Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Guillen-Barré syndrom

Majka, 2.6.2018 9:14:40, IP: ***.***.42.63, #222775
Dobry den všem ja jsem tuto nemoc prosla dvakrat poprvé to léčili ambulantně antibiotiky po ctrnacti jsem mohla opět normálně chodit a hýbat se a po třech tydnech šla znova do práce po osmi měsících se to vrátilo zpatky a to jsem skoncila v nemocnici na neurologii a po dvou dnech na aru devět dnů jsem byla v umělým spánku po podání plazmaferezy pětkrát se stav zlepsil na tolik že jsem téměř bez následků a po mesici od zacatku nemoci jsem nastoupila opět do prace fyzicky narocnou zatím to zvladam . Davali mi naději 20procent že to preziju .Bylo mi sděleno neurologem že jsou dvě varianty nemoci jedna se vraci a jedna ne brala jsem lek betalog ten je na předpis a teď užívám milgama lek je to na podporu nervových buněk a kořínku je volně dostupný vsem bych ho doporučila co prožili takové peklo ať si jim nemoc vyhne velkym obloukem a pevné zdravi a klidně nervy opatrujte se a setrete sily zdraví je jen jedno a práce neuteče nic se nesmi přehánět hodně sila pevné zdravi
Beruška, 9.10.2018 10:39:32, IP: ***.***.212.116, #228369
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda někdo trpí obtížemi i po více letech po prodelani GB ? Ohledně nemoci se mnou lékaři vše uzavřeli s tím, že už se nedá nic dělat. Poškození nervů dolních končetin mi zůstalo. Ale zajímalo by mě, zda se někdo setkal s tím, že i po letech ho nohy při delším sezení, větší zátěži brni a zebou nebo zda mivate problémy s rychlou unavitelnosti a náchylnosti ke všem dalším možným nemocem po únavě. Nevím, zda toto vše může souviset s prodelanym GB syndromem nebo ještě s něčím jiným. Děkuji za odpověď.
        Předchozí   1 .. 26272829      Následující
Přidat příspěvek k tématu Guillen-Barré syndrom
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes1:27
2 226 reakcí

dráždivý tračník

Praktický nebankovní úvěr zdarma od 50 000 Kč do 11 750 000 Kč s rychlou úhradou celého úvěru do 48 hodin. Měsíční splátky a splatnost jsou... (zkráceno)

Mehmet Hakan
dnes1:00
1 reakcí

5000 až 5000000 v 24H

Jsme nezávislá společnost. Můžeme si vypůjčit až 5 000 000 korun. Kontakt: rosinevierafinancial@gmail.com

Viera Financial
dnes0:59
1 reakcí

5000 až 5000000 v 24H

Jsme nezávislá společnost. Můžeme si vypůjčit až 5 000 000 korun. Kontakt: rosinevierafinancial@gmail.com

Viera Financial
1 reakcí

5000 až 5000000 v 24H

Viera Financial
1 reakcí

5000 až 5000000 v 24H

Viera Financial
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.