Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Wobenzym

Jája, 11.2.2019 20:06:11, IP: ***.***.122.203, #230689
Jsem po operaci. Beru týden wobenzin a 3-4 den mne začal svědět konečník. Múžehto mít souvislost s wobenzin em
Saša, 8.3.2019 9:58:48, IP: ***.***.76.227, #231010
Odpověď Ladislavovi: Tak to je jako kdybyste řekl, že dobrá pekárna se pozná podle toho, že je prázdná, protože má vyprodáno.
luca, 12.4.2019 22:19:46, IP: ***.***.64.60, #231280
Formole, i ja nabouram Vasi teorii o zbytecnosti wobenzymu, nebot i me pomohl. Po porodu se mi zanitila hraz a zaroven mi zacaly i priserne starosti s hemeroidy, bolest nepredstavitalna, kazda stolice byla trestem a nasledne hodiny utrpenim, bez vyhlidek na zlepseni. Nasadila jsem wobenzym ve vyssich davkach a ten slastny pocit bezbolestneho vysr...jiz po trech dnech uzivani bych vam prala zazit..takze urcite zadne placebo. A vim jiste, ze bez wobenzymu by se to samo nezlepsilo, spise naopak. Jste teoretik, na vse potrebujete mit studie. Pokud nejsou, neverite. Ptejte se lidi, kterym wobenzym pomohl ve skutecnem zivote s realnymi zdr. Problemy a neodsuzujte je za jejich "hloupost a posetilost", ze ve sve bezmoci a trapeni sahnou po preparatu na doporuceni jinych, kterym pomohl
        Předchozí   1 .. 49505152      Následující
Přidat příspěvek k tématu Wobenzym
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes16:45
111 reakcí

vyčerpáni,unava,oslabena imunita

(N)

anonym
dnes9:39
94 reakcí

Zkušenost s doplňky stravy Revitanerv?

Existuje i nějaký přípravek pro děti na klouby nebo se nic takového nedělá ?

Adéla
včera23:04
5 241 reakcí

rakovina slinivky břišní

Irenka, jak je manzelovi, operace pomohla?

Tina
včera17:24
1 reakcí

Operace triselne kýly

Dobrý den, chtěl jsem poprosit o radu. 5.4.2019 jsem byl na laparoskopické operaci tříselné kýly, pravé strana většího rozměru a levé strany... (zkráceno)

Lukáš
včera15:59
34 reakcí

ŠELEST NA SRDCI

Poradíte mi prosím, kde bych to mohla také koupit?

Eva
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.