Poradna - Noční pocení

Dobrý den,trpím nočním pocením,které přichází spíše až nad ránem.Mám 42 let,ale přechodem to asi nebude,protože tím trpím už dlouhodobě.Asi před 1,5 rokem jsem se začala léčit na hypofunkci št. žlázy,pocení přestalo asi na rok,ale je to cca 2 měsíce,kdy se problém vrátil.Potím se výhradně jen v zátylku.Psychicky se cítím v pořádku,skoro nevím,co je deprese,ani stres,krevní testy a tlak mám prý "jak za mlada" :o) Předem děkuji za odpověď.
Dotaz položil(a) Petra.S dne 27.9.2008
Odpověď:
Petro vse napovida zase na stitnou zlazu doporucuji zajit znovu na vysetreni zmerit si hladinu tyroxinu a sono.Alternetivni medicina doporucuje svizel ale tikturu si radeji kupte hotovou bo je jedovata a spravne redeni neznate.Tikturu si davejte pouze na noc.Doporucuji si jeste nechat zmerit patogenni zony a eventualne je i odrusit pyramidou.V Brne  a okoli to muzu udelat ja sam.Na Vysocine mam sveho zaka p.Prochazku ten to tez umi.Nad ranem presne kolem 3-5h jsou toiz nejvice aktivni.Nekdy pomuze uz jen toto.
Zodpověděl(a) Zdeněk Zapletal dne 27.9.2008
Zpět do poradny
Aktuálně v diskusích
dnes13:19
164 reakcí

Plastika prsou

Zdravím všechny, chtěla bych připojit svou zkušenost, byla jsem na plastice prsou (zvětšení) u pana MUDr. Martina Skály v OB Care - je to v Praze.... (zkráceno)

Hana Drtinová
dnes12:25
10 reakcí

biopsie děložního čípku

mám za sebou konizace děložního čípku, přesně 14 dnů a dostala jsem výsledky, střední až těžká dysplazie s tím, že to co odstranili je pryč...ale... (zkráceno)

Radka
dnes11:51
30 reakcí

Nadměrné pocení při námaze

Už to používá pár týdnu a je hodně spokojenej, tak jsem moc ráda, že jsem na tebe narazila, je to o tisííc % lepší, a fakt to stačí jen párkrát týdně... (zkráceno)

Hana
dnes11:36
1 636 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

že MF brýle podporují tvorbu vrásek, díky tomu že poklesne svalová činost okohybných svalů?

Je pravda
dnes11:08
584 reakcí

sarkoidoza

Ahoj, Všichni jsem tak šťastný, dává se na můj velký svědectví o tom, jak jsem dostal moje touha výše úvěru od pana Franklina Osayande Scott úvěr... (zkráceno)

franklinosayandescott@gmail.com
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení