Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Alkoholismus zcela vážně

Standa, 20.3.2016 23:57:23, IP: ***.***.56.54, #199305
Držím palce těm kteří se s toho dostali a těm co to zkusit chtějí ještě víc.Četl jsem že v léčebně Opava je prý celkem špína a nic moc se tam nedává k jídlu je to pravda a jak tam funguje kantýna .Odpoví někdo kdo se od tama nedávno vrátil Děkuji
Lucka, 9.4.2016 19:05:11, IP: ***.***.128.127, #199584
Je mi 42 let ,mam extrémně živé dítě a na mat.dovolené jsem začala po večerech pít víno.Někdy me úplně hrabne opiju se,mam okna a jsem strasne agresivni na lidi.mate stejnou zkušenost?musím jít na antabus,to už vím jistě.
lorettatrotta12societedaide, 3.5.2016 16:39:00, IP: ***.***.189.163, #199996
Predstavujem vám Pani francoise, som najmä Francúzsky. Pobyt vo Francúzsku som prísť túto správu podeliť sa s vami môj ponúka pôžičky. Som certifikovaný veriteľa a cvičím v tejto oblasti už dlhý čas. Začal som v tomto odvetví v rámci rady z finančných rámcoch tohto sektora činnosti mi umožňuje kedykoľvek pomôcť ľuďom v núdzi a správne riadenie môj kapitál.Som poskytovať pôžičky akákoľvek osoba, ktorá chce finančnú pomoc. Je to pôžička medzi konkrétne s i a jednoduché konkrétne pre túto skutočnosť, niektoré ustanovenia sú vyrobené pre riadny priebeh konania. Môj úroková sadzba po celú dobu trvania tejto pôžičky je 3% a splatenie je hotovo mesačne Ak kedykoľvek máte záujem, prosím kontaktujte ma : lorettatrotta12societedaide@gmail.com
GVKB, 28.5.2016 19:08:06, IP: ***.***.75.172, #200385
Hříšník potřebuje pomoc od svatého, o tom to zde od stvoření člověka neustále je, problém je ten že zde je 1% svatých lidí a 99% hříšníků co potřebují od svatých lidí pomoc a tak logicky svatý člověk pomůže jenom tomu, kdo mu je mnoho užitečný. Je to jako na zahradě, kde pomáháte tomu, co je vám užitečné, a nepomáháte plevelu a parazitům. Podívejme se na cenu práce, která může být správná nebo chybná, pokud je všude cena lidské práce správná a odpovídá situaci, tak se lidem dobře žije a nikdo si na nic ve společnosti nestěžuje. Jelikož se lidem zde špatně žije, znamená to, že cena lidské práce zde není správná, příčinou je chybná víra, kdy lidi věří naivně mnohému a tak mnoho chybují, což má za následek, že zde není správná cena u lidské práce. Správnou cenu u lidské práce může zajistit jenom soutěž a konkurence, která je možná jenom díky decentralizaci, ve které nejsou monopoly, co rozhodují sobecky o druhých bez druhých. Podívejme se na malou výrobní cenu krabičky s cigaretami, a její velikou prodejní cenu, monopoly zde parazitují na kuřákovi, a on se tomu nemůže bránit. To samé se děje ale u lidí co pracují za otrockou mzdu i zde na těchto lidech monopoly parazitují a tak je zde svatý monopol a ti ostatní jsou pracující hříšníci, co potřebují od státního monopolu pomoc v nouzi. Ten kdo je pod vlivem drogy nepomůže nikomu a snaží se na druhých parazitovat, on si o sobě myslí, že je vše a že ostatní lidi jsou nic, lidi musí konečně přestat sloužit monopolům a začít monopoly zabíjet, tak jako zabíjíme nepřátele ve válce. Monopol je náš největší nepřítel a zabít monopol je správné, protože jenom tak zde dojde k tomu, že cena lidské práce bude správná, podle situace a tak se nám zde bude dobře žít. Nestarejte se o politické volby, starejte se o to, aby zde už nebyli nikdy v politice hranaté stoly a byli zde kulaté stoly, nikdo zde nemá právo být zde svatým diktátorem a svatým vůdcem, ve sportu je každý vítězem jenom dočasně, a to samé se musí přenést i do politiky a podnikání.
Jarda, 24.8.2016 14:04:14, IP: ***.***.208.203, #201785
Než alkohol,radši přírodní výrobky . www.great-shop.cz
tamarabrown, 20.9.2016 21:32:17, IP: ***.***.139.244, #202266
DOBRÉ SPRÁVY; Hľadáte finančnú pomoc? Budete potrebovať naliehavú úver platiť svoje účty či dlhy? To je príležitosť, ktorú hľadáte. Ponúkame všetky druhy pôžičky, ako podnikateľský úver, auto úver, firemné pôžičky, rizikový kapitálu, úveru na bývanie, študentské pôžičky alebo akýkoľvek úver podľa vášho výberu vo výške 2% úroková sadzba. Záujemcovia nás môžu kontaktovať s touto e-mailovú Adresa: tamarabrown157@gmail.com
Lenka, 24.10.2016 15:13:44, IP: ***.***.101.9, #202726
Já přestala,až když jsem prodělala zánět páteřních obratlů s postižením míchy a ochrnutím dolních končetin.Od té doby jsem odkázána na invalidní vozík.Pracně se zkouším postavit opět na nohy.NEHRAJTE SI
Batik, 15.11.2016 15:58:50, IP: ***.***.42.4, #203008
Úcta těm kterým se povedlo zbavit se chlastu a držím palce těm kteří se o to pokouší, z vlastní zkušenosti ale mohu říci že to jde, zhruba od 18let kdy jsem poprvé měl možnost se setkat s alkoholem jsem si jej oblíbil natolik že později jsem se ho jaksi zbavit nemohl, pořád jsem si myslel že kdybych chtěl tak mohu hned nepít ale to byla jen taková obhajoba mojí slabosti nešlo to, postupem času jsem se dostal do takové situace že ze stropu se na mne spouštěli obrovští pavouci nevěděl jsem co je za den málem jsem zapoměl kdo jsem chodil jsem smradlavý pomočený pokálený vaše otázka kde jsem bral peníze je na místě moje odpověď je že sehnat se dají různě buď nějakou brigádou u lopaty a nebo se dají i ukrást, třeba například rodičům, až jednou se mi podařilo že jednoho dne jsem si řekl dost a od té doby jsem neměl už deset let kapku alkoholu, po tomto rozhodnutí je nutná absolutní abstinence při jakékoliv příležitosti se alkoholismus vrátí nevím jestli jsem to někde četl a nebo mne to teď napadlo že alkoholismus je nevyléčitelný jen ho lze jak bych to přirovnal zavřít do šuplíku a ten šuplík pokud nechci pít tak se už nesmí otevřít, to je také moje zkušenost, po roce abstinence jsem myslel že jsem vyléčen a dal si s přáteli sklenku a už se to opět valilo a zase ty ranní výkladní skříně pomočená mokrá plesnivá matrace pode mnou, pro návrat stačí jedna sklenička či jedno pivo stačí otevřít ten šuplík vyletí z něj ten alkoholový smrad a horkotěžko se ten šuplík zavírá tak aby ten chlast zůstal uvnitř a nelétal po místnosti, moje druhé abstinování bylo o kousek snadnější jelikož jsem věděl že to jde, je to ale cesta velkého sebezapření a velké vůle, dnes už mohu s přáteli na návštěvu hospody-restaurace aniž by mi jejich pití dělalo potíže, dám si svoje nealko mám rád černé limonády místo rumu či jiné kořalky si koupím tabulku čokolády a je příjemné sedět střízlivý na židli a neválet se pod stolem jako hovado, mohu beze strachu sednou kdykoliv za volant kdy přátelé čekají na vyprchání jak sami říkají "zbytkáče", mohu se věnovat svým koníčkům, jsem kutil domácí a tak mohu kutit aniž bych něco nebo někoho zničil či zranil, je pravda že pár kamarádů jsem tímto abstinenčním krokem ztratil ale dnes vím že to tím pádem nebyli praví kamarádi, taky mám méně práce což zrovna není výhodné je méně peněz, jak nechodím do místní hospody tak už se nedomlouvají žádné brigády, ale nakonec stejně se jednalo o práce těžké různé pomoci na stavbách o práce v lese a podobně, aspoň si neničím záda kterým jsem svým jednáním také nepomohl, ty noclehy v mrazu na chodníku, v příkopech a podobně. Ještě bych dodal můj názor, že žádný antabus nebo nějaké léky nemohou alkoholismus vyléčit jak už jsem napsal myslím si že je to nevyléčitelné, ty prášky mohou pomoci v začátcích kdy je potřeba přemoci chuť se napít ale ta dlouhá cesta je jenom o rozhodnutí a výdrži konkrétního člověka, hlavně si člověk musí uvědomit respektive přiznat že -má problém- to je první krok a dokud si to nepřizná je zbytečné cokoliv zkoušet. Spozdravem všem Batik12 https://www.youtube.com/watch?v=ZBHDvfP7PFQ
nelča, 23.12.2016 14:13:57, IP: ***.***.34.233, #203652
muj přítel pije víc než by měl.Uplně ho to změní,nepoznávám ho.Je sprostý,vše najednou není problém.Jednou skončil i na záchytce,několikrát na ambulanci na šití.Tvrdí,že alkoholik není.Já si myslim,že nějaké stadium to je.Když už je na mol opilý,padá na zem,nemůže chodit a nasledně usne,tak do několika hodin se pomočí.Nevím si rady co víc mu říct nebo udělat.
Eva, 4.1.2017 22:16:32, IP: ***.***.242.11, #203840
Pro nelču : jsem přesvědčená, že partner alkoholik je a potřebuje pomoc. Dobré rady pro alkoholiky , ale především jejich partnery, jsou na stránkách anonymních alkoholiků. Partner je obvykle vtažen do víru a nemoci alkoholismu, ale kupodivu je obvykle schopný nejvíce pomoci. Nesmí ale podlehnout a "krýt" alkoholika, omlouvat jej a chránit ho, to jen utvrzuje alkoholika ve správnosti jeho konání. Je těžké to přemoci, ale není to nemožné. V.
Marek, 2.2.2017 18:56:20, IP: ***.***.142.18, #204354
Ahoj, nedávno jsem přestal pít, ale začal jsem trpět neskutečně špatnou náladou a to každý den, nevíte co s tím?
Petr, 3.2.2017 20:06:47, IP: ***.***.24.109, #204377
Zajdi za doktorem :) aby ti poradil, nebo zkus pohledat nějaké prášky co zvedají podíl serotoninu v tělě, třeba by ti to mohlo pomoct :-)
Martina, 5.2.2017 11:40:37, IP: ***.***.140.150, #204408
Vyzkoušejte prášky allegra comfort od firmy woykoff, jsou to prášky na zlepšení nálady, zvedají podíl serotoninu v tělě, a to způsobuje lepší pocit a náladu
Marek, 7.2.2017 16:25:20, IP: ***.***.142.18, #204478
Tak díky za rady, vyzkouším to :-)
relax-meditace, 21.4.2017 23:40:26, IP: ***.***.248.229, #206005
Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ? Mrknete na me videa na youtube a podporte me odberem , like a nebo komentem pod videem dekuji vsem kdo tak ucini !! :-) https://www.youtube.com/user/Romanroman63?sub_confirmation=1
        Předchozí   1 .. 11071108110911101111      Následující
Přidat příspěvek k tématu Alkoholismus zcela vážně
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes7:28
850 reakcí

Interupce

I am Mrs. VANISSA DANIEL from USA, i want to share a testimony of my life to every one. i was married to my husband, and i love him so much we have... (zkráceno)

robertcanlson@yahoo.com
dnes1:58
880 reakcí

Wobenzym

if you need a hacker to know if your spouse is cheating on you contact this great hacker jeajamhacker@gmail.com he is the best believe me when it... (zkráceno)

Jackson Dawson
dnes0:19
579 reakcí

Zápach z úst

Hľadáte veľmi pravý úver? Dobrou správou je tu! ! ! Ponúkame úvery v rozmedzí od 5, 000,00 dolárov na 30, 000, 000,00 dolárov v ročnej úrokovej... (zkráceno)

MRS PEACE
včera23:54
1 251 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Hľadáte veľmi pravý úver? Dobrou správou je tu! ! ! Ponúkame úvery v rozmedzí od 5, 000,00 dolárov na 30, 000, 000,00 dolárov v ročnej úrokovej... (zkráceno)

MRS PEACE
včera22:02
54 reakcí

lactobacily s probiotiky

Jaká probiotika jsou vhodná pro děti? ráda bych ji dopřála ty nejlepší

Aneta
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení