolest kloubů, existuje kloubní výživa přímo dělaná pro sportovce?

Eda
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení