Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Koloběžky Brno

Diskuse - Koloběžky Brno

Přeskočit na nejnovější příspěvek
René, 11.7.2017 12:09:11, IP: ***.***.187.32, #207833
Dá se někde koupit kvalitní koloběžka v Brně?
Karel, 12.7.2017 23:13:37, IP: ***.***.48.204, #207867
V Brně je obchod, který se specializuje na koloběžky cyklospeciality.cz, půjčují i prodávají, já jsem si tam svoji koloběžku nejprve vypůjčil, abych si vyzkoušel ja se mi na tom bude jezdit a poté jsem ji koupil
Martina, 13.7.2017 10:38:38, IP: ***.***.41.8, #207877
Já u nich kupovala v Praze Elektrokolo pro sebe, je to mnohem lepší než klasické kolo a do města výborný dopravní prostředek
René, 17.7.2017 10:15:27, IP: ***.***.187.32, #207965
Tak už mám koloběžku doma, díky za radu, nečekal jsem tak velký výběr
Přidat příspěvek k tématu Koloběžky Brno
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes21:17
6 reakcí

Muumi Baby

Peti, muumi plenky kupuji už pro svoje druhé dítě a na jinou značku bych rozhodně nepřešla. Už na omak je cítit, že jsou vyráběné úplně jinak a úplně... (zkráceno)

Janka
dnes19:32
1 324 reakcí

sarkoidoza

Ahoj, Volám sa Linda Grille, vďaka Afuwovi Arnoldovi zo spoločnosti Macquarie Credit Union, ktorá mi poskytla pôžičku vo výške 320 000 dolárov.... (zkráceno)

Linda Grille
dnes19:23
161 reakcí

Vrásky! Kdo poradí

Ceník najdeš zde www.laboratorybeauty.cz/#sluzby

Sára
dnes18:38
116 reakcí

Přírodní kosmertika

To jsem ráda, třeba zkusíš i jiné jejich super produkty. Mají je také klinicky ověřené, co se týče účinků.

Gigi
dnes17:01
583 reakcí

Zápach z úst

Hello, Apply and get qualify for a loan. Interest rate 1% easy process. Please Only serious inquiries. Contact us for more Details Email : ... (zkráceno)

Mrs.Emilia Fedorcakova
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení