Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - ROZCHOD A DEPRESE

fera, 02.01.2014 17:58:38, IP: ***.***.49.69, #181916
Karle ,měl bys být asi opatrnější se svími city dnešní doba je úplně jiná , dnes i holky jsou vypočítaví a umí pěkně potrápit. Já nechápu jak mohla s Tebou pul roku chodi spát s Tebou a najednou se vrátí ke svému bývalímu, on jí přijal jaký je to vztah ten nestojí vůbec za nic a Tebe nemusí nic mrzet že odešla tá by Ti komplikovala jen život pokud chceš vest normaní manželství.
Eva, 25.01.2014 15:37:31, IP: ***.***.135.147, #182240
Souhlasim s Takyjsemsenarodilboss........ trezalka teckovana mi hodne pomohla.ja si jiz dnes kupiji tabletky z trezalky- nemusim varit caje 3x denne jednu tabletku pri slabsich potizich jen jednu anebo ji vynecham uplne ..........
Eva, 25.01.2014 15:44:31, IP: ***.***.135.147, #182241
Pokud nemusite nejezte zadne prasky je to cesta do pekel......nejdrive pouzijte prirodu......... Me udivuje, ze pri kazdem rozchodu hned kazdy potrebuje antidepresiva ty se vetsinou zacinaji pouzivat az se prihodi nejaka tragedie v rodine a sam to clovek nezvladne to se da pochopit.....ale rozesel se semnou pritel -jsem na praskach......hrozne!!asi to tak melo byt a vas si nezaslouzil, urcite Vas nekde ceka nekdo lepsi, vice si verte....lidicky !!!!
vecny_snilek, 19.08.2014 10:00:36, IP: ***.***.7.2, #187453
Anunka - dlouho se mi nestalo, aby me něco takhle dostalo. Je to asi tím, ze jsem si prozil to stejny, udelal stejny chyby, stejne trpel ... a i když jsem chlap, tak touhle větou "Ale stejně... vůbec nevím v čem a kde najdu nový smysl v životě... a nejvíc mě ubíjí ta samota... vím, že jsem mladá a mám život před sebou, bohužel jsem hodně citlivá a zklamání nesu velmi těžce... Hlavně tohle, i ve svých 20ti letech jsem naivně myslela, že je to láska mého života.. a taková asi budu vždycky..." jako by jsi mi mluvila s duše. Nějak ti asi úplně nepomůžu, jen jsem se naprosto vžil do toho jak se cítíš. Znám ty pocity, kdy je člověk duševně úplně prázdnej, je to jako by ti chyběla půlka těla bez toho druhýho. Někdo říká že to chce čas, já říkám že to chce prostě začít znova žít. Sebrat se, vzít to jako zkušenost (i když hořkou), a i když to je kurevsky těžký, tak prostě jít dál. Já takhle ztratil slečnu, s kterou vím, že bych dneska byl úplně štastny a vi to i ona. Bohužel už je vdaná a ma 2 nadherny deti. Jsem rad aspon za to ze je stastna, ze se cas od casu vidame, ale sama mi rekla, ze neni den, kdy by na me nemyslela. Ale je to pryc, ja se poucil, mel jsem nekolik dalsich vztahu ktery nevysly, ale vim, ze stejnak tam někde venku čeká někdo, s kym clovek bude stastny. A to je asi ta vidina, ktera mě žene kupředu a dává mi pocit, že se taky jednou dočkám. Ani nevim proč tady píšu, narazil jsem na tuhle diskuzi úplně náhodou, omlouvam se že pisu bez diakritiky atd, jsem v praci ale nějak mi to nedalo na tohle nereagovat. Znám ten pocit, tak hlavu vzhůru :) život je hra. I když občas pekelně těžká, ale všechno tohle člověka jenom zocelí. PS: Já si ve svých 24 letech myslim to stejný co ty, asi jsem naivní, ale takovej budu vždycky :) .
Martina, 29.09.2015 14:00:21, IP: ***.***.114.51, #196473
Taky to ted zazivam, po 5 letech me nechal, i kdyz ten vztah nebyl uz dokonalej, tak si neumim predstavit zivot bez nej. Potrebuju asi pomoct, protoze jinak se shroutim, nic me nebavi a ani si nedokazu predstavit ze me bavit bude. Koupila jsem si ted levny voucher k psycholozce tak doufam ze mi to pomuze.
Peťa, 12.02.2017 21:15:03, IP: ***.***.219.3, #204637
Ahoj holky,čtu tady ty příspěvky a jsem ,prominte,za ne vděčná...Píšu promiňte,protože vim,jaká utrpení prozivate,ale paradoxně ostatním svymi příspěvky pomahate.Ja nevim jak v kostce popsat me trápení.Jsem vdana,ne zrovna stastne,nerozumime si uz x let,pred par mesici jsem nekoho poznala,vubec ne prototyp vysneneho muze.Ale zaujal me a zacali jsme spolu,byl po rozvodu i po dalsim rozchodu a ja verila,ze jsem ta,ktera ho zmeni a zacne zenam verit.Daval i najevo,ze se mnou je to jine...Bohuzel asi pretvarka,po par mesicich z niceho nic to ukoncil,pry zjistil,ze jsem do nej zamilovana a on vztah nechce.Verila jsem,ze zacnem spolu budovat budoucnost a ja se rozvedu.Ted brecim jak pitoma nad tim,ze vse skoncilo,on si uz vesele uziva a ja se uziram.Ke vsemu doma absolutni averze k manzelovi.Verila jsem v lepsi zitrky a zatim jsem ztratila smysl vseho,i toho,co me bavilo
lucka, 01.03.2017 20:41:08, IP: ***.***.167.135, #205037
zdraviprovsechny9.webnode.cz
jaja, 23.08.2017 23:34:24, IP: ***.***.238.190, #208981
smutek,strach,pláč,vztek,lítost
jaja, 23.08.2017 23:34:25, IP: ***.***.238.190, #208982
smutek,strach,pláč,vztek,lítost
jaja, 23.08.2017 23:34:26, IP: ***.***.238.190, #208983
smutek,strach,pláč,vztek,lítost
Nan, 02.05.2020 22:44:37, IP: ***.***.126.1, #233872
Zelim da se zahvalim zeni dami i kraljici koja mi uspesno vratila porodicu evo broja sada sam veoma srecna i zadovoljna zena obrat te joj se ja sam joj veciti duznik vratila mi volju za zivot...evo broja +381616418057viber wcp i poziv
        Předchozí   12345      Následující
Přidat příspěvek k tématu ROZCHOD A DEPRESE
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.