Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - KOLONOSKOPIE

Anonym, 28.11.2020 13:03:22, IP: ***.***.242.241, #234794
keci
Zdenka, 22.1.2021 16:30:08, IP: ***.***.208.244, #235036
Příští pátek jdu na kolon.mám strach budou mi to dělat v Ustí nad/ Labem ale nejsem žádná fňukna vydržím dost
Anonym, 14.2.2021 3:10:50, IP: ***.***.88.239, #235161
Zdravím všechny, jak tady čtu vaše příspěvky ,každá nebo každý si stěžuje jak ho to hodně bolelo, a že je to hrozná bolest a už nikdy. To pití přípravků tak taky mám stím problém, ale samotná kolonoskopie mě osobně nedělá nic , možná když je Dr někde kde to je citlivější tak taky se kroutím bolesti ,ale dá se to vydržet. Já jdu tet březnu 2021 a to po třetí. Můžu vám říct , že lepší kolonoskopie než hadice do krku tu už nikdy. Dostávám akorát na uklidnění nebo oblbovák říká se tomu různě a můj Dr je černoch a skvělí a špičkový lékař ,který je jemný a opatrný ,vše vysvětlí. Nejlepší u nás v okrese. Chápu a jak bylo řečeno každý máme jiný prach bolesti a každý jinak to snášíme . Můžu vám říct a možná se budete klepat na čelo nebo říkat si , že jsem blbá ,ale já se těším jak zas budu koukat na obrazovku na své střevo a vytahování polypů. A ano mám jich hodně a proto už jdu po třetí a v rodině mám taky člena rodiny co měl rakovinu tlustého střeva.
Anonym, 14.2.2021 3:11:22, IP: ***.***.88.239, #235162
Zdravím všechny, jak tady čtu vaše příspěvky ,každá nebo každý si stěžuje jak ho to hodně bolelo, a že je to hrozná bolest a už nikdy. To pití přípravků tak taky mám stím problém, ale samotná kolonoskopie mě osobně nedělá nic , možná když je Dr někde kde to je citlivější tak taky se kroutím bolesti ,ale dá se to vydržet. Já jdu tet březnu 2021 a to po třetí. Můžu vám říct , že lepší kolonoskopie než hadice do krku tu už nikdy. Dostávám akorát na uklidnění nebo oblbovák říká se tomu různě a můj Dr je černoch a skvělí a špičkový lékař ,který je jemný a opatrný ,vše vysvětlí. Nejlepší u nás v okrese. Chápu a jak bylo řečeno každý máme jiný prach bolesti a každý jinak to snášíme . Můžu vám říct a možná se budete klepat na čelo nebo říkat si , že jsem blbá ,ale já se těším jak zas budu koukat na obrazovku na své střevo a vytahování polypů. A ano mám jich hodně a proto už jdu po třetí a v rodině mám taky člena rodiny co měl rakovinu tlustého střeva.
Anonym, 22.2.2021 15:19:51, IP: ***.***.165.126, #235210
Dnes jsem absolvovala kolonoskopii v ambulanci Euresis v Černošicích. Musím říct, že v životě jsem se tak nebála a to mám za sebou dva císařské řezy, operaci slepáku a vyšetření na magnetické rezonanci, ze kterého jsem měla taky šílenou hrůzu. Nechci tohle téma ani bagatelizovat, ale ani zveličovat. Sama jsem se toho bála šíleným způsobem, večer i ráno jsem probrečela strachy. Nejhorší na tom všem fakt je asi to pití těch hnusných roztoků (já dostala Clensii, které jsou jen dva litry) a po vyšetření to nafouknutí, jako když sníte kilo zelí. Samotné vyšetření vnímám jako když mi vrtají zub a v nějakou chvíli to zabolí. Je to sice jiný druh bolesti, ale takový, který se dá vydržet jako u vrtání zubu. Já mám údajně ne úplně ideálně uloženou dělohu, což způsobilo bolest poprvé. Ale pan doktor mi to během toho vyšetření trpělivě vysvětloval, chválil, že jsem šikovná a trvalo to fakt chviličku než se přes toto citlivé místo dostal. Další bolest přišla v místě, kde se střevo zatáčí, ale opět pár vteřin, a bylo po bolesti. Musím říct, že pan doktor i sestřička byli velmi milí. Pan doktor se mnou navázal řeč, aby odvedl pozornost v těch citlivých momentech. Takže závěrem bych řekla, že to nebylo nejhořsí vyšetření, které jsem zažila. Opravdu bych spíš souhlasila s tím, že gastroskopie je víc nepříjemná (ne bolavá, ale nepříjemná).
anonym, 22.2.2021 17:41:51, IP: ***.***.242.241, #235211
a výsledek je o ničem, rakovina a ostatní potíže vznikají od složité bakterie a to se kolonoskopií ani jinak nepozná :-)
        Předchozí   1 .. 55565758      Následující
Přidat příspěvek k tématu KOLONOSKOPIE
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes14:10
222 reakcí

Vrásky! Kdo poradí

Ja teraz skusam spat na hodvabnych oblieckach ypnoa. Rano sa mi zda, ze mam ozaj lepsiu plet, nie taku menej "pokrcenu". A aj vlasy sa mi zlepsili,... (zkráceno)

Marcela
dnes9:19
12 reakcí

Opakující rýma

Taky se i osvědčil tento postup, že jsem sprej používala přesně 7 dní i když mi rýma skončila dřív.

Romča
dnes9:18
33 reakcí

Rýma

Nemáte holky vyzkoušené i nějaké doplňky na podporu imunity od stejné značky ?

Dana
dnes9:17
21 reakcí

Rýma a jak se jí zbavit

nemáte tady od té značky vyzkoušené i nějaké doplňky stravy ?

Markét
dnes9:15
12 reakcí

rýma

Právě, že nepředepisuje, pokud užíváš třeba pinionasal od rosenpharmy, tak stačí užívat týden ty kapky a pak přestat, je tam fakt důležitá ta... (zkráceno)

Lenka
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.