Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Alternativně > Astrologické rady pro týden

Astrologické rady pro týden

9.5.2004 / Rubrika: Alternativně

Horoskopy připravuje...

9.5. – 15. 5.2006Berani
– týden je velmi protichůdný ve svých tendencích. Tak raději nedělejte nic, co by mohlo ovlivnit vaši ekonomickou situaci. Věnujte se raději kráse a lásce, umění a vztahům. Na tomto poli můžete stále vylepšovat a spravovat. Nejlepší dny vás čekají a neděli a pondělí. To vám bude otevřeno i to, co jste nemohli za žádnou cenu přes týden otevřít. Možná to bude i srdce někoho, kdo vás jindy nevyslyšel a vaši lásku, nebo váš naturel, neakceptoval. Jestli z tohoto mraku zaprší, to už je vaše iniciativa, ale marné to rozhodně nebude.

Býci – najednou jste vtipní, plní nápadů, bezva společníci. Vy jste ten pravý společník pro dobré chvíle. To je váš klad. Ovšem na druhé straně vás pronásleduje strach z toho, že zůstanete jednou bez prostředků k životu, bez lásky. Z toho vyroste touha vlastnit, touha mít peníze a žárlivost. To budete muset zvládnout hlavně za úplňku, tedy v sobotu ( pátek vás taky v tomto ohledu nezklame ). Ten, kdo se spolehne na to, že nikdy nebude mít nedostatek ( a Býci se na to spolehnout mohou ), ten nemusí mít žádný strach. Až do pondělí byste měli nalézt dobrý poměr,mezi důvěrou a iluzemi o lidech. Hlídejte si peněženky.

Blíženci – od úterý budete mít dostatek energie na to, abyste vyřešili vše nutné. Ale navíc už mnoho energie nezbude. Nemáte na rozhazování a to se týká i peněz. Kdo šetří, má za tři. Ale to asi moc dobře neakceptujete, už totiž vidím ty vaše víkendové nákupy. Až příliš štědré. Trochu polevit v nakupování by opravdu neškodilo. Ovšem tytéž aspekty ukazují možnost dobrých větších investic. Takže z toho plyne – nejste tak bohatí, abyste si kupovali levné věci. Ale jinak bude týden příjemný, ani úplněk v sobotu vám vaše plány příliš nenaruší. Snad jen v neděli a v pondělí budete příliš povídaní, ale i to je někdy velký klad.

Raci – životní energie máte tolik, že jí plýtváte. To jistě není od věci, pokud jí ovšem neplýtváte na hádky a zbytečné spory, zejména s rodinou, nebo širší přízní. Naopak, měli byste využít přízně hvězd, které praví, že můžete mnohé problémy v rodině vyřešit. Možná, že nikoliv bez toho, abyste si jasně vytyčili své hranice, ale to můžete udělat laskavě, ale rázně. Tento týden, hlavně o víkendu, byste si měli konečně uvědomit, že přílišná péče o blaho rodiny vede k tomu, že už nikdo nevnímá, co všechno pro ně děláte. Prostě si zvykli. Nebude od věci říci dost ! Místo náročných obědů a večeří zajděte s rodinou na výlet a do restaurace. Nechejte je, aby si sami uklidili, vyprali a sami si zkontrolovali, jestli doma nic nezapomněli. A jestli rodina vyjde za zábavou – nebojte se o ni. Hvězdy praví, že

Lvi – hvězdy vám jdou docela na ruku, jen planeta Merkur se trochu mračí a tvrdí, že si musíte dát pozor na to, abyste svůj rozum a své slovo nevyužívali zbrkle a nepatřičně. Kromě pátku a víkendu, kdy pro vás nebude příliš dobré klima a nebude radno se pouštět do náročnějších nebo důležitých akcí, budou dny poměrně příjemné a užitečné. Můžete se s někým novým seznámit, zkontaktovat, bavit. Přesto si ale při každém rozhovoru dávejte pozor na svá slova, mluvte méně a víc poslouchejte. Pozor na velké iluze o kamarádech, hlavně ti z mokré čtvrti by neměli přestoupit práh vašeho domu.Z napětí vás vysvobodí příští pondělí a hlavně pak úterní hvězdné aspekty, které budou už opět pohodovější.

Panny – máte prostě chuť do života a to je něco, co vám dá sílu jednat a dokonce i sílu se ovládat, což některá znamení tento týden absolutně ovládat nebudou. Svou pílí a vyrovnaností ( někdy sice jen vnějškovou, ale ta se také počítá ), zvládnete všechny ožehavé týdenní situace. Ve svém úsilí se soustřeďte na úterý, středu a čtvrtek a pátek. Tyto dny vám přinesou pozitivní změny do života a také vám dávají možnost velké a velmi užitečné životní změny. Dalo by se říci, že tyto dny jsou přímo výzvou k tomu, aby bylo něco změněno, aby bylo přijato vše nové, co do života přichází. Nelpěte tedy na přežitých hodnotách. Přijímejte všechno nové s otevřenou náručí a beze strachu. Je to k vašemu dobru.

Váhy –  jarní únava vás ještě neminula. Není se co divit, vaše ledviny dostávají zabrat přímo excelentně. Kupte si ledvinové čaje a řešte své vztahy. Možná k vám přichází lidé, kteří z vás energii berou, nebo jsou to situace, ve kterých se neorientujete, či máte v sobě hněv a zlost. To vše vám ubírá sil. Je čas postavit se otevřeně dokonce i životním krizím. Jsou tu proto, aby nás povznesly. Každá bolest, je – li zvládnutá s láskou k sobě i všem živým tvorům, přináší nový rozměr vaší duši a přerozuje vás. A to je krása. V tomto týdnu budete překonávat sami sebe. No, jistě, že vás to trochu vyčerpá, ale ta sladká odměna. ! Jaká ? No přece vaši blízcí, kteří budou rádi, že jste s nimi. Tento týden vás tedy čeká práce na sobě. Práce na kariéře bude kapku stagnovat.

Štíři – myslete na své blízké, na své miláčky, domácí mazlíčky. Je čas vztahů, dynamických, vášnivých, možná i nových. Ale je to i týden plný zábran, intuice nepřichází tak, jak by měla, slova se vytrácejí z hlavy aniž byla vyřčena, soustředění a paměť odpočívají. Tento týden je těžší se domluvit s druhými i písemný styk je pomalý a cestování je neužitečné a vyčerpávající. Buďte klidní, jsou to jen vaše pocity, nejsou důležité a zase odejdou. Někteří z toho budou v sobotu a v neděli tak vyčerpaní, že sáhnout k lahvince vína. Proto doporučuji zdržovat se co nejvíce doma, i s tím vínem, zejména v pátek a v sobotu se věnovat raději dětem a rodičům, domovu. Tam vám bude nejlépe. Nedělejte důležitá rozhodnutí, byla by totiž sice pro něco dobrá, ale moc radosti by nakonec nepřinesla. Počkejte si na úterý, to se všechno uvolní a vám se zase bude dařit.

Střelci –  všechno vás tlačí ke změně, ale pozor, jen po dobré předběžné úvaze. V souvislosti se změnami může být totiž tento týden nervóznější. Jinak ale přináší hvězdy pohodu tam, kde už jsou vztahy vybudované a kde si můžete být jisti tím, že budete pochopeni a snad i vyslyšeni. Vaši přátelé vám pomohou a nebo vám alespoň dobře poradí. Počítejte s tím, že vás potáhne váš naturel do společnosti. A to bude dobré, protože zažijete legraci, humor, zábavu. No prostě vám bude dobře. Velmi rozporuplné týdenní hvězdné aspekty se vás totiž příliš nedotknou a tak je pro vás možnost hezkých dní naprosto otevřená. S otevřenou myslí a optimismem navíc zvládnete i malé překážky a to je deviza navíc.

Kozorozi –  máte v sobě velkou porci energie, která má ale i hněvivou a zlostnou podobu. Nač se vztekat ? Ovšem také - nač v sobě také dusit vztek a nevyříkat. si to, co vás trápí ? Možná právě nyní nazrál čas na to, abyste projevili doma svá přání a pokud možno zcela klidně rozebrali svůj problém. Budete – li přitom věcní a objektivní, parter či partnerka vás pochopí. Nyní je také čas pochopit i druhou stranu. Říkáme stále :“ Můj partner nedělá to a ono, není takový a makový.“ Proč také jednou neříci : „Proč já jsem vůči němu takový, nebo taková? Proč nejsem takový, či taková, jakou si mne představuje ? Proč mu dělám to a to ?“ Hvězdy by si moc přáli, abyste přehodnotili své požadavky i z druhé stránky, tedy ze strany toho, na koho  máte tendenci se hněvat.

Vodnáři – dobrá nálada vás nemine, ale stále jsou tu drobnosti i větší starosti, které je nutné vyřešit. Z toho hlediska je pro vás výborný čas až do pátku. O víkendu vás hvězdy hodlají ušetřit námahy a tak si budete hlavinku zabývat spíše svými tvůrčími kousky. Co takhle tvořit ve vlastním bytě ? Nebo v zahradě ? Jistěže nemyslím, abyste se dřeli. Nápady se vám jen pohrnou a opravdu se najdou ruce ochotné vaše převratné proměny realizovat. Zajímejte se o Feng - šuej, to vám jistě přinese další a další inspiraci. A nezapomeňte, že ten, kdo mění svůj byt a domov, mění i svou duši. Náš domov je totiž jejím odrazem. Čas změn se dotýká všech a vy k němu tentokrát přistoupíte naprosto kreativním způsobem.

Ryby – Aspekt Merkur – Uran, který vás bude provázet až do pátku, zajišťuje příznivé zprávy, dobrá setkání, skvělé kontakty a možná i nějakou tu protekci. Nový vítr zavane i do vašich vztahů. Z tohoto pozitivního spojení planet můžete čerpat i o víkendu, tedy pokud si ho naplánujete už v pátek. Nebuďte sami, protože budete potřebovat nejen láskyplnou náruč, ale i někoho, před kým se budete moci tak trochu „blýsknout“ a tak si vylepšit své zdravé sebevědomí.
Ukažte se prostě o víkendu z té nejlepší stránky. Buďte vtipní, veselí. Nebo buďte tiší a dokažte druhým naslouchat. Vařte, nebo buďte jen okouzlující. Možná máte pocit, že před stálým parterem dokazovat, co umíte, je prostě nuda. Ale to není tak zcela pravda. I stálý vztah může být jako nový, když vás partner pochválí, nebo alespoň uznale zabručí ( v případě mužů ). A možná můžete zazářit i před dětmi. I ty si vás totiž musí vážit.

Krásný týden Vám všem přeje Alice de Silva Lago.

Další články z rubriky
Horoskop pro zdraví od 1 do 15.12.2010

Horoskop pro zdraví od 1 do 15.12.2010

6.12.2009 / Rubrika: Alternativně
Vyhýbejte se stresu a hádkám. Srdeční činnost a krevní tlak jsou oblasti, které hrozí zdravotními problémy. Doporučení - dieta, rozumná míra pohybu a vnitřní harmonie...
Zimní očistná kúra: ano, či ne?

Zimní očistná kúra: ano, či ne?

4.1.2009 / Rubrika: Alternativně
Právě v těchto dnech nastává podle zastánců alternativní medicíny správný čas připravit lidské tělo na nároky, které na něj bude klást zima. Lékaři však zůstávají k těmto postupům většinou skeptičtí.
Další články z rubriky Alternativně...
Aktuálně v diskusích
dnes14:25
159 reakcí

Praskající žíly

Dear Sir/Madam, We are back with the best international financial service rendered to the general public with maximum satisfaction, maximum risk... (zkráceno)

mrswemaloans@gmail.com
dnes9:52
45 reakcí

Léčitel Pavlica

Takže jsme v pr.......to je mi líto. Poradí alespo%n někdo, co mu léčitel Pavlica radil, určitě to nebyla jen dieta, a hormonální joga, mám pocit, že... (zkráceno)

Nikol
včera17:24
882 reakcí

Interupce

Attention! Attention!! Attention!!!, What is your situation? *Need 100% financing *Cant verify income *Cant verify employment *Recently self... (zkráceno)

Mrs.Carol Anderson
17.1.22:03
13 reakcí

Nabídka půjček mezi jednotlivými upřímný

ahoj Že jsi otcem, mistrem, dělníkem ... teď už nemusíte mít žádné starosti, protože jsem zde, abych vám pomohl. Poskytuji půjčky všem čestným a... (zkráceno)

Fitz Fortier
17.1.2:57
8 reakcí

Buy Registered Passport, driver license,ID card[quickdoccuments@gmail.com](+237673581889)

Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested... (zkráceno)

PergoCF@gmail.com
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení