Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Rodina a děti > Kosmetika pro miminka

Diskuse - Kosmetika pro miminka

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Dana, 20.11.2022 10:29:42, IP: ***.***.100.254, #240017
Zdravím, doporučíte mi šetrnou a jemnou kosmetiku pro novorozené miminko? Jakou kosmetiku kupujete a jste spokojené?
Lucie, 25.11.2022 14:52:32, IP: ***.***.167.10, #240067
Mě se osvědčila kosmetika od Bella Happy Sensitive - mám jak tělové mlíčko, tak mycí emulzi. Vše je jemné, nedráždivé a mlíčko dobře hydratuje kůži.
Evik, 27.11.2022 17:03:33, IP: ***.***.208.202, #240093
Ahoj co plenky Moltex máte snimi zkušenost?
Přidat příspěvek k tématu Kosmetika pro miminka
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes15:42
73 reakcí

bolest břicha

Ahoj, jestli tě bolí břicho po jídle, tak to může být spousta důvodů. Může to být žlučník a to je potvora, to rači mazej k doktorovi. Ale taky... (zkráceno)

Anonym
včera23:42
34 reakcí

Dietní plán

Já už nějakou dobu držím dietní plán od ketodiet.cz a to pro střední nadváhu a opravdu jsem nadšená :-) Je to opravdu účinné a chuťově vynikající :-)

Nikča
včera19:49
352 reakcí

Punčochy a muži

Hledám paní, která mně bude kontrolovat, jestli nosím punčocháče .

Franta
včera13:55
3 reakcí

Čištění uší

Souhlasím, taky ho kupujeme, je výborný benu.cz/vaxol-usni-spray-10ml

Alena
včera11:30
162 reakcí

zdravé vlasy

Nevím co je na tom pravdy, ale já jsem si na lupy koupila Milva šampon, který mi pomohl a lupů jsem se zbavila.

Laura
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.