Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Tříselná kýla - prosím o uklidnění:-))

Diskuse - Tříselná kýla - prosím o uklidnění:-))

lukas, 20.04.2016 13:09:30, IP: ***.***.250.8, #199740
Ahoj, prosim o radu jak mam poznat triselnou kylu? Od vcerejska se mi mezi varlaty a konecnikem objevila podkozni boule je spise blize konecniku a je asi 4 cm velka, lehce hmatatelna a velice bolestiva. Muze se jednat a triselnou kylu? Zarazi me ze neni na trisle, ale u konecniku. Diky za odpoved
soninia, 09.05.2016 17:17:03, IP: ***.***.92.42, #200090
ahoj,mám šest dnů po operaci tříselné kýly,laparoskopicky,chci se zeptat jestli je normální slabé krvácení? díky za odpověd
roman, 01.06.2016 20:00:04, IP: ***.***.37.182, #200478
Kýla je v pohodě čt nástup, pá operace, 3 hodiny po ní jsem sám chodil, první den u čůrání sedím, první dva dny bolest při vstávání z postele a blbým pohybu, ale snesitelná. Neděle ráno odchod domů. Pondělí už celkem pohoda, úterý a středa už sedím v práci u PC a jezdím na motorce :)
lukas, 12.07.2016 5:25:33, IP: ***.***.43.46, #201119
Ceka mne dnes operace triselne kyli ..... u pozornuji ze se vakt vsevho bojim a nevim jaky to je po operaci a jak to boli dam vjedet az budu po.. hodne u ztraveni vsem
Jana, 13.07.2016 10:17:38, IP: ***.***.223.110, #201144
Dobrý den, jsem jeden den po operaci tříselné kýly řezem. Když ležím, tak je vše o.k., ale jakmile vstanu, tak to bolí jako čert. Je lepší ležet a odpočívat a nebo raději chodit?
lukas, 14.07.2016 9:01:50, IP: ***.***.43.46, #201166
lukas, 14.07.2016 9:17:54, IP: ***.***.43.46, #201167
ahoj vsechni tak sem po operaci triselny kyly mnel sem velikej strach s bolesti ale muzu vas uklydnit ne bolito jen kdyz stavate .....preju hodne u zdraveni ahoj lukas
lukas, 14.07.2016 9:17:55, IP: ***.***.43.46, #201168
ahoj vsechni tak sem po operaci triselny kyly mnel sem velikej strach s bolesti ale muzu vas uklydnit ne bolito jen kdyz stavate .....preju hodne u zdraveni ahoj lukas
Pavel, 14.08.2016 16:32:26, IP: ***.***.166.119, #201593
Chápu, že má někdo z operace tříselné kýly strach, ale pro lékaře se skutečně jedná o rutinní operaci, v podstatě jde o "údržbu". operace jsem se nemohl dočkat, nejraději bych ji podstoupil druhý den po tom, co jsem si kýlu objevil. Operovali mě (klasicky, ne laparoskopicky) na jednodenní chirurgii (P4) - dopoledne jsem tam naběhl, odpoledne mě operovali a druhý den ráno jsem už byl doma. Chůze nic moc, občas mě tam při i drobném pohybu na vteřinu šíleně zabolelo (až jsem si říkal, že tam snad museli zapomenout nůžky...), ale nic, co by nakonec nešlo vydržet, po pěti dnech jsem už jel sám autem do práce. Bolí to pořád méně, po třech týdnech vlastně už téměř vůbec. Pevně věřím, že za další dva-tři týdny už začnu běhat (předtím jsem běhal cca 100-150 km měsíčně), doktor řekl, že bych snad už mohl. Takže bych chtěl všem říct, ať se toho nebojí, jinak to vyléčit stejně nejde, po měsíci- dvou už o tom ani nebudou vědět... -)
Anonym, 13.10.2016 20:05:54, IP: ***.***.33.5, #202604
Taky jsem byl na operaci kýly na levé straně třísel. Našili mi tam pro zpevnění nějakou síťku. Po nějaké době se mi začala dělat boule i na pravé straně a tak jsem si říkal, že by stálo za to vyzkoušet pro změnu nějakou radu od bylinkářů. Operace mi neuteče. I když mi to hlava moc nebere, boule se postupně zmenšovala. Možná udělala svoje i změna stravování, musel jsem si upravit jídelníček,aby se zlepšila průchodnost ve střevech. Nevím, čím to je, ale nakonec je to jedno, důležitý je výsledek. Tak se mějte hezky. Zdenek R.
Anonym, 12.03.2017 6:50:09, IP: ***.***.49.171, #205159
Čau je možné ze mám dvě kyli? V levo podbrisku a v právo v pytlíku dík moc za odpoved
Anonym, 14.11.2017 1:15:49, IP: ***.***.250.144, #212385
dobry vecer nedavno semi udelalo v trisle boule co toje nikdy sem to ne mel bojim se moc a mam strach muzete mi poradit dekuji za radu co to muze byt
ludo, 26.02.2018 12:18:18, IP: ***.***.136.60, #216248
Ked sa tak divam na skusenosti inych, pripada mi, ze prvy tyzden som bol celkom v norme, potom uz patrim k horsim pripadom. Operovali ma klasicky (laparoskopia vraj vyzaduje idealnejsi stav, nez v akom som ja) v utorok (6.2.), v ten den to bolelo hnusne, ale na zachod som sa dokazal dostat po vlastnych. Vo stvrtok som uz isiel domov, no teda odviezol ma ochotny znamy, vo vlastnej rezii by som to nezvladol. Este niekolko dni to takmer furt bolelo, ale nie nejak hrozne a nie tak, aby som mal problem sa o seba starat, zajst na obed do restauracie a do obchodu atd. No pravda, chodil som asi ako pan prezident. Po tyzdni systematicke bolesti prestali, zacali byt len zriedkave a hlavne nahodile. A chodil som uz normalne, na to si nemozem stazovat, chodenie sa spravilo dost rychlo a dobre. Lenze ... Obcas ma rana zaboli a to ma teda teraz, po takmer 3 tyzdnoch uz pekne stve. Tento tyzden si este netrufam ani pracovat, ani ine, prijemnejsie veci. Hlavne ma deprimuje, ze bolest sa objavuje akosi nahodne, nesystematicky, pri narocnejsich pohyboch to vuobec nie je castejsie nez pri tych najjednoduchsich, takze napriklad svizne vyjdem po schodoch a nic, na posteli sa chcem otocit a pocitim ostru bolest ...
Erika, 27.02.2018 20:55:04, IP: ***.***.94.222, #216301
Zdravím, mám v nejbližší době podstoupit operaci tříselné kýly a mám hrozný strach. Mám astma a alergii na brufen,algifen a acylpirin a tak prosím měl někdo takové problémy?
patrik, 17.04.2018 14:01:11, IP: ***.***.142.110, #219101
Dobrý Den jsem 8 den po operaci pravostranné třís kyly klasickou metodou v UVN.v Praze Predem bych chtel vsem říci nevěřte lidem co říkají nic to onení odoperuje to i vratný v nemocnici 3 den jdete do prace a podobne nesmysly..Musím řici,že po 8 dnech je to stale velmi bolestivé problemy v pohyblivosti oblékaní zavazat si boty nastoupit do auta nemožnost řidit auto Automat dale bez sexu atd.no zkratka není mi moc do skoku a to i presto,že operace i hojení rany probiha snad dobře.Jsem sice rad že to mam již za sebou a odoperovane ale pokud bych se mnel znova rozhodovat zda se nechat odoperovat tak bych si vse 3x rozmyslel zvlašte u menší kyly kterou jsem mnel ja a nebylo to uplne akutní:)4 -5 den jsem mnel velke problemy se stolicí radil bych vsem jíst pouze kašovitou stravu aby nedoslo k zacpe.Jestě bych chtel říci je mi 50 let venuji se rekreačne sportu hlavně golf tenis v normalní fyz. kondici ale po pooperačních zkušenostech si zatím nedovedu nic takového ani predstavit snad to bude lepší .Přeji všem hodně zdraví a uspěšnou operaci pokud jí podstoupite.S pozdravem P.K.
        Předchozí   1234567      Následující
Přidat příspěvek k tématu Tříselná kýla - prosím o uklidnění:-))
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.