Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    
AbecedaZdraví.cz > Welnes > Veletrh zdraví v Olympii!

Veletrh zdraví v Olympii!

9.9.2010 / Rubrika: Welnes

Po čtyři zářijové dny, od 16. do 19. září 2010, se stanou pasáže brněnského nákupního a zábavního centra Olympia místem, které kohokoli navede na lepší, zdravější životní styl.

Průvodci Vám na této cestě budou: cvičitelka Hanka Kynychová, druhý nejkrásnější muž světa na soutěži Mr. World Josef Karas, Česká Miss 2008 Eliška Bučková, herec Martin Zounar, Petr Vágner nebo Diana Kobzanová...

Přijďte si zasoutěžit o nejrůznější ceny, zacvičit, poradit se s odborníky! Čeká na Vás téměř třicítka vystavovatelů z nejrůznějších oblastí zdraví a krásy se svými službami, produkty a radami.

 

Více na www.veletrhzdraví.cz!!!

 

Veletrh, a tím také vystavovatelé jsou tématicky rozčlenění do čtyř kategorií dle svého oboru, resp. služeb, které nabízejí:

eliska buckova

 

1. Zdraví a krása

  Wellness, astrologie, feng-shui, parfumerie, thajské masáže, klasické masáže, kadeřnictví, lékárna…

  2. Aktivní pohyb

   

   Fitness centra, měření tělesné kondice…

   3. Jídelníček

    Exhibiční vaření profesionálů, soutěže ve vaření, ochutnávka bio vín, abc dieta, sushi…

    4. Prevence

     Předporodní kurzy, defibrilátor, dětský koutek, cestovní kanceláře, Liga vozíčkářů…

      

     martin zounar

     Každá kategorie bude mít v rámci pasáže v Olympii své místo a každá z nich zaujme také speciálním kulturním programem.

      

     Více na www.veletrhzdraví.cz!!!

      

     V sobotu 18.9. bude extrémně živo v zóně Aktivní a Jídelníček, kde se mezi známými hosty představí jako moderátorka a cvičitelka Hanka Kynychová. Návštěvníky přivítá také druhý nejkrásnější muž světa, finalista soutěže Mr.World 2010 Josef Karas. Něco dobrého na zub uvaří Martin Zounar. Sami si budete moci vyzkoušet cvičební stroje, spatřit vystoupení breakdance nebo se dozvědět více o bojových uměních

     V neděli 19.9. vyvrcholí svým programem zóny Zdraví a krása a Prevence, který moderuje Česká Miss 2008 Eliška Bučková a herec a moderátor Petr Vágner. Zazpívá Kristýna Šebíková, krásnějšími se stanou zájemci o proměny (líčení, účes, styling apod.)

      

     Nejen v tyto dny, kdy je zadán oficiální kulturní program, ale po celé čtyři dny trvání Veletrhu zdraví (16.-19. září) se vystavovatelé v pasážích Olympie těší na Vaši návštěvu!

      

     Přijďte do Olympie najít svůj zdravý životní styl…

      

     (Vaše) PROMĚNA na Veletrhu zdraví!

     Chcete poradit v líčení, oblékání nebo střihu pro Vaše vlasy? Zúčastněte se PROMĚNY v rámci Veletrhu zdraví v Olympii! Právě Vy můžete být vybráni a v neděli 19. září 2010 "proměněni" našimi kosmetičkami, kadeřníky a stylisty. Zájemci o proměnu, pánové i dámy, zasílejte do konce 12. září 2010 včetně  fotografie svého obličeje a postavy s textem o tom, co Vás na Vaší vizáži trápí, a s krátkým životopisem na adresu marketing@somerston.cz. Na čtyři účastníky PROMĚNY čeká profesionální focení, další drobné dárky a slavnostní večeře!

     Doporučujeme: jedinečný vzdělávací projekt o reálné výživě a hubnutí www.Akademie-Zdravi.cz

     Další články z rubriky
     Za zdravím do lázní

     Za zdravím do lázní

     8.11.2009 / Rubrika: Welnes
     Civilizační choroby na nás útočí. Jakmile se dostaneme do osidel deprese nebo chronické obezity, je těžké se z nich vymanit. Jednou z možností je věnovat se prevenci těchto neduhů v lázních.
     Portál www.lecebne-lazne.cz vám poradí, kde relaxovat.
     Podhájská – slovenské Mrtvé moře

     Podhájská – slovenské Mrtvé moře

     6.7.2005 / Rubrika: Welnes
     O Podhájske jste již pravděpodobně něco zaslechli a pokud si myslíte, že ne, brzo si vzpomenete, nebo brzo uslyšíte. Termály Podhájska jsou totiž v poslední době velmi vyhledávané pro jedinečné léčivé účinky zdejší slané, silně mineralizované termální vody, která má podobné účinky a složení jako voda z Mrtvého moře (obsahuje jen 10x méně soli).
     Další články z rubriky Welnes...
     Aktuálně v diskusích
     Na téma: Pohyb a sport
     včera23:41
     1 reakcí

     Koupit pas, řidičský průkaz, věk a průkaz totožnosti, víza: E-mail: genuinedockies201@hotmail.com)

     Koupit pas, řidičský průkaz, věk a průkaz totožnosti, víza: E-mail: genuinedockies201@hotmail.com) Koupit vysoce kvalitní skutečné pasy,... (zkráceno)

     Genuine
     včera20:29
     254 reakcí

     Klouby, kosti

     Taky mám ozkoušený Alavis a můžu ho doporučit.Pomohl mi.

     Dominika
     14.6.20:46
     11 reakcí

     Kloubní výživa

     první týden tak 2x denně a když bolesti ustoupí tak jednou denné po dobu jednoho měsíce, aspon takto to beru já.

     Valerie
     14.6.15:14
     9 reakcí

     Vitamíny a minerály

     vitamíny a minerály je dobré brát v podobě zdravého jídla. Jinak co se týče víživových doplnku tak určitě podle potřeby, třeba již zmínovaný Alavis

     Květa
     14.6.15:06
     20 reakcí

     Která kloubní výživa je pro klouby nejlepší?

     co vím tak lidi mužou užívát jenom to co je pro koně. Je to stejně silné jako to pro lidi. Ostatní produkty josu slabší a nevím zda by to opravdu... (zkráceno)

     Petra
     Přihlaste si odběr našich novinek:
     E-mail: 
     Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.