Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Nezařazené > Jste těhotná?

Diskuse - Jste těhotná?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Pavla, 27.12.2011 12:12:29, IP: ***.***.106.131, #156447
Hledala jsem na internetu, jestli by nešlo nějak zjistit, jestli jsem těhotná, protože jsem začala mít pochybnosti o používané antikoncepci. Našla jsem tohle : test-tehotenstvi.cz/?stranka=2 a docela mě to uklidnilo v podstatě šlo o stejné otázky, na které ptá gynekolog
Verča, 27.12.2011 17:32:32, IP: ***.***.142.119, #156469
Proč zakládáš jedno téma třikrát?
Nika, 7.6.2012 11:24:23, IP: ***.***.152.160, #163805
Vyzkoušej těhotenský test predictor Early, je spolehlivý a přesný a ukáže ti těhotenství 4 dny před očekávanou menstruací.
Přidat příspěvek k tématu Jste těhotná?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes22:11
16 reakcí

Pocení

Dekuji moc, juknu nato ale jak rikas, navsteva by nebyla spatna, mam z toho docela strach ale potrebuji to jako sul!

Nina
dnes22:09
11 reakcí

Pigmentové skvrny

Nebyl jste nekdo na holywood peeling? Cetla jsem o tom ze je to snad i jeste lepsi nez normalni chemicky peeling, nedelaji ho i v tom Amaryllis... (zkráceno)

Alena
dnes21:59
80 reakcí

Hojení po operaci menisku

Ahoj všichni. Jakožto vrcholový sportovec bych se s Vámi chtěl podělit o mém zranění (třeba si z toho někdo něco veme). Po úrazu mi resonance... (zkráceno)

Karel
dnes18:03
56 reakcí

Přírodní afrodiziaka

Ahoj ráda bych koupila příteli nějaké přírodní afrodiziakum,ale nevím vůbec jaké?

Verča
dnes11:13
189 reakcí

Přírodní kosmertika

Já jsem naší malý na obličej párkrát napatlala krém od happymary který sama používám a určitě to neuškodilo, i si to potom přestala škrábat, takže za... (zkráceno)

Mel
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.