Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - vyhřezlá plotýnka

Marcela, 25.10.2018 13:12:23, IP: ***.***.245.107, #228839
Čauky všichni,mám dlouhodobý problém s bederní páteří.Mám dle posledního vyšetření tento nález, kterému nerozumím:prav lordoza bez kompresí těla, ventrolisthesa L5 1.stupně s posunem o 5mm, incip. spondyloza, pokroč. spondyloarthrosa L4/S1.Mudr. mi k tomu řekla, že mám uhnutý obratel, předepsala léky a popřípadě rehabilitaci, která už mi naposledy(v červnu tohotu roku) nepomohla.2x se mi stalo, že jsem musela na obstřiky, každý pohyb hrozně bolel, nemohla jsem vstát z postele.Podruhé jsem měla hroznou bolest stále, nepovolila ani v leže. Vyřešila jsem to tak, že jsem se nadopovala léky a pak dojela k lékaři.Opět obstřiky. Změnila jsem neuroložku,ale bolesti omezují už dlouhou dobu můj život.Prosím vás, zdali se někdo setkal s podobnou diagnózou , co pomáhá? Prosím poraďte.
Anastasia, 9.12.2018 17:34:05, IP: ***.***.241.217, #230024
Hi guys I have written a tonne of articles on sex toys, bondage and other stuff with which I have some personal experience :D I would like to contribute these articles to your blog as I think that your audience would enjoy reading them and find them useful. I will try to write some articles. You can access all the articles from my Google drive: https://drive.google.com/drive/folders/1lhtu2cXbHoiorZ_f_eJg9hxZ5qBW-NJr?usp=sharing Here are some images and banners that you can use: https://drive.google.com/drive/folders/1gWxexdmp9wIecSU2zrjL7uIYhOUmMg_4?usp=sharing That is all for now. I will send you some more articles once I get a bit more free time as it is quite busy at work at the moment. I am really trying to expand my blogging presence so it would be awesome if you could link to Anastasia from Peaches and Screams (https://peachesandscreams.co.uk). I am a full time blogger with them. I am also attaching my picture that you could use with each article :) You can select any of my bio pics from this folder: https://drive.google.com/drive/folders/19G0Na36YxaAgki6aR5pL0fpcTvbddhSM?usp=sharing Cheers Anastasia x
Dalibor, 16.12.2018 11:03:58, IP: ***.***.207.194, #230136
Na bolesti bederní páteře se mi velmi osvědčil jeden cvik,zkusím ho popsat. Ve stoje levou nohu dopředu,jakoby udělat krok s přenést váhu na tu nohu, nohu zpět a to samé s pravou nohou, nohu zpět,levou do zadu a zase na ni na pár vteřin přenést váhu těla, nohu zpět a to samé s pravou. Mohlo by to každému ulevit od bolesti a to docela rychle. Jde vlastně o to,že každý máme pánev lehce nakřivenou a tímto se na chvíli srovná, je dobré toto zacvičit několikrát deně.
Danek-saw, 12.1.2019 10:23:08, IP: ***.***.84.161, #230385
Operace je až krajní řešení.To jsem si prvně také nemyslel.Zname to,bolesti,že se člověk nevyspí,já osobně neušel ani deset metrů,útlak nervů celej den,by člověk radši chcíp,a byl operovaného,jen ať už to skončí.Mam výhřez a úlomek,dle MR.Rehabilitace,ztráta času,tablety nezabírali.Zacal jsem tedy cvičit,intenzivně.Ja nemohl stát déle jak třicet sekund,tak že jsem třeba na systém cvičil na balóně,nebo ve stoje a rychle cupnout,všechny protahovací cviky co jsem našel ,mekenzi,jógu,drepy,s balonem,vše dohromady.Ze začátku to nejde,není ani kondice,třeba takovej cvik prkno,je nej na zpevnění,ale je to namáhavé Takové že někdo cvičí patnáct minut a cviky bože dej lehko,jsou na nic,leda tak ze začátku.Kazdopadne nejhorší je,že cvičitel,ale úleva nikde a to člověka unavuje a víra v léčbu upadá.No první výsledky po 4 měsících,mohl jsem lezet na zádech,ušel padesát metrů a stal déle jak minutu.to člověka nakopne,jel jsem dal,pak se to zlepšuje skoro každý den,teď jsem tak 90 procent dobrej.Neuveritelny pocit,být hodinu bez bolesti pro nás postižené,natož skoro celej den jak já teď.Ke cvičení jsem si dával třikrát denně deset minut trakční lehátko,trojkombinaci B1,6,12,a od Dr Apo a každý den má žena mě Mazala trezalkovim olejem.Proste prekonejte to,já vím ,že je to na nic,život je najednou jinde,točí se jen kolem bolesti.Pul roku cvičení na spraveni ploténky není nic,až po roce,je to na operaci .Neberu abnormalitu,jako utlačených nerv močení třeba.Kur.vi.."jsme si žádá tolik roku,ale zpět je chcem za měsíc)Mě je 40,řidič.Je to Trnitá cesta,namáhavá,anebo to vyměňte za hodinu operace.Cvicit se musí stejně,minimálně pak dvakrát týdně.Aby věděl,že člověk je ve formě,měl by dat prsatá na zem ve stoje,já je dál po kolena)Já viděl na YouTube,jak dělají tu operaci,ty válečky s vrutama na oddálení plotynek,a běhal mě mráz po zádech při představě,že se ohňů a ty vruty se vylomí,to byl také můj motor cvičit tvrději.Jdete do toho,cvičte,já se plazil po zemi,a zas do toho sel a výsledky v nedohlednu.Jestli si někdo myslí,že udělá tři kočičky a pár nádechu do břicha,že procvičil,tak to ať se ani nezdržuje,to je jak ty jejich rehabky,nic,nula.To stejně masáže,jako doplněk pecka,jako pilíř úspěchu nic.A že vám někdo nahodí ploténku zpět....to by mě tím úlomkem třeba poškodil nerv na dobro.Zacinal jsem jako mrzák v klubíčku stočeného,známé že,a teď je to znovuzrození.Priznejme si,jsme chcipla generace,jen sedět a žrát)Něco bolí,chcem mast tabletu injekci ale tak to u ploténky nefunguje,na pár výjimek,tak jako ty co mají štěstí?,že mají výhřez jak prase a nic je neboli,i když se jim pak páteř sesype.......Přeji vám všem,být bez bolesti,to kur..nebyl život,a vidina být bez práce,za almužnu invalidního důchodu,hnus.Po bolestech mějte na paměti,že první na místě jste vy,což je cvičení,anebo na to se.rte abyste mohli co nejdřív zas lozit po zemi jak pavoučí)Tři hodiny týdně cvičení alias 24 hodin v bolestech????
        Předchozí   1 .. 113114115116      Následující
Přidat příspěvek k tématu vyhřezlá plotýnka
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera23:37
43 reakcí

Hojení po operaci menisku

Reaguji na příspěvek p. Roberta z 17.12. 2018, i když už to zřejmě není aktuální. Příznaky, které popisujete, by mohly ukazovat na trombózu, jejíž... (zkráceno)

Jita
včera15:23
171 reakcí

Přírodní kosmertika

Já nákup na stránkách Hristina můžu jen doporučit. Přírodní kosmetiku miluju. Klidně můžete vyzkoušet pro začátek jen nějaké přírodní tělové mléko a... (zkráceno)

Milena
včera12:21
1 reakcí

Plastika menisku

Zdravím, za měsíc mne čeká plastika menisku a chtěl bych vědět, na co se mám připravit? bude to bolet? budu muset brát prášky od bolesti?

Dan
včera12:20
1 reakcí

Porod cisařem

Holky jaké to je po porodu císařem? bude to hodně bolest? vydržím to bez analgetik?

Anetka
včera6:51
3 815 reakcí

Kartářky

Páni Chodurova je super, mohu jen doporučit , řekla bych, že opravdu ví. Ještě je moc dobrá paní Plskova z Jaroměře.

Janek
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.