Poradna - Noční pocení

Dobrý den,trpím nočním pocením,které přichází spíše až nad ránem.Mám 42 let,ale přechodem to asi nebude,protože tím trpím už dlouhodobě.Asi před 1,5 rokem jsem se začala léčit na hypofunkci št. žlázy,pocení přestalo asi na rok,ale je to cca 2 měsíce,kdy se problém vrátil.Potím se výhradně jen v zátylku.Psychicky se cítím v pořádku,skoro nevím,co je deprese,ani stres,krevní testy a tlak mám prý "jak za mlada" :o) Předem děkuji za odpověď.
Dotaz položil(a) Petra.S dne 27.9.2008
Odpověď:
Petro vse napovida zase na stitnou zlazu doporucuji zajit znovu na vysetreni zmerit si hladinu tyroxinu a sono.Alternetivni medicina doporucuje svizel ale tikturu si radeji kupte hotovou bo je jedovata a spravne redeni neznate.Tikturu si davejte pouze na noc.Doporucuji si jeste nechat zmerit patogenni zony a eventualne je i odrusit pyramidou.V Brne  a okoli to muzu udelat ja sam.Na Vysocine mam sveho zaka p.Prochazku ten to tez umi.Nad ranem presne kolem 3-5h jsou toiz nejvice aktivni.Nekdy pomuze uz jen toto.
Zodpověděl(a) Zdeněk Zapletal dne 27.9.2008
Zpět do poradny
Aktuálně v diskusích
dnes22:03
472 reakcí

KOLONOSKOPIE

Dobrý večer.Prosím našel by se někdo kdo byl na kolonoskopii v Šumperské nemocnici a jestli si mohu říct o anolgosedaci a píchnutí injekce... (zkráceno)
Leobogsu
dnes21:51
170 reakcí

Nadýmání

Hm, to mi něco připomíná, v těhotenství nebýt Espumisanu, skončím jako Hindenburg...
Kolomanka
dnes21:02
437 reakcí

sarkoidoza

Dobrý den, já jsem paní Rebecca Nathan z Florida USA, bude opravdu chci poděkovat Bohu tolik pro, že mě přijít do kontaktu s panem Zhang úvěrové... (zkráceno)
Rebecca Nathan
dnes20:23
12 853 reakcí

Ženatý milenec

Nadváha znamená potřebu ochrany. Když se cítíš nejistý nebo máš strach, snažíš se chránit. Máš-li nadváhu, většinou se na sebe zlobíš a máš při jídle... (zkráceno)
O čem je nadváha :D
dnes18:43
4 reakcí

Odpoustili by jste nevěru?

Právě jsem se ocitla v této situaci, snažím se, ale nejde to, jen jsem se slitovala. Co bude dál, nevím. Iva.
Iva
Partneři webu:  ABC dieta  |  ABCcatering.cz  |  Akademie Zdraví
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení