Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Vyhřezlá ploténka

Andy, 27.3.2018 17:11:23, IP: ***.***.168.133, #218044
Ahoj tak jsem to za půl roku nedala, vyzkoušela jsem asi vše o čem tady píšete. Takže 3.5. operace na Homolce , Výhřez jsem za půl roku vycvičila tak to nevzdávejte ten už nemám a měla jsem 1,2 cm ale mám ishtmickou spondylolystézu L5/S1 kdy obratel ujel do páteřního kanálu a ještě degenerativně praskl. Tak mi to hodný pan doktor Titlbach a Dr Kučera sešroubují a doufám že už bude lépe. Držte se všichni
Helena, 30.3.2018 15:57:28, IP: ***.***.252.23, #218289
Pro Andy Muzete mi poradit jak jste cvicila a u koho a kde Ja cicim sm tri mesice a zadne zlepseni,bojim se hledat a jit ke komukoli Dekuji
Helena, 30.3.2018 15:57:37, IP: ***.***.252.23, #218290
Pro Andy Muzete mi poradit jak jste cvicila a u koho a kde Ja cicim sm tri mesice a zadne zlepseni,bojim se hledat a jit ke komukoli Dekuji
Helena, 30.3.2018 15:57:39, IP: ***.***.252.23, #218291
Kuba, 1.4.2018 23:50:30, IP: ***.***.133.155, #218391
Ahoj, mám nález na CT prominence ploténky L4/L5. Nikde jsem nenašel co znamená slovo prominence, pokud někdo ví. Děkuji
Vertebrologie, 10.4.2018 23:20:30, IP: ***.***.128.19, #218823
Nemám sice problém s ploténkami, ale pan Lukáš Moudrý zmiňoval kliniku prof. Danilova. Dostal prosím někdo informace jak postupovat, aby se na kliniku dostal ?
Venus, 18.4.2018 8:55:28, IP: ***.***.135.15, #219131
Ahoj všichni, jsem 3.den po operaci, byl tam výhřez 14mm a měla jsem velké bolesti, kvůli kterým jsem nemohla spát. Hned po probuzení z narkózy jsem čekala úlevu, ale ta bolest byla pořád stejná. Doktor říká, že mám ještě počkat, ale já mám hrozný strach. Je tu někdo komu bolesti také ustoupily až později po operaci, třeba během rehabilitace? Za každé povzbudivé slovo předem děkuji, jsem fakt vyděšená že to nepomohlo :(
Jirka, 3.5.2018 8:12:12, IP: ***.***.185.201, #219933
Dobrý den.Mám výhřez plotýnky mezi 4 a 5 obratlem asi 1 cm.A k tomu těžkou artrozu meziobratlových kloubů.Operaci mi doktor nedoporučil zatím.Bolest mi střílí do nohy.Zajímalo by mě jestli je tu někdo kdo má stejné potíže a jak ho léčí jeho ošetřující lékař.Moje lékařka mi naordinovala rehabilitace po kterých to bylo řekl bych vždy ještě horší.Čekal jsem,že mi píchne nákou injekci nebo dá kapačky,ale to se nestalo.Prášky nechci moc brát tak většinou pracuji bez nich i když mám těžkou fyzicky namáhavou práci.Někdy mám pocit,že mi doktorka nevěří.Tak se s tím peru sám už dva roky.
Veronika F, 7.5.2018 13:31:38, IP: ***.***.141.251, #220109
Ahoj všichni. V červenci minulého roku jsem porodila syna, tři měsíce na to začala decentní bolest zad kterou jsem řešila paralenem později ibalginem. Když už ani růžová tabletka nezabírala řešila jsem to neurologem (bolest už nebyla v zádech ale v zadku stehně a šla dolů do nohy) .. CT potvrdilo výhřez poslední bederní ploténky a to 1,5cm. Byla mi doporučena operace. Na neurochirurgii jsem si prosadila že chci vyzkoušet cvičit. Od Prosince do března jsem cvičila McKenzie (že začátku každé dvě hodiny, pozdě ji už po hodině)Bez efektu. Začala jsem Sm systém při něm jsem vydržela zároveň z McKenzie další měsíc a půl ale bolest byla příšerná.manzel musel mít půl roku volno a pomoct mi z maličkým..ušla jsem max. Kilometr. No katastrofa. Nakonec jsem podstoupila operaci (přesně před 14dny)od té doby mám klid nic mě nebolí!!!mám sice omezení nesmím ještě měsíc sedět nesmím se předklánět a rotovat půl roku ale to jsem předtím kuli bolesti taky nemohla. Takže snad ta bezbolest vydrží. Huraaa
Veronika F, 7.5.2018 13:31:46, IP: ***.***.141.251, #220110
Ahoj všichni. V červenci minulého roku jsem porodila syna, tři měsíce na to začala decentní bolest zad kterou jsem řešila paralenem později ibalginem. Když už ani růžová tabletka nezabírala řešila jsem to neurologem (bolest už nebyla v zádech ale v zadku stehně a šla dolů do nohy) .. CT potvrdilo výhřez poslední bederní ploténky a to 1,5cm. Byla mi doporučena operace. Na neurochirurgii jsem si prosadila že chci vyzkoušet cvičit. Od Prosince do března jsem cvičila McKenzie (že začátku každé dvě hodiny, pozdě ji už po hodině)Bez efektu. Začala jsem Sm systém při něm jsem vydržela zároveň z McKenzie další měsíc a půl ale bolest byla příšerná.manzel musel mít půl roku volno a pomoct mi z maličkým..ušla jsem max. Kilometr. No katastrofa. Nakonec jsem podstoupila operaci (přesně před 14dny)od té doby mám klid nic mě nebolí!!!mám sice omezení nesmím ještě měsíc sedět nesmím se předklánět a rotovat půl roku ale to jsem předtím kuli bolesti taky nemohla. Takže snad ta bezbolest vydrží. Huraaa
Veronika F, 7.5.2018 13:31:51, IP: ***.***.141.251, #220111
Pajka, 14.5.2018 15:58:55, IP: ***.***.243.170, #220577
Dobry den chci se poradit mám výřez na plotynce L2-S1 4mm a L5-S1 11mm mám za sebou infuze pomohli od bolesti už mě nic nebolí .Jen mám stuhle hyzde jak tlačí asi na ten nerv a Kulhan na levou nohu ale bolesti nejsou žádné napsali mi ještě doporučení na magnetickou rezonanci a podle toho se uvidí operace.Rehalilitacni paní mi napslaa ten bazén na 5 dni jeslti to pomůže ze ten výřez je velký .ale operaci zatím nechci .myslite ze je to zbytečně ten mi pomůže i něco jineho ?prosim o rady operaci opravdu chci poslendjnjake mate zkušenosti dekuji
        Předchozí   1 .. 64656667      Následující
Přidat příspěvek k tématu Vyhřezlá ploténka
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera22:00
40 reakcí

Nafouklé břicho a příšerné bolesti

Taky Probio C+D, trpím nadýmaním a s tím spojenými problémy. Zabral mě.

Verina
včera21:52
2 205 reakcí

dráždivý tračník

Na probiotika pharmaagency jsem se dívala, pro případ, že by měla problém dcera.

Valina
včera21:46
1 656 reakcí

Wobenzym

Honestly speaking, getting a genuine hacker is very rare... but my classmates Corporation has assembled the finest hackers in London, Texas and... (zkráceno)

kevin cooper
včera21:44
68 reakcí

dlouhodoby prujem

Začal působit za pár dní,nebo to trvalo dél?

Mišina
včera21:05
32 reakcí

Kvalitní kloubní výživa

I na jejich stránkách www.alavis.cz píší, že přípravek je klinicky testovaný a ověřený, takže není se čeho bát.

Mery
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.