Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - ANTIDEPRESIVA V TĚHOTENSTVÍ

Pavla, 24.4.2017 18:27:17, IP: ***.***.32.24, #206127
Simono.....vykasly se na neurol! Me ho dala doktorka taky,dala jsem.si.ho jen.jednou a zbytek vyhodila....z to bych mela vetsi strach nez z ad. A hlavne kvuli tehotenstvi. Ad muzes neurol ne. Ja si dala ten.jeden neurol kdyz iz jsem byla tehotna a pekne jsem.si ho vycitala a vycitam...mela.jsem 5mg myslim nebo 0.5 ted nevi jak se to znaci
Pavla, 24.4.2017 18:30:30, IP: ***.***.32.24, #206129
Martino.......jak jde tehotenstvi? Vsechno v poradku?
Pavla, 25.10.2017 15:15:03, IP: ***.***.32.24, #211960
Ahoj. Ja beru a uz se blizim ke konci...jsem 37 tt ted jsem zpet na 5mg a uz tak zustanu az do porodu...zvazuji zda konit nebo ne
Rafanka, 7.6.2018 1:05:59, IP: ***.***.159.80, #223158
No ..cekam druhe mimi ..11tt ../ prvni holcicka 5let myslenky..potrat..doma..binec..nic me nebavi Zadna vidina spokojeneho budoucna.. Pred timto stavem..peclivka..starostliva..cistotna..vyrovnana Otazka kde je chyba Brat prasky??Nebo je to spatnou oporou..ze strany partnera?Asi jsem od nej cekala vic? Ja jsem.k nicemu?On to jeste podnecuje.. Furt dokola..nejhorsi jsou rana a i prubeh dne.. Moc casu na rozhodovani neni..brat prasky??.Vymenit chlapa..?zmenit styl zivota a urovnat si svou identitu nebo to lamat pres koleno..nenicit maly zivot a znicit svuj :)i okoli...tod otazka teda
Aja38, 30.6.2018 8:17:45, IP: ***.***.168.197, #224423
Ahoj, jsem v 6tt a beru jiz 2 roky Prothiaden 1tbl denne. Po vysazeni se mi vratily depresivni a uzkostne stavy. Bojim se o mimi, zda mohu brat i nadale??
Anonym, 2.10.2018 22:33:14, IP: ***.***.101.27, #228228
chce to klid a hlavne odpočinek, miminko i maminka to potřebuji. SKus femibion a určite pomuže
        Předchozí   1 .. 104105106107      Následující
Přidat příspěvek k tématu ANTIDEPRESIVA V TĚHOTENSTVÍ
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
včera21:14
169 reakcí

Přírodní kosmertika

Dobrý den, přírodní vlasovou kosmetiku používají v tomto salónu organics-prague.com. Na těchto stránkách najdete veškeré informace.

Alča
včera21:10
107 reakcí

zdravé vlasy

Dobrý den, mrkněte na stránky salónu organics-prague.com. V kadeřnictví pracují profesionálové, kteří Vám poskytnou kompletní vlasové poradenství.... (zkráceno)

Sindy
včera20:47
443 reakcí

Guillen-Barré syndrom

:-)

anonym
včera19:40
7 reakcí

školní batoh

To jste Marie udělala moc dobře. Náš syn má ergobag už několikátý a jiný už ani nechce.

Světla
včera19:32
80 reakcí

vypadavani vlasu

Zkoušela jsem keratin, nakonec se mě nejvíce líbí clip in.

Martuši
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.