Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Rodina a děti > Potrebujete naliehavú pôžičku?

Diskuse - Potrebujete naliehavú pôžičku?

Anabelle Martinez, 6.2.2018 10:09:32, IP: ***.***.161.135, #215491
ahoj kontaktujte miji mail na: anabellemartinez229@gmail.com Som jednotlivec a ja vám môžem poskytnúť platby od 1 000 do 1000 000 EUR s dobrým percentom 3%. Kontaktujte ma pre vaše naliehavé žiadosti o úver. kontaktujte miji mail na: anabellemartinez229@gmail.com
Julianna, 6.2.2018 10:15:32, IP: ***.***.91.159, #215492
Svedectvo o získaní seriózneho úveru Svedectvo vážneho získaného úveru vám veľmi pekne ďakujem pani Fidelii PISCU za vašu pomoc na úver vo výške 42.000 eur, ktorú ste mi urobili. Budem hovoriť o vašich službách tým, ktorí okolo mňa potrebujú pôžičku alebo financovanie. Som spokojný s pôžičkou, ktorú ste mi poskytli Neváhajte, ak potrebujete požičať a skutočný legitímny veriteľ, kontaktujte ho teraz a získajte pôžičku e-mailom: fideliapiscu12@outlook.fr. A môj vlastný kuriér pre dôkaz: monterojulianna25@gmail.com
Chris, 6.2.2018 13:09:09, IP: ***.***.129.214, #215499
Máte nejaké finančné ťažkosti? Potrebujete úver vyčistiť svoje dlhy? Ste podnikateľ alebo žena, ktorá potrebuje finančné prostriedky na rozšírenie svojho podnikania? Ak áno, kontaktujte nás rýchlo a cenovo za veľmi nízku úrokovú sadzbu 2%, pre viac informácií nás prosím kontaktujte e-mailom: chrisbarryfinance@gmail.com Očakávame váš záujem, vďaka vopred.
Credit Financier Home, 7.2.2018 23:51:11, IP: ***.***.128.210, #215553
* Ponúka sadzbu 3% úrokového úveru * Poistenie pre bezhotovostnú Podnikateľ * Záruka za peniaze Vďaka dobrému úverovému hodnoteniu poskytne Credit Financier Home záruky a nezaručené úvery jednotlivcom alebo spoločnostiam alebo družstvám za účelom priemyselných a osobných výhod. Kontaktná adresa: Whatsapp: +15184181390 Priama pošta creditfinancierhome@gmail.com
Credit Financier Home, 8.2.2018 1:57:35, IP: ***.***.128.210, #215558
* Ponúka sadzbu 3% úrokového úveru * Poistenie pre bezhotovostnú Podnikateľ * Záruka za peniaze Vďaka dobrému úverovému hodnoteniu poskytne Credit Financier Home záruky a nezaručené úvery jednotlivcom alebo spoločnostiam alebo družstvám za účelom priemyselných a osobných výhod. Kontaktná adresa: Whatsapp: +15184181390 Priama pošta creditfinancierhome@gmail.com
REMY FINK, 8.2.2018 2:01:31, IP: ***.***.72.1, #215559
Ahoj Potrebujete urgentnú pôžičku v priebehu nasledujúcich 12 hodín? napíšte nám teraz REMY.CREDIT111@gmail.com potrebujete nejaký kredit alebo akékoľvek financovanie? Nie späť platené bankou? Máte platený účet alebo dlh? Máme dobrý splátkový kalendár s nízkou úrokovou sadzbou vo výške 1%. Ak chcete získať ďalšie informácie, kontaktujte nás priamo na tejto adrese: [REMY.CREDIT111@gmail.com]
Dobson Franklin, 9.2.2018 7:01:14, IP: ***.***.93.33, #215585
Ahoj Ponúkam úver vo výške 2.000 až 5.000.000 eur a každý, kto je schopný splácať úroky vo výške 2%. Robím miestne úvery a medzinárodné pôžičky ľuďom po celom svete. Ak naozaj potrebujete, kontaktujte ma e-mailom: dobsonquickloan@gmail.com
mrs maria Roberts, 9.2.2018 11:05:36, IP: ***.***.35.68, #215588
Vážený pán / pani Potrebujete peniaze na splatenie svojich pôžičiek a dlhov? Hľadáte peniaze na začatie vlastného podnikania? Chcete úver na vykonávanie veľkých projektov? Ďalšie informácie získate prostredníctvom e-mailu: mmr_loanworld@yahoo.co.uk čohoapp číslo: +17609739286
REMY FINK, 9.2.2018 17:55:38, IP: ***.***.8.37, #215605
Ahoj Potrebujete urgentnú pôžičku v priebehu nasledujúcich 12 hodín? napíšte nám teraz REMY.CREDIT111@gmail.com potrebujete nejaký kredit alebo akékoľvek financovanie? Nie späť platené bankou? Máte platený účet alebo dlh? Máme dobrý splátkový kalendár s nízkou úrokovou sadzbou vo výške 1%. Ak chcete získať ďalšie informácie, kontaktujte nás priamo na tejto adrese: [REMY.CREDIT111@gmail.com] Krstné meno:.............. Priezvisko:.............. Krajina:.......... Štát: .......... Množstvo: .................. Trvanie úveru: .......... Telefónne číslo:............. Povolanie: ............ Dátum narodenia:....... Mesačný príjem:.... Sex: ...... ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, Názov spoločnosti: REMY.FINK CREDIT E-mailová adresa spoločnosti: REMY.CREDIT111@gmail.com Spoločnosť NMLS ID: 517219 Prajem ti všetko najlepšie, REMY.FINK ...
Credit Financier Home, 12.2.2018 1:46:53, IP: ***.***.128.214, #215664
Credit Financier Home, 12.2.2018 3:34:15, IP: ***.***.128.214, #215666
Credit Financier Home, 12.2.2018 3:39:47, IP: ***.***.128.214, #215667
lisa, 12.2.2018 10:50:24, IP: ***.***.8.201, #215671
Ik wil westhood van apexloans bedanken voor het ontvangen van een lening. ik word meerdere keren opgelicht in een poging om een ??lening te krijgen totdat ik de heer westhood van apexloans ontmoet en hij gaf me een lening. als je vandaag een legitieme lening nodig hebt, meld je dan aan via apexloans@yahoo.com
lisa, 12.2.2018 10:56:43, IP: ***.***.83.100, #215672
Chcem poďakovať západnej časti apexloans za to, že mi pôžička. som sa niekoľkokrát scammed v snahe zabezpečiť pôžičku, kým som stretol mr Westhood apexloans a on mi dal pôžičku. ak potrebujete legitný úver, aplikujte prostredníctvom apexloans@yahoo.com
mammaminthupa@gmail.com, 15.2.2018 11:10:22, IP: ***.***.60.88, #215781
Ahoj všetci, moje meno je pani Inthupa Mammam, hovorím ako najštastnejším clovekom na celom svete dnes a povedal som ja, že veritel, že zachránit svoju rodinu z našej zlej situácie, poviem názov na celom svete a ja som tak štastný, že Moja rodina je spät na dobré, pretože som bol v núdzi úveru $ 200.000 dolár, zacat svoj život celé, pretože som slobodná matka s 3 detmi a celý svet sa zdalo, ako bol visí na mna, kým som stretol tento Boh poslal pôžicku veritelovi, ktorý zmenil môj život aj s mojou rodinou. Boh bojíce veritela, pani SUSAN JAMES úver FIRML spolocnosti bola Spasitela Boha poslaný, aby zachránil svoju rodinu a spociatku som si myslel, že sa nebude možné, kým som dostal môj pôžicku $ 200.000 dolár, na 5. / Feb/2018 , pozvala som ju do mojej rodiny get-spolocne party, ktorá jej urobil nie klesat a vám poradí niekto, kto skutocne potrebuje pôžicku Kontaktujte pani SUSAN JAMES úver FIRML spolocnosti. Email: susanjamesloanfirml07@gmail.com or susanjamesloanfirml07@outlook.com or Website: https://susanjamesloanfirm.wixsite.com/loan-officer
        Předchozí   1 .. 106107108109110111112 .. 150      Následující
Přidat příspěvek k tématu Potrebujete naliehavú pôžičku?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes10:14
1 reakcí

rýma nebo alergie

jak jde rozeznat rýmu od alergie? jsou na to nějaké triky. Hodně pčikám, smrkám, mám ucpaný noc, dávám si Nasivin a nějak rto nezaberá. Jak je to u... (zkráceno)

Anastazie
dnes10:02
12 reakcí

Rýma u dětí

taky ho mužu doporučit. Pokužívám ho já i moje 6 letá dcera. Tady si mužete vybrat vhodný produkt nasivin.cz/nase-pripravky/

Vladimíra
dnes10:00
2 reakcí

dětský sirup Nasivi

pamatuji si tenhle sirup, už tu byl a ted se znovu vrátil. Vnučka má 2roky a 9 měsícu a dávákí ji ho, i když je pro děti od 3 let. Naštěstí pomáhá.

Jasmina
dnes9:58
3 reakcí

nemocné dítě a školka

pokud má teplotu tak 2-3 dny, podle potřeby, ale když jenom rýmu, do školky chodí. Bohužel s ní nemužu byt pořád doma. Ale v době rýmy ji kapičky... (zkráceno)

Julia
dnes9:56
9 reakcí

teplota a rýma u dětí

moje dcerka od té doby co chodí do školky má rýmu teměř pořád. Mezi dětmi se to rychle roznese. Bohužel s ní nemužu pořád zlstavat doma. Takže ji... (zkráceno)

Erika
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.