Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - vyhřezlá plotýnka

Anonym, 11.07.2017 9:52:01, IP: ***.***.249.4, #207824
Kotesak - kde jsi byl na operaci?
kotesak, 12.07.2017 13:25:23, IP: ***.***.171.171, #207850
kotesak, 12.07.2017 13:29:36, IP: ***.***.171.171, #207851
ahoj, byl jsem v FN Motol oddeleni spondylochyrurgie. Operoval me pan profesor Stulik ale jsou tam dobry vsichni. pristup super. co trapi tebe?
david, 28.08.2017 8:26:21, IP: ***.***.104.100, #209055
ahoj, prosím o radu. Velmi mně bolí v bederní páteři. zatím bez CT. co to může být, když stojím a pravou nohou nataženou nemůžu zvednout více než 20 cm od země.?
Diana, 17.09.2017 13:11:04, IP: ***.***.241.211, #209746
Je možné, že jsem jedním z Vás plotenkářů. 8 týdnů mám problémy bolesti v kříži, která střílí do obou hyždí a dále až do půli stehen. 2x jsem bolestí omdlela. V nemocnici, kam mě obratem přijali na infúze, byla stanovena pouhým pohledem oka lékaře diagnoza vyhřezlé ploténky. 3. den po přijetí mi udělali RTG páteře, kterým pochopitelně stav ploténky vidět není. RTG páteře dopadl normálně. Lékař stále hovořil o tom, že jde v to mém případě zřejmě o vyhřezlou ploténku, ale do úvahy by mohli přicházet prý i další diagnozy…Když jsem ho žádala o provedení CT, aby se stanovila diagnoza jím vyslovené plotenky, řekl mi, že neurologické oddělení nemocnice, kde jsem byla hospitalizovaná neslouží ke stanování diagnozy, ale pouze k léčbě bolesti, a že je vlastně jedno, co mi je, že velká bolest v kříži, střílící přes hyždě až do půli stehen se léčí stejně, ať jde o jakoukoliv diagnozu…Toto mi tedy mozek nebere – v nemocnici tedy léčí něco, vlastně neví co a ani nemají zájem vědět, co léčí, pořádné vyšetření neudělají…..Máte někdo podobné zkušenosti? Jak začínám tuto oblast sledovat a pročítat různé tuzemské i zahraniční informace….Operace páteře jistě není operací v lehké oblasti. Páteř je nosná konstrukce celého těla. Nicméně ve valné většině případů i dle popisů na německy a anglicky píšících stránkách tato operace přináší obrovskou úlevu od bolesti a rychle vrací lidi do normálního života. Operace ve velké většině případů spočívá v odstranění části vyhřezlé ploténky… Mám pocit, že politikou tohoto státu, je strašit lidi z operace ploténky. Operace je nákladná záležitost. Lidí plotenkářů je hodně a kdyby měli každého operovat a tím mu efektivně pomoci – bude to příliš drahé. Proto bude politikou lidi od operací plotének odrazovat a strašit je. Vždyť levnější je přecpávat je léky, dát jim sérii rehabilitací, které jsou mnohdy k ničemu, odmítat jim i vyšetření, která diagnozu ploténky upřesní…, nedávat lidem na ploténku důchod…nepřijímat je do nemocnice na infuze z důvodu obsazenosti lůžek… Vždyť na ploténku a strašnou bolest se neumírá…tak proč by to měli páni doktoři a rozpočet pojišťoven řešit….Jo pokud někdo z nás bude celebritou nebo bohatým podnikatelem, který si může zaplatit a podplatit, operace se dočká, kdy bude chtít… Každá operace je vždy riziko, i operace slepáku je riziko.. Nechápu, ale jak může neurochirurg odmítnout operovat člověka, který ploténkou nelidsky trpí 10 let…opravdu to nechápu…Proč Vás, co tu píšete o svých hrozných bolestech a máte nález vyhřezlé ploténky odmítli, při strašných bolestech operovat? Je to krajně nelidské… Je to hanba tohoto státu, jak se k obyčejným lidem chová.. Protože, když je strašně, když je člověku dlouho strašně, když to dlouho nelidsky bolí, když člověk jen v bolestech leží, když člověk ztrácí vše v životě dělal – práci, sport, přátelé, když člověk jen leží v bolestech doma v pokoji…člověk se ne operaci pak těší a pak se chce bolesti zbavit….operace pak zůstává i jedinou nadějí…Jak může neurochirurg operaci odmítnout??? Nechápu.
Kvetoslava, 27.10.2017 11:05:01, IP: ***.***.189.2, #212019
Dobrý den mám vyhřezlé plotýnky jedna je6.5 a druhá 8 mm už několik let mám hrozné bolesti beru opiáty targin 20mg 10mg to beru 5 let vůbec to nepomáhá chodím na opichy a to vydrží 3h jsem s te věčně bolesti psychicky špatná beru léky i na deprese chodila jsem i k chiropraktikovi a ten my taky nemůže pomoct teď jsem si koupila Biomag magnetoterapii nemůžu říct že jsem bez bolestí já už nevím co mám dělat to jsou tak hrozný bolesti jde to do nohou do břicha je to hrozný a to mám od 12 let a je m48 let kolik let už trpím a nikdo my nepomůže tablety opichy infekce to my přeci nepomůže od toho problémů poraďte my prosím já tu bolest začínám nezvladat díky moc rehabilitace zakázaný chodila jsem a bylo to hrozný že jsem myslela že ani neodejdu
Kvetoslava, 27.10.2017 11:06:33, IP: ***.***.189.2, #212020
Dobrý den mám vyhřezlé plotýnky jedna je6.5 a druhá 8 mm už několik let mám hrozné bolesti beru opiáty targin 20mg 10mg to beru 5 let vůbec to nepomáhá chodím na opichy a to vydrží 3h jsem s te věčně bolesti psychicky špatná beru léky i na deprese chodila jsem i k chiropraktikovi a ten my taky nemůže pomoct teď jsem si koupila Biomag magnetoterapii nemůžu říct že jsem bez bolestí já už nevím co mám dělat to jsou tak hrozný bolesti jde to do nohou do břicha je to hrozný a to mám od 12 let a je m48 let kolik let už trpím a nikdo my nepomůže tablety opichy infekce to my přeci nepomůže od toho problémů poraďte my prosím já tu bolest začínám nezvladat díky moc rehabilitace zakázaný chodila jsem a bylo to hrozný že jsem myslela že ani neodejdu
Anonym, 30.10.2017 10:31:42, IP: ***.***.7.34, #212070
Diana,opravdu zbytečně dlouhý příspěvek co nechápete.Lepší než operace je cvičit,cvičit a cvičit.Dohledejte si místo psaní,že nosná není páteř,ale svaly,,,hluboký stabilizační systém,zádové a břišní svaly.Sama mám výhřezy L4 L5 a vím co to je bolest.
Martina, 30.10.2017 19:01:25, IP: ***.***.58.183, #212080
Přátele, už jsem rok po operaci a dělám všechno proto abych byla fit: redukce váhy ( -18 kg ) cvičím 1 hod denně tj 3-4x po 20 min , kolo , plavání chůze, lázně byla jsem docela ok až najednou .... v noci závratě , do předklonu s hlavou ani náhodou, Nikdo neví co s tím, všichni od toho dávají ruce pryč nebo mi nabízejí prášky na deprese, Rehábko nezabírá - beztak ty jejích všechny cviky znám nazpaměť Patrně budu mít mielopatií a s tím se prý nic dělat nedá ... No tak čekám na MR a klepu se co tam bude , měl někdo ty polohové závratě také , upravilo se vám to???
Martina, 30.10.2017 19:14:15, IP: ***.***.58.183, #212081
Diano a Anonyme co tu píše že cvičit cvičit a nosným je svalstvo - blbost je to jenom odvádění pozornosti od příčiny potíži. Navodíme pacientovi dobrou náladu z pohybu a cvičení. Ha ha ha. Všechny ty retrakce a posilování nemají léčebný efekt, degeneraci nezastavíte a ploténku zpět tím nevpravíte - vlastní zkušenost, Operace možná uleví ale zázraky také nečekejte. Zabijákem je sezení v autě nebo u pc to je pro páteř vražedné. Bohužel dnešní medicina na tyto potíže je krátká ... já ty doktory i chápu - ono je to o držku, a nejde s tím dělat nic tak napíšou oblbováky ať je od nás pokoj.
Anonym, 30.10.2017 22:51:25, IP: ***.***.242.248, #212084
chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou kombinaci příznaků. Navíc škodí i endotoxin, který se vyplavuje do těla a je zanášen krví do všech částí našeho těla, od nervových zakončení, přes cévy, vlásečnice, mízní systém. Typickým společným znakem u mnoha pacientů je ale meteosensitivita, to znamená zvýšená citlivost na počasí, tzv. biozátěž. Zhoršení příznaků u zhoršené biozátěže je častým a skoro pravidelným jevem. Za všemi těmito potížemi může stát chronická chlamydiová infekce. Nejčastěji napadený člověk trpí více příznaky najednou, charakteristická je dlouhodobost potíží, jejich postupné zhoršování a často nenápadný začátek. A neznámá příčina a neúspěšnost léčby! Tedy : náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, kožní onemocnění postupně se objevující, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu. Pokašlávání, zhoršování psychiky dané napadnutím nervů endotoxinem. Rizikové těhotenství, neplodnost, zánět prostaty dané usídlením chlamýdií v pánvi. Pocity bolesti v různých částech těla dané napadením nervových zakončení. Napadení cévního systému. Většina příznaků je dána dlouhodobým drážděním nervových zakončení napadených orgánů v těle. Z toho si můžete udělat jasný úsudek, že nelze stanovit diagnozu přesně, protože nemov má tisíc tváří. Pokud máte nespecifické, zhoršující se zdraví, bolesti v těle, postupně se zhoršující zdravotní stav a chronickou únavu, také někdy postupné psychické změny, je dost pravděpodobné, že ve vašem těle jsou aktivní ložiska chlamydiové infekce a ty vám chronicky škodí. Neexistuje jiná tak hodně rozšířená infekce, ostatní infekce mají daleko menší schopnost takto přežívat a škodit. Díky dlouhodobému dráždění organismu, nervů a cév a také parenchymatozních tkání, je chronická infekce také jednou z hlavních příčin závažných onemocnění jako je rakovina parenchymatozních orgánů, nervové onemocnění- sclerosis multiplex atp., mozkové mrtvice, angina pectoris, bolest srdce, poruchy krevního tlaku, cukrovka, lupénka, bolesti kostí a okostice. Záněty kloubů, dna a poruchy štítné žlázy.
helena, 20.01.2018 10:02:12, IP: ***.***.64.14, #214753
Dobrý den mám tři vhřezlé pltýnky v bederní oblasti 8mm do páteřního kanálu někdy mi pihćhavá bolest prosjede zazadu stehnem , ale mám dotaz nemáte někdo z plotýnkářů zkušenost, že vám cuká v lýtku\?Na emg i MEP jsem byla Děkuji
zare87, 23.01.2018 11:03:37, IP: ***.***.89.60, #214849
pro helenu: máte neustálé bolesti v bederní oblasti? Já mám také 3 plotýnky a někdy mi cukne v pravém lýtku. ale prý je to normální já mám 2 protruze a jeden výhřez 6 mm
Anonym, 23.01.2018 11:30:31, IP: ***.***.242.248, #214850
kdo to nedokáže pochopit, že za to můžou chlamydie, ať trpí :-)
helena, 23.01.2018 16:56:15, IP: ***.***.64.14, #214869
pro Zare 87 mě nebolí stále v bederní oblasti spíše píchá a píchne mě občas ve stehně zezadu mám tri plotýnky prokluze disku dvě plotýnky 5mm do páteřního kanálu a jednu8mm do páteřního kanálu , právě mám ten problém, že mě v levém lýtku cuká beybolestně a kdzž se na nohu podívám, tak mi to lýtko jakoby se vtáhne dovnitř udělá důlek a zase se narovná prosím v případězájmu mi prosím zavolejte776740685 děkuji jinak tomu anonymu co píše ohledně chlamydií ano prodělala jsem plicní dostala jsem atb plus užívám chlamysan od Naděje
        Předchozí   1 .. 111112113114115116117      Následující
Přidat příspěvek k tématu vyhřezlá plotýnka
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.