Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Krémy na celulitidu

Lenka, 26.7.2019 8:50:27, IP: ***.***.57.162, #232104
Jak ji odborník vyřešil? Nějakou plastikou?
Bára, 28.7.2019 21:56:27, IP: ***.***.57.162, #232140
Byla na zákroku neinvazivním.
Anonym, 22.2.2021 17:52:26, IP: ***.***.126.101, #235212
Na zákrok bych nemelě odvahu, já nyní používám bahení zábaly z mořských řas a těším se na výsledky.
        Předchozí   1 .. 4567      Následující
Přidat příspěvek k tématu Krémy na celulitidu
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera21:27
62 reakcí

zažívání

Já osobně nedám dopustit na fermentovaný čaj kombuchu. Tenje bohatý na vitamíny, antioxidanty a probiotika, takže je velmi zdravý pro zažívání a... (zkráceno)

Michal
včera19:42
82 reakcí

Probiotika

Nejsem úplně zastáncem doplňků stravy, takže probiotika do těla přijímám za pomoci kombuchy, což je fermentovaný čaj. Je to velmi zdravý nápoj, který... (zkráceno)

Katka
včera18:36
5 reakcí

Pleťové sérum

Je určená primárně pro citlivou pleť. No jestli myslíš tu essenci, tak to se s tonikem nedá vůbec srovnat, už při té aplikaci je to poznat. Pleť po... (zkráceno)

Lajla
včera16:35
26 reakcí

Antilipidový čaj - DETOX

Já mám velmi dobré zkušenosti s jiným čajovým nápojem, a to konkrétně s kombuchou, která mi velmi chutná. Je to fermentovaný čajový nápoj, který je... (zkráceno)

David
24.2.21:03
7 reakcí

Podpora imunity

Hledám něco přírodního na podporu imunity, samozřejmě se snažím co nejvíce získat ze stravy, ale ještě hledám něco na doplnění.

Nika
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.