Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    

Diskuse - vyhřezlá plotýnka

Martina, 30.10.2017 19:01:25, IP: ***.***.58.183, #212080
Přátele, už jsem rok po operaci a dělám všechno proto abych byla fit: redukce váhy ( -18 kg ) cvičím 1 hod denně tj 3-4x po 20 min , kolo , plavání chůze, lázně byla jsem docela ok až najednou .... v noci závratě , do předklonu s hlavou ani náhodou, Nikdo neví co s tím, všichni od toho dávají ruce pryč nebo mi nabízejí prášky na deprese, Rehábko nezabírá - beztak ty jejích všechny cviky znám nazpaměť Patrně budu mít mielopatií a s tím se prý nic dělat nedá ... No tak čekám na MR a klepu se co tam bude , měl někdo ty polohové závratě také , upravilo se vám to???
Martina, 30.10.2017 19:14:15, IP: ***.***.58.183, #212081
Diano a Anonyme co tu píše že cvičit cvičit a nosným je svalstvo - blbost je to jenom odvádění pozornosti od příčiny potíži. Navodíme pacientovi dobrou náladu z pohybu a cvičení. Ha ha ha. Všechny ty retrakce a posilování nemají léčebný efekt, degeneraci nezastavíte a ploténku zpět tím nevpravíte - vlastní zkušenost, Operace možná uleví ale zázraky také nečekejte. Zabijákem je sezení v autě nebo u pc to je pro páteř vražedné. Bohužel dnešní medicina na tyto potíže je krátká ... já ty doktory i chápu - ono je to o držku, a nejde s tím dělat nic tak napíšou oblbováky ať je od nás pokoj.
Anonym, 30.10.2017 22:51:25, IP: ***.***.242.248, #212084
chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou kombinaci příznaků. Navíc škodí i endotoxin, který se vyplavuje do těla a je zanášen krví do všech částí našeho těla, od nervových zakončení, přes cévy, vlásečnice, mízní systém. Typickým společným znakem u mnoha pacientů je ale meteosensitivita, to znamená zvýšená citlivost na počasí, tzv. biozátěž. Zhoršení příznaků u zhoršené biozátěže je častým a skoro pravidelným jevem. Za všemi těmito potížemi může stát chronická chlamydiová infekce. Nejčastěji napadený člověk trpí více příznaky najednou, charakteristická je dlouhodobost potíží, jejich postupné zhoršování a často nenápadný začátek. A neznámá příčina a neúspěšnost léčby! Tedy : náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, kožní onemocnění postupně se objevující, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu. Pokašlávání, zhoršování psychiky dané napadnutím nervů endotoxinem. Rizikové těhotenství, neplodnost, zánět prostaty dané usídlením chlamýdií v pánvi. Pocity bolesti v různých částech těla dané napadením nervových zakončení. Napadení cévního systému. Většina příznaků je dána dlouhodobým drážděním nervových zakončení napadených orgánů v těle. Z toho si můžete udělat jasný úsudek, že nelze stanovit diagnozu přesně, protože nemov má tisíc tváří. Pokud máte nespecifické, zhoršující se zdraví, bolesti v těle, postupně se zhoršující zdravotní stav a chronickou únavu, také někdy postupné psychické změny, je dost pravděpodobné, že ve vašem těle jsou aktivní ložiska chlamydiové infekce a ty vám chronicky škodí. Neexistuje jiná tak hodně rozšířená infekce, ostatní infekce mají daleko menší schopnost takto přežívat a škodit. Díky dlouhodobému dráždění organismu, nervů a cév a také parenchymatozních tkání, je chronická infekce také jednou z hlavních příčin závažných onemocnění jako je rakovina parenchymatozních orgánů, nervové onemocnění- sclerosis multiplex atp., mozkové mrtvice, angina pectoris, bolest srdce, poruchy krevního tlaku, cukrovka, lupénka, bolesti kostí a okostice. Záněty kloubů, dna a poruchy štítné žlázy.
helena, 20.1.2018 10:02:12, IP: ***.***.64.14, #214753
Dobrý den mám tři vhřezlé pltýnky v bederní oblasti 8mm do páteřního kanálu někdy mi pihćhavá bolest prosjede zazadu stehnem , ale mám dotaz nemáte někdo z plotýnkářů zkušenost, že vám cuká v lýtku\?Na emg i MEP jsem byla Děkuji
zare87, 23.1.2018 11:03:37, IP: ***.***.89.60, #214849
pro helenu: máte neustálé bolesti v bederní oblasti? Já mám také 3 plotýnky a někdy mi cukne v pravém lýtku. ale prý je to normální já mám 2 protruze a jeden výhřez 6 mm
Anonym, 23.1.2018 11:30:31, IP: ***.***.242.248, #214850
kdo to nedokáže pochopit, že za to můžou chlamydie, ať trpí :-)
helena, 23.1.2018 16:56:15, IP: ***.***.64.14, #214869
pro Zare 87 mě nebolí stále v bederní oblasti spíše píchá a píchne mě občas ve stehně zezadu mám tri plotýnky prokluze disku dvě plotýnky 5mm do páteřního kanálu a jednu8mm do páteřního kanálu , právě mám ten problém, že mě v levém lýtku cuká beybolestně a kdzž se na nohu podívám, tak mi to lýtko jakoby se vtáhne dovnitř udělá důlek a zase se narovná prosím v případězájmu mi prosím zavolejte776740685 děkuji jinak tomu anonymu co píše ohledně chlamydií ano prodělala jsem plicní dostala jsem atb plus užívám chlamysan od Naděje
Anonym, 23.1.2018 18:41:21, IP: ***.***.242.248, #214872
Helena : je to chlamydie, záškuby jsou příznak, jistě máš i jiné příznaky, páteře jsou taky příznak, jedny ATB to je pro srandu, v tomhle stavu se musí několik balení ATB a ob týden, nitrobuněčná infekce se tady neléčí a není zájem to léčit, operace je na nic, tam se právě množí bakterie.
anonym, 23.1.2018 18:53:33, IP: ***.***.64.14, #214873
Tom je všechno hezké , ale kdo mi ty atb znovu dá, když když testy vyšly ok, nemohu lékařce vnucovat přece a´t mi napíše atb...... nevím jak ji o ně říct víte
Anonym, 23.1.2018 18:55:54, IP: ***.***.64.14, #214874
pro anonym ... jiné příznaky zatím nemám ...a atb si sama napsat nemohu víte, jedině užívat ten chlamysan,když se budu dožadovat atb tak si lékařka bude myslet, že jsem hypochondr utčitě.....nemám pravdu?
Anonym, 23.1.2018 19:13:46, IP: ***.***.242.248, #214876
antibiotika se předepisují jen vyvoleným, ale bez ATB se chlamydie v určtém stavu zničit nedá, jedině zkusit alternativu, ale o tom tady psát nebudu, testy jsou falešné i malé množství CPN vyvolává všechny nemoci, jenom chlamysan na to nestačí, je toho potřeba spousta a je potřeba se taky znovu nenakazit :-)
Helena, 23.1.2018 19:18:42, IP: ***.***.64.14, #214877
A prosim kam by jste mi mohl napsat alternativu kdyz ne sem a nakazit se mohu asi neustale jsem zdravotnik v nemocnici jeste jsem si objednala ti nkturu houba caga uz zkousim vse mozne a jake atb pouzit prosim dekuji
Anonym, 23.1.2018 19:25:08, IP: ***.***.242.248, #214879
vytvoř nový email a po spojení zruš :-)
Helena, 23.1.2018 19:34:16, IP: ***.***.64.14, #214882
Helena, 23.1.2018 19:35:41, IP: ***.***.64.14, #214884
A nejde sms? Nevim jak zalozit email tem mi delali deti dekuji
        Předchozí   1 .. 115116117118119      Následující
Přidat příspěvek k tématu vyhřezlá plotýnka
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes19:09
273 reakcí

Klouby, kosti

Sašo, tři měsíce, pak pauza cca 2 měsíce a může se užívat znovu.

Zlata
dnes19:05
2 121 reakcí

dráždivý tračník

Dobrý den, pane / paní. Jsme finanční firma, která poskytuje úvěry velkým, středním a malým podnikům a jednotlivcům. Kontaktujte nás prosím pro... (zkráceno)

Lenka Bolkova
dnes15:36
1 519 reakcí

Wobenzym

Ive just used this guys services blackhatthacker@tuta. io and hes a legit black hat hacker, he can handle social network hacks, emails and school... (zkráceno)

fame fame
dnes14:42
6 reakcí

Opruzený zadek

je dobré konzistence, vuně a mužou ho používat i dosplělí

Jana
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.