Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Bolest kolena

Jan, 22.7.2018 20:08:03, IP: ***.***.128.39, #225481
Chut je takova nemastna neslana, ale opravdu to funguje ja jsem s alavisem spokojen 4-6 tydnu pak vynechat na stejnou dobu a pak zase uzivat
Ilona, 22.7.2018 23:35:41, IP: ***.***.129.166, #225493
A ta pauza se tam dělat musí nebo je to jenom doporučení ?
Jan, 24.7.2018 21:01:27, IP: ***.***.128.39, #225742
Je to doporuceni, ja beru i pres pauzu, tu delam obcas ale mensi :)
Aneta, 12.9.2018 16:35:37, IP: ***.***.116.13, #227639
Je to sice jen doporučení, ale ta pauza by se tam udělat měla z toho důvodu, aby si na alavis tělo zase nezvyklo, platí to snad pro všechny přípravky a léky :) nic se nemá brát dlouhodobě bez přestávky ..
        Předchozí   123      Následující
Přidat příspěvek k tématu Bolest kolena
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes12:54
49 reakcí

Zyprexa

ahoj, tento lék nemůže nikomu pomoci, pouze Vám zatemní mozek, o váze nemluvě.Nuceně jsem ho užívala zhruba měsic...všechny ostatní balení jsem s... (zkráceno)

Petra
dnes12:33
3 reakcí

Operace kolene

Opravdu? a to jde jenom v Rakousku? nebo tohle mají už i u nás v nemocnicích?

Jana
dnes12:33
281 reakcí

Plastika prsou

Nevím jestli se tohle dá sehnat i u nás, ale kdyby jo, tak by to bylo super, hlavně pro lidi co ředí krev a také pro kojící maminy.

Jitka
dnes12:27
34 reakcí

Hojení po operaci menisku

A jak se to jmenuje? u nás se to zařídit nedá? neptala jste se třeba doktora někdy?

Jana
dnes11:43
170 reakcí

atopický ekzém

sem těhotná a udělal se mi ekzém v předloktí. Čím mažete? Ale něco co nemastí oblečení a zároveň pokožku dobře promaže, hydratuje. Děkuji

tess1
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.