Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Test na latentní tetanii

Diskuse - Test na latentní tetanii

iva, 12.06.2009 14:43:22, IP: ***.***.105.244, #77127
AHOJKY LIDICKY.CHTELA JSEM RIC ZE MAM TETANIJI UZ 9 LET.MAM MIGRENU KRECE V RUKOU NOHOU:BRALA JSEM MAGNEZIJUM NA PAR MESICU TO PRESLO....ZISTILA JSEM ZE SE MITO ZHORSUJE KDYZ MAM STRES.IVANA
Jan, 10.09.2009 22:28:26, IP: ***.***.55.9, #80072
Vámi zmíněné magnézko pomáhá, avšak je vcelku třeba dodržet jeho pravidelné dávkování v dlouhodobém horizontu na doporučení ošetřujícího lékaře třeba ve Vašem případě i v kombinaci s kalciem. Obě látky radím užívat odděleně - Ca ráno a Mg večer nejlépe v podobě šumivých tablet v případě samoléčby. Opakuji pravidelně nejméně po dobu dvou měsíců. Dnešní doba je sice uspěchaná, ale Vaše zdraví na dobu kašle. Chlamidie mohou způsobit spoustu věcí, mimo jiné i globální paniku, takže podobnou diagnůzu bych být Vámi zanechal na odbornících.
petka, 27.01.2011 23:57:56, IP: ***.***.67.3, #124722
ahoj,je mi 31 a az po 6 letech mi zjistili,ze mam pozivni test na tetanii,tzv.porodnicka ruka.mam silene stavy az na omdleni,nejsem schopna si zajit sama do supermarketu,abych nahodou neomdlela.mota se mi porad hlava a jsem unavena.docetla jsem se,ze se pouziva magnezko a vapnik.myslite si,ze to moje stavy vyleci?
Dědek, 28.01.2011 7:18:28, IP: ***.***.209.252, #124734
popiš všechny potíže, jestli chceš tak napiš email
..., 29.11.2011 18:16:36, IP: ***.***.98.242, #155349
Dědku,medvědi zalezli k zimnímu spánku a ty zalez někam,kde vybuchne sobka.A chcípni!!!!!!!!!!!!!
Cledgehah, 15.12.2011 0:20:27, IP: ***.***.75.244, #156061
Where to celebrate Christmas advise?
Lída, 15.12.2011 6:16:46, IP: ***.***.25.97, #156062
Jakým způsobem se tetanie zjistí?
Juraj jenca, 12.12.2018 15:43:50, IP: ***.***.234.185, #230063
Schci test na tetaniu
Anonym, 03.01.2019 16:23:42, IP: ***.***.172.209, #230309
95% lidi ve vsech techto diskuzich (nejen na tomto portalu) by chteli byt zdravi, ale bohuzel je kazdy ochoten udelat pouze 2. Veci. A VIM TO DOBRE, protoze i ja se k tomu tak drive stavel. Zrejme tu bude mit vetsina s timhle prispevkem problem a pojede si “tu svoji”, takze se omlouvam, reagovat dal jiz nebudu 1) jit k doktorovi a vylomit z nej za kazdou cenu nejakou diagnozu. Nejlepe kdyz mate tech diagnoz vice. Protoze 5 lekaru =min. 2-3 ruzne diagnozy 2) dostat do rukou nejakou pililku, kterou kdyz bude jist, tak problemy zmizi Tak to ale nefunguje. Tak se ten problem nikdy nevyresi. A jak se vyresi? Telo ho vyresi samo, jakmile se uklidni. Uz nebudou jeden den brnet prsty, druhy den bouchat u srdce, treti den brnet nohy atd. Atd. Atd. Az zmenite ve smem zivote vsechno co vam zpusobuje to napeti, tak problem odejde. Bohuzel 95% lidi nikdy nic nezmeni a bude jen hledat stale nejakou (JAKOUKOLIV) diagnozu. Hlavne je potreba to nejak pojmenovat a mit proto nejaky nazev. Napr piska mi v usich, tak mi reknou ze mam tzv Tinitus. Super... jdu do lat. slovniku a tam zjistim ze preklad slova tinitus = piskani v usich. Vyborne: hlavne ze to bilej plast pojmenoval a muze rozjet kolotoc prasku a doporuceni. Verte mi, X let jsem v tom lital a vsechno to odejde az vyresite vsechny ty psych. veci o kterych v do e cteni tohohle prispevku jeste nevite. Vsechno to kdy musite u babicky najednou vzdycky na wc (ma to duvod), az vyresite ze pravidelne v nedeli vecer najednou boli hlava(ma to duvod), pravidelne na vanoce omarodite(ma to duvod), pravidelne mate tezkou kocovinu i kdyz jste toho moc nevypili (ma to duvod a neni to tim “ze to jen nesedlo), atd atd atd. Mohl bych pokracovat velmi dlouho. Snad to nekomu pomuze: nereste nazev diagnozy, srovnejte si to vsechno okolo sebe a uvidite ze se to spravi za nejakej cas. Drzim palce
anonym, 03.01.2019 17:33:11, IP: ***.***.242.255, #230310
(N)
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Test na latentní tetanii
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.