Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Mohlo by se jednat o celiakii? Je mi 16 a nevím jak dál.

Diskuse - Mohlo by se jednat o celiakii? Je mi 16 a nevím jak dál.

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Andrea, 5.4.2016 12:27:53, IP: ***.***.31.44, #199534
Zdravím, předem se omlouvám za rozsáhlost textu a doufám, že si ho někdo přečte. V prosinci mě začalo píchat pod levou lopatkou při běhu, z čehož se vyklubaly křeče při jakékoliv větší fyzické aktivitě. O zimních prázdninách jsem začala mít ochablou levou ruku a mravenčení v prstech. Den před štědrým dnem, jsem byla na pohotovosti a poslali mě domů s tím, že mám používat náplasti a krémy, protože to bude od svalu. Do pár dnů jsem měla stejný problém i s druhou rukou a po prášcích jsem měla pohyblivost o dost horší, jinak s tím nic neudělali. Takže jsem v polovině ledna navštívila ortopeda, který mi odblokoval krk, problémy měli do dvou dnů přestat, ale nestalo se tak ani za týden. Poslali mě na rentgen krční páteře- žádný nález. K bolesti zad (píchání a pak neustálá bolest na bedrech),krku a rukou (bolest kloubů i svalů, stuhlost a mravenčení) se stupňovala. Přidaly se k tomu i nohy a únava. Příznaky jsem měla déle (ve škole jen ležela na lavici a nebyla schopná vnímat), rodiče mě měli za hypochondra, to jsem ale netušila, že mě tak bude brát i každý doktor. Na začátku února jsem začala chodit k fyzioterapeutce, masáže s ničím nepomohli a až ona navrhla krevní testy na boreliozu a pod, našli mi jen jednu hraniční hodnotu a objednali mě na revmatologii. Fyzioterapeutka se domnívala, že se jedná o lupus. Po dvou týdnech jsem se konečně dočkala. Zimomřivost, únava, nespavost, bolest po celém těle, ochablost, otoky prstů na rukách, velké bolesti kloubů, bolest hlavy, nechuť k jídlu, nálady... hned si mě druhý den nechali v nemocnici, protože jsem už skoro dva týdny kvůli tomu nechodila do školy, kde jsem propadala, neboť jsem neměla energii, a tak začali všechna možná vyšetření. Odběr krve na autoimunitní onemocnění (štítná žláza, lupus, celiakie..), odběr moči a stolice, ultrazvuk břicha, rentgen plic a krku, orl, oční, 2x ekg, echo, viděla mě kožní a okolo dvaceti doktorů. Snad jsem na žádného nezapomněla. Všichni jen kroutili hlavou a měli řeči typu "tohle tě taky bolí? To už si ale vymýšlíš ne?" Opak byl pravdou. Na víkend mě propustili domů, ať se zase na příští týden vrátím. Po víkendu jsem se do nemocnice vrátila. Viděla mě neuroložka, která se také přikláněla k autoimunitním onemocněním. Poslali mě domů s antibiotiky na streptokoka a ať se vrátím za dva týdny pro výsledky krve. Předešlé příznaky se stupňovalia přibyly další.. hůř se mi dýchalo, bolest v krku, píchání na srdci, ledové ruce víc než dřív, časté chození na záchod, problém s očima, ušima, rýma, bolest v krku, lehce nažloutlý obličej, kazivost zubů, suchá kůže po celém obličeji, tzv. husí kůže na hrudníku, popraskaný jazyk, bolest ledvin,.. problém mám vážně snad všude, ale každý mě více méně označoval za hypochondra. Fyzioterapeutka mě na začátku února preventivně objednala k docentovi-ortopedovi a ten mi po prohlídce 30.3. řekl, že mám zánět ve střevech, močových cestách, nemám svěrače na končetinách nebo co a na obratle mi nalepil tejpy. 3 týdny nesmím nic zvedat ani nic dělat, prý mě čeká rehabilitace. Nasadil mi na 5 dní dvoje antibiotika až doberu ty, co mi dali v nemocnici. Prý musím s pohybem počkat, až mi něco, co mi zánět rozežral, doroste. Tohle pondělí jsem si došla pro výsledky krve, jak jinak než žádný nález. Nasadila jsem tedy antibiotika od ortopeda. Když se podívám zpátky uvědomuji si, že jsem měla onu "husí kůži" už dříve a to na pažích, ale vždycky jen trochu. Poslední měsíce se mi přemístila na hrudník a záda- myslela jsem si, že je to akné. Popraskaný jazyk mám už roky a nikdy mě nebolel tolik. Střevní potíže jsem začala mít ke konci podzimu (kručení, nadýmání), uprostřed zimi jsem si připadala jako zalitá betonem- ale to jsem přikládala k něčemu jinému a nikdo to jako příznak toho co mi je, nebral. Jsem objednaná na alergologii, k alternativní doktorce a pak někokrát k onomu ortopedovi. Načetla jsem si snad vše o celiakii a štítné žláze, žláza se sice vyloučila, ale celiakie být poznat z krevních testů nemusí. Když si čtu příznaky, splňuju snad každý bod. Myslíte si, že by se o ni mohlo jednat? Probíhalo by onemocnění takhle? Každý případ je individuální, tudíš si tím nejsem jistát. Beru ty dvoje antibiotika a procházím si větším nechutenstvím, bolestmi břicha apod. Ještě bych chtěla podotknout, že mám poslední měsíce vážné deprese a jsem šíleně náladová. Neskutečně mě deptá, když mě nařknou, že jsem hypochondr, když mám i řadu viditelných příznaků, ale co nadělám. Děkuju moc za každou odpověď, doufám, že to bylo alespoň trochu srozumitelné.
Anonym, 5.4.2016 14:00:26, IP: ***.***.242.248, #199536
Andeo : to jsou volové, vždyť je to jasná chlamydioza a ta ATB jsou jistě špatné řady, ne tetrcyklinová, přidej lichořeřišnici a eleuterokok + šišák, nejsi takhle sama, denně doktoři mrzačí pacienty, ale neboj se, měla by si se zaléčit, můžeš napsat email, podívej se na chlamydie info., ale jenom podívej, přiklad si neber !
Andrea, 5.4.2016 14:17:49, IP: ***.***.31.44, #199539
Anonym: Já ale příznaky chlamydiozy nemám.
Andrea, 5.4.2016 14:19:47, IP: ***.***.31.44, #199540
Anonym: Já ale příznaky chlamidiozy nemám..
Anonym, 5.4.2016 14:28:49, IP: ***.***.242.248, #199541
je jich tolik, že si je ani nepamatuju, je to román na pokračování, ještě bych jich spoustu našel, testy jsou pro kočku, jedině PCR..
Anonym, 5.4.2016 14:53:05, IP: ***.***.242.248, #199542
Po mnohaleté latentní chlamydiové infekci může u řady postižených docházet v důsledku dráždění nervů endotoxiny chlamydií k výskytu různých potíží, např. mohou se objevit vysoké bolesti vleže, může docházet k funkčním poruchám různých orgánových systémů i vzniku různých, ničím nevysvětlitelných zdravotních potíží, včetně závažných onemocnění ještě v produktivním věku. U postižených osob i v jejich rodinách se častěji vyskytují velmi závažná onemocnění jako je onemocnění srdce a cév (cévní příhody, stavy jako při angíně pectoris, bolest srdce, funkční poruchy i náhlá zástava srdeční činnosti i selhání dýchacího systému v důsledku poruch inervace), poruchy krevního tlaku, cukrovka, astma, rakovina (nejčastěji prostaty, slinivky břišní, ledvin, plic, mléčné žlázy, mozku, mízních uzlin), leukémie, poruchy krvetvorby, lupénka, záněty okostice, záněty šlach, artróza i artritída, dna, záněty nervů a žil, roztroušená skleróza, mononukleóza, onemocnění urogenitálních orgánů, funkční poruchy žláz s vnitřní sekrecí, chronický únavový syndrom, Alzheimerova i Parkinsonova choroba, epilepsie, závažná chronická nervová onemocnění, syndrom náhlého úmrtí kojenců, psychiatrické nemoci a nelze vyloučit ani vznik dalších závažných onemocnění. Někteří odborníci činí Cpn odpovědné za vznik řady tzv. „geneticky” podmíněných nemocí (rakovina, cukrovka, astma, atopický ekzém a další), kdy zřejmě rodiče předají potomkům infekci chlamydiemi a ty pak vyvolávají stejnou nemoc jako u rodičů. S přibývajícím věkem jsou trvale latentní chlamydiovou infekcí postižení lidé stále citlivější na sebemenší výkyvy počasí a ve stáří jim i menší výkyvy počasí způsobují značně bolestivé i jinak nepříjemné, při větších změnách počasí až kruté zdravotní potíže. Část těchto lidí se stává vlastně trvale nemocnými, někdy s dlouhodobě krutými bolestmi a dá se předpokládat, že nikoliv biologické stáří, ale perzistující chlamydiová infekce je příčinou těchto potíží. Celiakie sem také patří !
Andrea, 5.4.2016 15:03:30, IP: ***.***.31.44, #199543
Anonym: Pořád nechápu, proč bych měla mít chlamydii. Nemám 99% jejich příznaků. Děkuju, ale vážně pochybuju, že ji mám.
Anonym, 5.4.2016 15:28:14, IP: ***.***.242.248, #199544
celiakii i ostatní nemoci a potíže působí chlamydie, je to na Tobe, nikde se chlamydie neléčí a doktoři jí léčit neumí a test ELISA dělají na žádost pacienta, ale je k ničemu, nic se nepozná, jednou na to přijdeš :-) už mě nehledej .
Přidat příspěvek k tématu Mohlo by se jednat o celiakii? Je mi 16 a nevím jak dál.
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes15:04
18 reakcí

Výživoví poradci - jsou k něčemu?

A co konzultace obsahuje? Docela by mě to zajímalo, chtěla bych pomoci s hubnutím. A hlavně vědět, jak na to správně.

Hemka
dnes14:26
62 reakcí

Zdravé jídlo?

chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou... (zkráceno)

Anonym
dnes12:50
118 reakcí

Bylinky na hubnuti?

Bzenko, jo? Tak to moc děkuji, to jsem nevěděla, ani o ní ještě neslyšela. Tak to já tam hned zítra naklušu :-)

Denisa
dnes12:47
801 reakcí

Interupce

We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any... (zkráceno)

Johnson Hatton
dnes12:02
798 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested... (zkráceno)

PergoCF@gmail.com
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení