Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - vyhřezlá plotýnka

Anonym, 26.5.2017 13:47:20, IP: ***.***.89.60, #206823
Ahoj můžete mi poradit, jestli neznáte někoho šikovného (Jižní Morava) Břeclav, Brno, Hodonín, kdo by pomohl od bolesti? mám 2 výhřezy a poslední měsíc se to zhoršilo brnění v pravé noze a pálení v zádech a kyčli. Díky za jakoukoliv radu :-)
Anonym, 23.6.2017 11:34:42, IP: ***.***.249.4, #207414
Ahoj, prosím Vás, mám dotaz : mám asi vyhřez L3 L4 pravé stehno a hlavně koleno velmi bolestivé! 11.7. jdu na MR a potom prý s největší pravděpodobností operace. Sice je mi 40let, a rád sportuju. Budu moct po operaci provozovat fotbal, motocros, extrém sjezdy na kole atd..? Díky za odpověď.
kotesak, 9.7.2017 11:35:58, IP: ***.***.171.171, #207762
kotesak, 9.7.2017 11:36:07, IP: ***.***.171.171, #207763
kotesak, 9.7.2017 11:36:09, IP: ***.***.171.171, #207764
kotesak, 9.7.2017 11:44:05, IP: ***.***.171.171, #207765
zdravim vas vsechny. jen bych chtel prispet tem co jeste vahaji pred operaci. byt vami tak urcite jdu co nejdriv. ja s tim bojoval pul roku a vysledek byl vzdy jen castecny. fyzioterapie. masaze, lecitel, trek hulky. jsem 4tydny po operaci l5s1 a je to cim dal lepsi. zadny lecitel nevrati plotenku nazpet. vyberte ale peclive kde se nechate operovat a kym
Anonym, 11.7.2017 9:51:59, IP: ***.***.249.4, #207823
Kotesak - kde jsi byl na operaci?
Anonym, 11.7.2017 9:52:01, IP: ***.***.249.4, #207824
Kotesak - kde jsi byl na operaci?
kotesak, 12.7.2017 13:25:23, IP: ***.***.171.171, #207850
kotesak, 12.7.2017 13:29:36, IP: ***.***.171.171, #207851
ahoj, byl jsem v FN Motol oddeleni spondylochyrurgie. Operoval me pan profesor Stulik ale jsou tam dobry vsichni. pristup super. co trapi tebe?
david, 28.8.2017 8:26:21, IP: ***.***.104.100, #209055
ahoj, prosím o radu. Velmi mně bolí v bederní páteři. zatím bez CT. co to může být, když stojím a pravou nohou nataženou nemůžu zvednout více než 20 cm od země.?
Diana, 17.9.2017 13:11:04, IP: ***.***.241.211, #209746
Je možné, že jsem jedním z Vás plotenkářů. 8 týdnů mám problémy bolesti v kříži, která střílí do obou hyždí a dále až do půli stehen. 2x jsem bolestí omdlela. V nemocnici, kam mě obratem přijali na infúze, byla stanovena pouhým pohledem oka lékaře diagnoza vyhřezlé ploténky. 3. den po přijetí mi udělali RTG páteře, kterým pochopitelně stav ploténky vidět není. RTG páteře dopadl normálně. Lékař stále hovořil o tom, že jde v to mém případě zřejmě o vyhřezlou ploténku, ale do úvahy by mohli přicházet prý i další diagnozy…Když jsem ho žádala o provedení CT, aby se stanovila diagnoza jím vyslovené plotenky, řekl mi, že neurologické oddělení nemocnice, kde jsem byla hospitalizovaná neslouží ke stanování diagnozy, ale pouze k léčbě bolesti, a že je vlastně jedno, co mi je, že velká bolest v kříži, střílící přes hyždě až do půli stehen se léčí stejně, ať jde o jakoukoliv diagnozu…Toto mi tedy mozek nebere – v nemocnici tedy léčí něco, vlastně neví co a ani nemají zájem vědět, co léčí, pořádné vyšetření neudělají…..Máte někdo podobné zkušenosti? Jak začínám tuto oblast sledovat a pročítat různé tuzemské i zahraniční informace….Operace páteře jistě není operací v lehké oblasti. Páteř je nosná konstrukce celého těla. Nicméně ve valné většině případů i dle popisů na německy a anglicky píšících stránkách tato operace přináší obrovskou úlevu od bolesti a rychle vrací lidi do normálního života. Operace ve velké většině případů spočívá v odstranění části vyhřezlé ploténky… Mám pocit, že politikou tohoto státu, je strašit lidi z operace ploténky. Operace je nákladná záležitost. Lidí plotenkářů je hodně a kdyby měli každého operovat a tím mu efektivně pomoci – bude to příliš drahé. Proto bude politikou lidi od operací plotének odrazovat a strašit je. Vždyť levnější je přecpávat je léky, dát jim sérii rehabilitací, které jsou mnohdy k ničemu, odmítat jim i vyšetření, která diagnozu ploténky upřesní…, nedávat lidem na ploténku důchod…nepřijímat je do nemocnice na infuze z důvodu obsazenosti lůžek… Vždyť na ploténku a strašnou bolest se neumírá…tak proč by to měli páni doktoři a rozpočet pojišťoven řešit….Jo pokud někdo z nás bude celebritou nebo bohatým podnikatelem, který si může zaplatit a podplatit, operace se dočká, kdy bude chtít… Každá operace je vždy riziko, i operace slepáku je riziko.. Nechápu, ale jak může neurochirurg odmítnout operovat člověka, který ploténkou nelidsky trpí 10 let…opravdu to nechápu…Proč Vás, co tu píšete o svých hrozných bolestech a máte nález vyhřezlé ploténky odmítli, při strašných bolestech operovat? Je to krajně nelidské… Je to hanba tohoto státu, jak se k obyčejným lidem chová.. Protože, když je strašně, když je člověku dlouho strašně, když to dlouho nelidsky bolí, když člověk jen v bolestech leží, když člověk ztrácí vše v životě dělal – práci, sport, přátelé, když člověk jen leží v bolestech doma v pokoji…člověk se ne operaci pak těší a pak se chce bolesti zbavit….operace pak zůstává i jedinou nadějí…Jak může neurochirurg operaci odmítnout??? Nechápu.
        Předchozí   1 .. 114115116117      Následující
Přidat příspěvek k tématu vyhřezlá plotýnka
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes12:47
8 reakcí

Dárek pro přítelkyni

"Kldině, mám tohle www.dokose.cz/kosmeticke-zrcatko-simplehuman-sensor-pro-tru-lux-led-5-10x-zvetseni-aku-wifi-rose-gold Nejlepší na něm je to... (zkráceno)

Marie Vodná
dnes11:02
176 reakcí

Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???

Oceňovaní veritelia a hypotéky Limited pre malé a veľké úvery Na 2% úrokovú sadzbu. Potrebujete úver na začatie podnikania alebo splácať svoje... (zkráceno)

Max Bent
dnes10:56
45 reakcí

Power Matrix

Cakala som na pripravky 4 mesiace. To by az tak nevadilo, vedela som ze meskaju, no po dvoch mesiacoch uzivania nic. Mam Relictum, Salutem, Angel,... (zkráceno)

Tina
dnes10:42
350 reakcí

Hubnutí s hypofunkcí štítné žlázy

Do you need a quick long or short term loan with a relatively low interest rate as low as 3%? We offer business loan, personal loan, home loan, auto... (zkráceno)

Mr, Osman Ibrahim
dnes8:54
1 259 reakcí

sarkoidoza

TRUSTEE ACCOUNT LIMITED is a British based financial consulting company with years of experience in the international and local finance market. Be it... (zkráceno)

ANDREW KELVIN
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení