Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Užívání antidepresiv ARGOFAN

Diskuse - Užívání antidepresiv ARGOFAN

pnjmara, 7.3.2020 4:49:11, IP: ***.***.134.89, #233605
Ahoj, lék nasazen na nepříjemné pocity ůzkosti, před tím na noc Trittico. Po užiti prvního prášku, jsem měl pocit, že musím umřít(nadneseně), lék u mě vyvolal v zesílené míře právě ty pocity, pro které byl nasazen.Pocity, že jsem jako v ,,akváriu,, ,nevolnost, třes, zhoršené vidění a zvracení. Už to nechci.....nesedl mi v žádném případě.
anonym, 7.3.2020 12:53:42, IP: ***.***.242.240, #233607
Léčit chlamydiozu, je to marný je to marný psát stále dokola.
Anonym, 2.8.2020 0:15:48, IP: ***.***.228.58, #234235
Ahoj lidičky beru argofan každý den ráno jednu tabletu už týden.... ale do hodinky mám točení hlavy je mi na zvracení nevolnost a k tomu průjem =( kdy to přestane? Kdy zabere? A odezní tyto problémy? U Arketisu mi nic nebylo ale Argofan ten mě ničí už bych si přál abych byl normální jako dřív žádné úzkosti ani panycke hruzi abych si v klidu ráno moh vzít prášek a měl bych hezky den bez těchto věcí.... Snad už zabere.... Musím do toho brát 3 krát denně Neurol
        Předchozí   1 .. 13141516      Následující
Přidat příspěvek k tématu Užívání antidepresiv ARGOFAN
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes14:12
240 reakcí

Stres a cukání svalů

Gaba: Jak dlouho pocitujes cukani svalu po tele? Cukaji ti i oci?

Stella
včera21:01
2 reakcí

Lehký školní batoh

Dobrý večer, my máme batoh značky Beckmann a jsme spokojení. Batoh je opravdu kvalitní, lehoučký a prostorný.

Ivka
včera18:05
415 reakcí

Zánět močového měchýře

Zdravím, souhlasím s Editou! Taky jsem narazila asi před týdnem na UroPerfect Manózu od Naturevia a zabral mi opravdu rychle. Teď už beru spíš... (zkráceno)

Michaela
včera9:21
98 reakcí

Hojení po operaci menisku

I já jsem po artroskopii kolene - 7 týdnů, Je mi 60 let. Odstranili mi část menisku, zbrousili a navrtali hodně poničenou chrupavku. Dělali mi to v... (zkráceno)

Ditta
4.8.13:25
46 reakcí

ZÁCPA

Proti zácpě mi léta spolehlivě zabírá především omezit bílé pečivo, mléčné výrobky - mléko, jogurty, sýry (kysané jsou O. K.), omezit čokoládu,... (zkráceno)

Cumiko
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.