Poradna - Noční pocení

Dobrý den,trpím nočním pocením,které přichází spíše až nad ránem.Mám 42 let,ale přechodem to asi nebude,protože tím trpím už dlouhodobě.Asi před 1,5 rokem jsem se začala léčit na hypofunkci št. žlázy,pocení přestalo asi na rok,ale je to cca 2 měsíce,kdy se problém vrátil.Potím se výhradně jen v zátylku.Psychicky se cítím v pořádku,skoro nevím,co je deprese,ani stres,krevní testy a tlak mám prý "jak za mlada" :o) Předem děkuji za odpověď.
Dotaz položil(a) Petra.S dne 27.9.2008
Odpověď:
Petro vse napovida zase na stitnou zlazu doporucuji zajit znovu na vysetreni zmerit si hladinu tyroxinu a sono.Alternetivni medicina doporucuje svizel ale tikturu si radeji kupte hotovou bo je jedovata a spravne redeni neznate.Tikturu si davejte pouze na noc.Doporucuji si jeste nechat zmerit patogenni zony a eventualne je i odrusit pyramidou.V Brne  a okoli to muzu udelat ja sam.Na Vysocine mam sveho zaka p.Prochazku ten to tez umi.Nad ranem presne kolem 3-5h jsou toiz nejvice aktivni.Nekdy pomuze uz jen toto.
Zodpověděl(a) Zdeněk Zapletal dne 27.9.2008
Zpět do poradny
Aktuálně v diskusích
dnes19:49
514 reakcí

KOLONOSKOPIE

Tak jsem dnes kolonoskopii absolvovala. A říkám nikdy více, snad jen s uspáním, bolest bych nepřála ani svému největšímu nepříteli. Nikoho tímto... (zkráceno)

helena
dnes17:30
435 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

Tady je někde nějaký vulgarismus? Několik stran zpět nic není.

IP 18.123
dnes16:38
528 reakcí

sarkoidoza

Potřebujete úvěr? Jste v jakékoli finanční krizi, nebo potřebujete finanční prostředky k zahájení vlastního podnikání? Potřebujete úvěr uhradit svůj... (zkráceno)

Malcom Dellow
dnes15:57
62 reakcí

Bolest v uchu, co s tim?

Anonym
dnes15:21
21 reakcí

Pangamin mi vyvolal plíseň Candida

Pangamin-Klasik užívám určitě 40roků, denně 2x3 až 4tabl.nevím o žádných svých zdravotních problémech, nic lepšího v této cenové relaci u nás na... (zkráceno)

Emil
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení