Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Hubnutí, tloustnutí > čaj na zpalování tuků pu-erh

Diskuse - čaj na zpalování tuků pu-erh

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Martina, 21.1.2013 11:47:02, IP: ***.***.176.127, #173547
Dobrý den,chtěla bych se zeptat na čaj pu-erh který je známí jako zpalovač tuků.Jsem věčná bojovnice s kg a tento čaj piji i proto že mi chutná.Jen jsem rozpačitá z toho že je to černý čaj,který by se správně na dietu a celkově neměl pít.Můžete mi prosím napsat zdali ho můžu pít při redukci hmotnosti.A jakto že právě tento černý čaj je znám jako spalovač tuků.Prý tedy neobsahuje kofein.Děkuji
johanka, 29.1.2013 13:36:44, IP: ***.***.123.226, #173762
Mám ho doma taky a zatím nevidím žádnou změnu :(
kardyna, 29.1.2013 20:54:38, IP: ***.***.134.152, #173777
Dobrý večer piju čaj pu -erh měsíc a mám dole 2kg nevim jestli je to čajem:-)ale asi jo pac se mi předtím zhubnout nepodařilo.Budu ho pít dál a uvidím jestli funguje jinak přestanu zrovna dobře nechutná,doporučila mi ho známá ze po něm zhubla tak jsem to chtěla zkusit a taky jsem se divila černý čaj?na hubnutí?no uvidíme:-)jeste napíšu jestli jdu s vahou dolů.
Přidat příspěvek k tématu čaj na zpalování tuků pu-erh
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes2:37
1 558 reakcí

dráždivý tračník

Finding a genuine provider of financial instrument is very challenging but we are certified Financial Instrument providers in Ireland. Presently,... (zkráceno)

Hugh
včera23:40
385 reakcí

MINERVA

Contact cyberhackpros@gmail.com if you suspect your spouse cheating on you and acting suspicious they helped me in hacking my husbands phone and all... (zkráceno)

suzan
včera22:29
1 249 reakcí

sarkoidoza

Affordable Loan Offer (((( helmondkazimloans@gmail.com)))) Do you need a loan? Do you need financial help? Does your firm, company or industry... (zkráceno)

mrs joy
včera22:25
173 reakcí

Patní ostruha

chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou... (zkráceno)

Anonym
včera20:40
404 reakcí

Guillen-Barré syndrom

Hanko S, taky se mi stalo, že jsem byl anonymisován... nejsi sama. Únavnost jsem pociťoval asi tak půl roku po svém "znovuvzkříšení. Pak už ne.... (zkráceno)

Vratislav
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení