Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Jak přibrat?

Lenula, 21.5.2018 11:10:22, IP: ***.***.145.164, #221579
Přibrat je daleko těžší pro některé, než zhubnout, sama o tom vím své. Musela jsem sáhnout po odborné pomoci a ted jsem konečně spokojená.
Lenula, 21.5.2018 11:10:29, IP: ***.***.145.164, #221580
Přibrat je daleko těžší pro některé, než zhubnout, sama o tom vím své. Musela jsem sáhnout po odborné pomoci a ted jsem konečně spokojená.
Lenula, 21.5.2018 11:15:22, IP: ***.***.145.164, #221582
Lenula, 21.5.2018 11:15:25, IP: ***.***.145.164, #221583
Marie, 23.5.2018 10:42:23, IP: ***.***.93.22, #221792
Lenulo zdravim Tě. Mohu se zeptat kde ti pomohli? Děkuji předem za odpvoěd.
Lenula, 25.5.2018 8:36:05, IP: ***.***.132.199, #221989
Ve Světe Zdraví, podívej se na jejich web: svet-zdravi.cz. Tak už info najdeš. Jsou všude možně po čr.
Lenula, 25.5.2018 8:43:13, IP: ***.***.205.214, #221990
Ve Světe Zdraví, podívej se na jejich web: svet-zdravi.cz. Tak už info najdeš. Jsou všude možně po čr.
Marie, 3.6.2018 13:09:09, IP: ***.***.233.47, #222925
Aha, to asi vím i kde jsou, tady kousek od nás. Tak děkuji, mohla bych je také zkusit.
Lenula, 6.6.2018 9:08:45, IP: ***.***.221.211, #223115
Není zač, třeba toho využiješ :) Držím palce...je to dlouhá cesta.
Ryan, 6.6.2018 10:52:59, IP: ***.***.229.84, #223124
ENOUGH IS ENOUGH FOR THE WISE,PROSPER LOAN FIRM IS THE ONLY WAY OUT FROM ANY FINANCIAL DIFFICULTIES { prosperloanfirm@yahoo.com } Greetings great mind, It will be my greatest pleasure saving Individuals and companies from extortion, I know not everyone will want to take it upon their self to reveal the bitter truth about online Lending because of insecurity, Time of doing it and all that. I Ryan F. Tyler, an outstanding businessman who reside at Oakland, California has taken it upon himself to share this article to whom it may concern so they can learn and educate their self from it . Its bad to the extend where you see testimonies online about getting a loan and it turn out to be fake. For real i have fallen for that tricks countless time to the extend i lost almost 65,000usd in total all in the name of getting a loan to invest in a very lucrative business. After so many failed attempt of securing a loan, I and my Manager went online to do a thorough search and found this company PROSPER LOAN FIRM +1(816) 366-8769 ) but before giving it a try we also went ahead to make sure they are registered under BBB, check their reviews and also go to their headquarter to confirm their existence and capability.We were so careful because we didnt wanted to lose any dime again and to our greatest expectation they deliver according to their review and grant us our desire loan amount of 510,000.00Usd. A word to everyone out there when it comes to Online Lenders contact only PROSPER LOAN FIRM via email: { prosperloanfirm@yahoo.com } or drop a message to them via text at +1(816) 366-8769 and consider all your financial problems tackled and solved.#SHARE, You can rescue someone from been victimized today, Thanks..........
Ryan, 6.6.2018 10:54:10, IP: ***.***.229.84, #223125
ENOUGH IS ENOUGH FOR THE WISE,PROSPER LOAN FIRM IS THE ONLY WAY OUT FROM ANY FINANCIAL DIFFICULTIES { prosperloanfirm@yahoo.com } Greetings great mind, It will be my greatest pleasure saving Individuals and companies from extortion, I know not everyone will want to take it upon their self to reveal the bitter truth about online Lending because of insecurity, Time of doing it and all that. I Ryan F. Tyler, an outstanding businessman who reside at Oakland, California has taken it upon himself to share this article to whom it may concern so they can learn and educate their self from it . Its bad to the extend where you see testimonies online about getting a loan and it turn out to be fake. For real i have fallen for that tricks countless time to the extend i lost almost 65,000usd in total all in the name of getting a loan to invest in a very lucrative business. After so many failed attempt of securing a loan, I and my Manager went online to do a thorough search and found this company PROSPER LOAN FIRM +1(816) 366-8769 ) but before giving it a try we also went ahead to make sure they are registered under BBB, check their reviews and also go to their headquarter to confirm their existence and capability.We were so careful because we didnt wanted to lose any dime again and to our greatest expectation they deliver according to their review and grant us our desire loan amount of 510,000.00Usd. A word to everyone out there when it comes to Online Lenders contact only PROSPER LOAN FIRM via email: { prosperloanfirm@yahoo.com } or drop a message to them via text at +1(816) 366-8769 and consider all your financial problems tackled and solved.#SHARE, You can rescue someone from been victimized today, Thanks..........
Ryan, 6.6.2018 10:58:03, IP: ***.***.229.84, #223127
Aneta, 20.6.2018 19:54:09, IP: ***.***.184.13, #223942
Také mám problém zhubla jsem 4 kg díky stresu z bývalé práce. Měřím 160 cm a vážím 43 kg .Už je to rok a pořád ne a ne přibrat.. Chtěla bych mít zase 47 kg jako dřív.
        Předchozí   1 .. 27282930      Následující
Přidat příspěvek k tématu Jak přibrat?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes18:23
15 reakcí

Mléko pro alergiky

Ahoj, prosím tě a to je tento přesně? https://www.sunar.cz/produkt/sunar-expert-ar-comfort/ Víš co, já se ptám proto, že na trhu je toho spousta, tak... (zkráceno)

Miška
dnes17:37
134 reakcí

Suchá pleť

mažu se protopanem tělovým mlíkem, když mám horší období a mám agresivnější ekzém,tak si beru i ten lokální krém. zdá se mi silnější

hoj
dnes15:38
39 reakcí

Bolest kolen při chůzi do schodů

Než jsem alavis začala užívst, tak jsem si taky zjistila, že je klinicky testovaný.

Žanet
dnes15:15
9 reakcí

batoh thebag

Ten jejich ergnomický systém mě zaujal, dcera je drobná a potřebuje váho batohu rozložit na zádech a důležité je, aby batoh seděl. Ergobag to splňuje.

Věrka
dnes15:13
86 reakcí

Výživoví poradci - jsou k něčemu?

Svět zdraví znám, máme ve městě pobočku, zašla jsem si k nim na konzultaci a začala s nimi hubnout.

Dolly
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.