Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Alkoholismus zcela vážně

Pozor dávat, 7.5.2014 9:00:48, IP: ***.***.21.172, #184895
na každého zloducha
Anonym, 24.8.2014 12:48:26, IP: ***.***.21.172, #187506
Samozřejmě že ID kopřiva je tatáž slaboduchá osoba vystupující i pod nickem yossarian :) Takhle hotentotský pravopis a gramatiku, absenci logiky a slovní zásobu žáka zvláštní školy má jen ona. Zkrachovalá, zadlužená postarší klimakterní babka odpudivého vzhledu s ID na psychiku. Nechápu, že si z ní vůbec někdo něco dělá :)
anonyme, 25.9.2014 23:55:28, IP: ***.***.156.58, #188815
ty už máš soud na krku!
Karlos, 17.3.2015 8:57:59, IP: ***.***.217.13, #191928
Už ten Cíídra zdechl?
jitkabulova, 16.4.2015 15:08:56, IP: ***.***.68.102, #192515
Bohužel, můj otec byl alkoholik, nakonec se z toho dostal léčením a 12 let se nedotknul alkoholu :)
Bibins, 13.11.2015 7:23:40, IP: ***.***.97.133, #197410
Ahoj všichni stateční! Potřebovala bych radu od Vás, kteří antabusu berete nebo jste brali. Můj bývalý partner před 14 dny začal antabusu brát. Má za sebou dobrých 20 let prakticky každodenního pití. Máme ani ne roční dceru. I když už spolu nežijeme, za dcerou jezdí a taky s ní spinká. Ale teď, co začal užívat lék jsem ráno, když jsem je šla budit, málem odpadla. V pokojíčku byl neskutečný smrad, musela jsem potom pořádně vyvětrat celý byt a i teď mi příjde, že se to tu drží. Spaní s malou jsem okamžitě zatrhla. Chtěla jsem se jenom zeptat, jestli někdo z Vás měl podobný problém a jak dlouho to trvalo. Moc děkuji a přeji pevné nervy!
rami, 15.12.2015 13:33:31, IP: ***.***.210.134, #197973
Já bych to chtěla zvládnout sama. Není možné že bych byla takový slaboch. Štve mě to moje proč to dělám.
rami, 15.12.2015 13:37:50, IP: ***.***.210.134, #197974
Ještě, byla bych ráda kdyby do toho někdo se mnou šel. Zatím je mi špatně mám deprese hlavně v noci a nemůžu spát díky
kacaba, 10.1.2016 18:47:02, IP: ***.***.57.221, #198280
Potřebuji pomoct a bojím se antabusu.A asi jsem si vybrala špatného lékaře,nechci jít léčení,chtěla bych chodit stále do práce.Můžete někdo poradit?
barclays loan, 27.2.2016 2:30:07, IP: ***.***.173.40, #198933
Žádat o rychlou půjčku dnes: Jsme finanční služby a investiční společnost, dáváme z úvěru pro jednotlivce a firmy hledají pro kapitál z jakéhokoli důvodu a naše půjčka je tak nízké, jak 2% úrokovou sazbou a převoditelných podmínek. Hledáte financí nebo finanční svobodu expandovat a rozvíjet své podnikání a společnost? Můžeme pomoci vaší firmě, nebo že z klienta / přítele vymyslet plán na úspěch. Pro všechny typy společností - od malých a středních podniků až po velké korporátní podniky, budeme vám pomůže, aby vaše firma dostane správný typ finančních prostředků nezbytných pro vaše obchodní potřeby za nižší úrokové sazby, jakož i rychlé schválení, které vám pomohou jednat rychle na nové příležitosti a pro okamžité potřeby. Pro další informace, obraťte se přímo se svými obchodními plány nebo důvod žádosti o půjčku jako jednotlivce prostřednictvím e-mailu na barclaysloanservice247@yahoo.com. Použít.
Standa, 20.3.2016 23:57:23, IP: ***.***.56.54, #199305
Držím palce těm kteří se s toho dostali a těm co to zkusit chtějí ještě víc.Četl jsem že v léčebně Opava je prý celkem špína a nic moc se tam nedává k jídlu je to pravda a jak tam funguje kantýna .Odpoví někdo kdo se od tama nedávno vrátil Děkuji
Lucka, 9.4.2016 19:05:11, IP: ***.***.128.127, #199584
Je mi 42 let ,mam extrémně živé dítě a na mat.dovolené jsem začala po večerech pít víno.Někdy me úplně hrabne opiju se,mam okna a jsem strasne agresivni na lidi.mate stejnou zkušenost?musím jít na antabus,to už vím jistě.
lorettatrotta12societedaide, 3.5.2016 16:39:00, IP: ***.***.189.163, #199996
Predstavujem vám Pani francoise, som najmä Francúzsky. Pobyt vo Francúzsku som prísť túto správu podeliť sa s vami môj ponúka pôžičky. Som certifikovaný veriteľa a cvičím v tejto oblasti už dlhý čas. Začal som v tomto odvetví v rámci rady z finančných rámcoch tohto sektora činnosti mi umožňuje kedykoľvek pomôcť ľuďom v núdzi a správne riadenie môj kapitál.Som poskytovať pôžičky akákoľvek osoba, ktorá chce finančnú pomoc. Je to pôžička medzi konkrétne s i a jednoduché konkrétne pre túto skutočnosť, niektoré ustanovenia sú vyrobené pre riadny priebeh konania. Môj úroková sadzba po celú dobu trvania tejto pôžičky je 3% a splatenie je hotovo mesačne Ak kedykoľvek máte záujem, prosím kontaktujte ma : lorettatrotta12societedaide@gmail.com
GVKB, 28.5.2016 19:08:06, IP: ***.***.75.172, #200385
Hříšník potřebuje pomoc od svatého, o tom to zde od stvoření člověka neustále je, problém je ten že zde je 1% svatých lidí a 99% hříšníků co potřebují od svatých lidí pomoc a tak logicky svatý člověk pomůže jenom tomu, kdo mu je mnoho užitečný. Je to jako na zahradě, kde pomáháte tomu, co je vám užitečné, a nepomáháte plevelu a parazitům. Podívejme se na cenu práce, která může být správná nebo chybná, pokud je všude cena lidské práce správná a odpovídá situaci, tak se lidem dobře žije a nikdo si na nic ve společnosti nestěžuje. Jelikož se lidem zde špatně žije, znamená to, že cena lidské práce zde není správná, příčinou je chybná víra, kdy lidi věří naivně mnohému a tak mnoho chybují, což má za následek, že zde není správná cena u lidské práce. Správnou cenu u lidské práce může zajistit jenom soutěž a konkurence, která je možná jenom díky decentralizaci, ve které nejsou monopoly, co rozhodují sobecky o druhých bez druhých. Podívejme se na malou výrobní cenu krabičky s cigaretami, a její velikou prodejní cenu, monopoly zde parazitují na kuřákovi, a on se tomu nemůže bránit. To samé se děje ale u lidí co pracují za otrockou mzdu i zde na těchto lidech monopoly parazitují a tak je zde svatý monopol a ti ostatní jsou pracující hříšníci, co potřebují od státního monopolu pomoc v nouzi. Ten kdo je pod vlivem drogy nepomůže nikomu a snaží se na druhých parazitovat, on si o sobě myslí, že je vše a že ostatní lidi jsou nic, lidi musí konečně přestat sloužit monopolům a začít monopoly zabíjet, tak jako zabíjíme nepřátele ve válce. Monopol je náš největší nepřítel a zabít monopol je správné, protože jenom tak zde dojde k tomu, že cena lidské práce bude správná, podle situace a tak se nám zde bude dobře žít. Nestarejte se o politické volby, starejte se o to, aby zde už nebyli nikdy v politice hranaté stoly a byli zde kulaté stoly, nikdo zde nemá právo být zde svatým diktátorem a svatým vůdcem, ve sportu je každý vítězem jenom dočasně, a to samé se musí přenést i do politiky a podnikání.
Jarda, 24.8.2016 14:04:14, IP: ***.***.208.203, #201785
Než alkohol,radši přírodní výrobky . www.great-shop.cz
        Předchozí   1 .. 110711081109111011111112      Následující
Přidat příspěvek k tématu Alkoholismus zcela vážně
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes20:02
1 245 reakcí

sarkoidoza

I have always wanted to be able to not live paycheck to paycheck or have any debt. I worked in accounting for about 20 years and was barely able to... (zkráceno)

LOTTERY SPELL:otisdarko60@yahoo.com
dnes19:18
59 reakcí

Zánět oční rohovky

Dobrý den, jak se u vás stav se zánětem rohovky vyvíjel po uplynutí delší doby? Mohli jste se vrátit k čočkám? Nebo to je celou dobu pořád špatné?... (zkráceno)

Sam
dnes17:25
3 707 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

Mimochodem - ano, už před dvěma lety jsem si objednal ty čínské brýle jako záložní, ale nikoli podle receptu od očaře, ale podle upraveného receptu,... (zkráceno)

David Ondrejkovič
dnes14:52
733 reakcí

KOLONOSKOPIE

ahoj lidičky ted jsem se vrátila z kolonoskopie byla jsem ve Vysokém Mýtě a super ,jaký to bylo vám neřeknu protože nic nevím.Dostala jsem... (zkráceno)

jajda
dnes13:19
1 553 reakcí

dráždivý tračník

UPDATE ON LOAN REQUIREMENT What is your situation? *Need 100% financing *Debt Consolidation Loans *Business Loans *Personal Loans *Home Loans... (zkráceno)

Anonym
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení