Poradna - Teplota a zimnice

Dobry den.Ma kamaradka byla na operaci zlucniku ktera se v danne nemocnici nepovedla rychle ji transportovali do Prahy kde ji zachranili zivot.Ale od te doby z niceho nic dostane hroznou zimnici ze se nemuze vubec zahrat a ta prejde do 41 stupnovych horecek trva nekolik dni potom ustane.Nic na ni nenasli pry je zdrava .Je to jako sevsim snad si jen my obycejni lide vymyslime dekuji za odpoved.
Dotaz položil(a) Pepan dne 12.4.2008
Odpověď:
Hodne tezka odpoved neporadim musel bych ji videt.
Zodpověděl(a) Zdeněk Zapletal dne 12.4.2008
Zpět do poradny
Aktuálně v diskusích
včera22:59
5 reakcí

Povislá kůže na břiše

ahoj, tak zaprvé kůže se vrací a smršťuje jen do určitého věku a za druhé pokud jste už starší jak 20 až 25 let tak jediný způsob krom operace je pít... (zkráceno)

Anonym
včera20:21
73 reakcí

Přírodní kosmertika

Všechny v česku pěstované nejsou. Taky tu kosmetiku od Havlíka používám a co jde v česku pěstovat bylinky atd. tady pěstované jsou. Ty různé oleje... (zkráceno)

Jarka
včera19:42
15 reakcí

antibiotika a alkohol

Důvodem je to, antibiotika již sama o sobě zatěžují játra. V kombinaci s alkoholem jsou pak játra zatížena ještě více, nestačí látky filtrovat,... (zkráceno)

Dom
včera17:07
606 reakcí

sarkoidoza

Už jste požádali o půjčku, a pro jeden nebo více důvodů, jste odmítl? To je informovat širokou veřejnost, že dáváme úvěry pro levné a dostupné... (zkráceno)

Zydrunas Jasinskas
včera16:06
1 reakcí

Příliš mnoho vlákniny?

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli můžu mít nějaké zdravotní problémy pokud jím zvýšené množství vlákniny. Denně sním přibližně 70g (+250g... (zkráceno)

Valerie
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení