Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Pohyb, sport, masáže > Jak funguje vnitřní sjezdovka?

Diskuse - Jak funguje vnitřní sjezdovka?

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Lenka, 1.9.2017 14:20:23, IP: ***.***.187.32, #209148
Dobrý dem, viděla jsem reklamu na vnitřní sjezdovku v Praze, jak to funguje? a kde to tam je?
Monika, 2.9.2017 11:13:48, IP: ***.***.41.8, #209184
Je tam takový pás, který jezdí pořád dokola a vy na tom jedete :-) je to super, člověk si hodně zajezdí, a nemusí čekat frontu na vlek a nemrzne nikde a adresu najdete na stránkách www.freestylekolbenka.cz
Daniel, 3.9.2017 15:06:44, IP: ***.***.1.129, #209218
Já jsem se tam učil jezdit na snowboardu, hodně mi to pomohle, než jsem s tím vlezl na sjezdovku :-)
Veronika, 4.9.2017 13:37:43, IP: ***.***.102.166, #209247
To jsem nevěděla, že něco takového je u nás v Česku, tam musím jít!!!
Přidat příspěvek k tématu Jak funguje vnitřní sjezdovka?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes0:29
194 reakcí

Nadýmání

V lékárně mě na úpravu zažívání doporučili colonfit. Nadýmání, zácpa ap. se upravilo.

Vlaďka
včera21:27
68 reakcí

Léky-závislost

Kratom lze koupit v eshopech na netu,Botanic.cz,atd...

adelkamilion
včera21:18
16 806 reakcí

Alkoholismus zcela vážně

Dane, napadá mě,co třeba zkusit tryptofan? Četl jsi o něm?

Jarka
včera20:30
36 reakcí

Pangamin mi vyvolal plíseň Candida

Já jsem ho užívala když mi bylo asi 14 dle dávkování, tedy opravdu 3x denně 4 tablety. Pravidelně. Měla jsem od malička (ze školky) prsty na rukou... (zkráceno)

Mája
včera20:26
802 reakcí

Jak zhubnout o 5 až 8 kilo?

Ahoj Zoe, já na Body express chodím od září :) Copak by tě zajímalo? :)

Kajka
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení