Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Panda4, 1.8.2021 13:07:33, IP: ***.***.56.250, #238189
Hedviko musím s Tebou souhlasit, i podle mě je Petr K z Brna nejlepší, opravdu velmi výjimečný muž. hodně mě nasměroval. ovšem moje kamarádka se k němu chtěla objednat a podivovala se , že je docela drahý, tak šla k jiné kartářce a pak k další a další a ve finále zaplatila mnohem. A když se chtěla pak objednat k Petrovi tak už ji nevzal, tedy nakonec ji vzal, ale měla to mnohem dražší, protože musel řešit i ty kecy co kartářky natlačily kamarádce do hlavy a vesměs ty samé bláboly jako ženich na cestě apod. a to je asi celá podstata, že ti nejlepší jsou také drazí jako vše a nejhorší na tom je, že i já byla před lety u jakési vyhlášené kartářky a opět to byly jen obvyklé kecy a nic se nestalo. Já měla to štěstí, že mě Petr vzal i když je stále vytížený a že mi dokázal věci a události a principy vysvětlit a tohle umí málokdo. je lépe si našetřit na toho nejlepšího, než utrácet za levné a jakoby vyhlášené kartářky co jen z lidí vytáhnou peníze a pak dělají mrtvého brouka, že oni nic, že to Vesmír apod.
janča, 5.8.2021 19:41:33, IP: ***.***.49.124, #238213
Zdravím všechny, zabloudila jsem na tyto stránky. Protože jsem hledala kartářku z Ostravy a dostala jsem číslo na p. Evu z Ov. Máte někdo s ní nějaké zkušenosti. Děkuji za odpovědi.
Zdena, 16.8.2021 14:19:40, IP: ***.***.34.6, #238229
Tedy ta špína, závist a tupost kartářek je opravdu hnus. Nejlepším u nás je Petr K, chválí a doporučuje ho nejvíce lidí. Je dost drahý ale umí, to je i má zkušenost. Ale ta závist těch podvodnic kartářek co si zde na sebe píší samochvalu pod cizími jmény a lži a pomluvyr, samy se nic nenaučily nic nedosáhly a mají plnou hubu keců o ezoterice. O panu Petrovi se píše hodně moc, má mraky článku, rozhovorů s ním, i jeho obrazy a co čtu hodně moc lidem pomohl. Takže si o něm něco najděte a ty podvodnice zde se odhalí samy.
Věra A, 21.8.2021 23:44:19, IP: ***.***.152.225, #238262
Tedy já za sebe musím napsat že mě pam Petr obrovsky pomohl když jsem měla krizí ve vztahu. Té pán opravdu umí
Irča, 24.8.2021 15:19:58, IP: ***.***.57.57, #238278
chci poděkovat za doporučení na Petra k. Byla jsem u něj osobně a už chápu proč tolik lidí píše že patří k nejlepším. díky
Rozárka, 12.10.2021 8:31:53, IP: ***.***.35.4, #238487
Zdravím, nemáte někdo tušení - v Praze na Floře bývala dost dobrý kartářka Jana Nováková, pak se někam odstěhovala, pořád mám zafix že Třebotov, ale také se přejmenovala a zmizela mi ze světa....nevíte o ní někdo něco? díky
        Předchozí   1 .. 220221222223      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera23:50
1 reakcí

Kvalitní pleťová kosmetika

Zdravím, doporučíte mi dobrou a kvalitní kosmetiku na vrásky a celkově na zlepšení pleti?

Jarka
včera21:43
2 reakcí

Svačinka

Ahoj, zkuste koupit Bobíka - děti ho milují a my s manželem vlastně taky :)

Eva
včera18:00
61 reakcí

lečení Vitiligo

Opzelura jde jako první lék na vitiligo k registraci.

Pavel
včera8:14
15 reakcí

Nevolnost po konzumování sladkého.

Dobrý den, mám stejně problémy a velice mi pomáhá aloe vera

Renáta
18.10.19:24
37 reakcí

Léčitelé

Prosím, jak to vypadá s tou žalobou na paní léčitelku Chudobou? Dcera by za ní ráda jela, ale když čtu, co se zde píše? Stalo se někomu, že mu vůbec... (zkráceno)

Eleonora
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.