Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???

Diskuse - Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???

ozgur yilmaz, 14.8.2018 2:16:34, IP: ***.***.38.153, #226650
Ahoj, Ja som Ozgur Yilmaz, ktorý v súčasnosti žije v meste Istanbul, Turecko. Som vdovec v súčasnosti len s dvoma deťmi a bol som vlepený vo finančnej situácii v apríli 2016 a musel som refinancovať a platiť účty potom, čo som bol scammed 18000TL Collinslenderscompany. Snažil som sa získať pôžičky od rôznych úverových firiem, a to súkromných aj firemných, ale nikdy s úspechom a väčšina bánk mi odmietla úver. Ale ako to Boh bude mať, bol som predstavený človeku po Božom srdci, súkromnom pôžičkovi, ktorý mi dal pôžičku vo výške 120 000 eur a dnes som majiteľom firmy a moje deti sa v súčasnosti darí dobre, firma bez kreditnej kontroly s iba 3% úrokovou sadzbou a lepším splátkovým plánom a plánom, kontaktujte Greg Dunne (plutocreditfinancier@gmail.com). Nevie, že to robím, ale teraz som tak šťastný a rozhodol som sa dať ľuďom viac vedieť o ňom, a tiež chcem, aby ho Boh požehnal viac. Môžete ho kontaktovať prostredníctvom e-mailu spoločnosti. plutocreditfinancier@gmail.com
        Předchozí   1 .. 23242526      Následující
Přidat příspěvek k tématu Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes22:16
1 reakcí

Lupénka a zkušenosti při její léčbě

Dobrý den, je mi 16 let a v lednu letošního roku se mi poprvé objevila lupénka. Doktorka mi řekla, že to je ze stresu. Na konci května jsem měla... (zkráceno)

Simona
dnes21:09
782 reakcí

KOLONOSKOPIE

(N)

Anonym
dnes20:59
1 584 reakcí

sarkoidoza

Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through... (zkráceno)

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
dnes20:46
22 reakcí

Laserová operace očí, oční klinika Horní Počernice

Oční kliniku navštěvuji už 5 rokem, nejdříve jsem k nim chodila na kontroly očí, a momentálně v návštěvách pokračuji, ale podstoupila jsem u nich... (zkráceno)

Včelka
dnes19:36
2 196 reakcí

dráždivý tračník

Seeking For Working Capital To Start A New Business Or To Expand Existing Business. Interested Parties Should Contact Us For More Information Through... (zkráceno)

WE OFFER ALL KIND OF LOANS
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.