Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Guillen-Barré syndrom

Radka, 9.11.2017 12:07:12, IP: ***.***.20.129, #212289
Emo Kladruby,postavili me tam z nuly na nohy a maji z gbs zkusenosti,taky supr stroje na chuzi,drzim pakce...
Radka, 9.11.2017 13:33:12, IP: ***.***.20.129, #212290
Emo Kladruby,postavili me tam z nuly na nohy a maji z gbs zkusenosti,taky supr stroje na chuzi,drzim pakce...
Radka, 9.11.2017 13:43:03, IP: ***.***.20.129, #212291
kamila, 9.11.2017 21:32:02, IP: ***.***.86.36, #212301
Ahojte dlouho jsem zde nebyla, EMO moje mamka byla jak vorvań, ale opravdu !! 4.září byla převezena do HRABYNĚ a musím říct že něco neskutečného !! Jsem ohromená tím jak to tam funguje . . . maminka se sama zvedne a přejde z vozíku na toalet nebo na postel, což je naprosto super !!!! chce to opravdu čas a velkou trpělivost i pro Vás držím Vám pěsti vím jak se cítíte. . . . .
RadkaB, 13.11.2017 11:42:03, IP: ***.***.83.43, #212368
Všechny zdravím. Také se jmenuji Radka, jako autorka knížky o této hnusné nemoci (mimochodem knížka je super) a také účetní, takže máme víc společných znaků. Mně tahle mrcha položila začátkem dubna 2017 po té co jsem měsíc přecházela zánět dutin abych všechno dodělala v práci.Měla jsem ohromné štěstí. Přestože mě na JIP do nemocnice dovezli ve stavu, kdy už jsem nechodila vůbec a rukama jsem nezvládla také téměř nic, narazila jsem na super lékařky, které mi ještě ten den aplikovali IVIG a tak jsem to zvládla i bez podpůrného dýchání. Dokonce jsem se po pěti týdnech dostala domů,schopná ambulantní rehabilitace. I doktoři říkali, že jsem jejich malý zázrak. Jsem za to všechno vděčná a vím, že jsem měla velkou kliku. Do práce, ale zatím nechodím. Pohybově jsem šla nahoru rychle (dost jsem cvičila, až mě rehabilitační sestry brzdily), ale pořád mi zůstává velice rychlá unavitelnost. No snad to taky někdy přejde, ale nebudu se rouhat. Všem kdo s touto mrchou bojují přeji hodně síly a hlavně velkou víru. Fakt to bude lepší!!!!
Radka, 30.11.2017 18:31:50, IP: ***.***.232.18, #213147
Omlouvám se,ale nějakým nedopatřením se mi zde zobrazily dřívější příspěvky.
Vlasta, 26.12.2017 21:21:03, IP: ***.***.197.8, #214003
Vlasta, 26.12.2017 22:13:35, IP: ***.***.197.8, #214009
Ahoj, musím se přiznat, že do diskusí se nepřidávám, ale tady to nešlo. V r. 2015 jsem si též prošla touto pro spoustu lidiček neznámou nemocí. Tak to bylo i u mě. Vůbec nikdo jsme nevěděli, co to bude obnášet. Bohužel jsem měla smůlu, že mě to postihlo komplet ochrnutí od hlavy až po paty. Prodělala jsem 12 plazmaferéz i tracheotomii. Nejhorší byla komunikace, když jsem se nemohla hýbat, psát ani mluvit.Do dneška jsem vděčná všem libereckým lékařům, sestrám i personálu, kteří se o mě starali a přiznám, že jsem jim nevěřila, že je to takový běh na dlouhou trať. Ovšem největší podporou byl pro mě manžel, rodina a kolegové z práce. Nebýt všech těch lidiček asi bych to nedala a nebyla na tom tak jak jsem. Byla jsem 2x v Hostinném, kde mě dali hodně dohromady a letos v Jánských lázních. Samozřejmě nějaká ta postižení zůstala , horší chůze, únava, třes rukou, nemohu utíkat a jsem taková zpomalená. Ale jsem šťastná, že žiju a jsem soběstačná, můžu chodit. Mohla jsem se vrátit i do práce, i když na menší úvazek. Je to opravdu o psychice, pevné vůli a podpoře vašich blízkých! Přeju všem, kdo si tím prošel velkou trpělivost, bohužel každý jsme jiný, takže někdo má zlepšení dřív, u někoho je to déle. Hlavně těm nemocným lidičkám buďte oporou a nesmí to vzdávat!!!
MARTINA, 10.2.2018 18:37:38, IP: ***.***.189.14, #215633
Vlasta : Dobrý den, zaujala mě u vás informace, že máte po té nemoci " třes rukou " . Já tuto nemoc měla v roce 2014 a shodou okolností jsem také ležela v liberecké nemocnici . A do dnes právě řeším s paní neuroložkou z liberecké nemocnice co s tím a jestli je vůbec příčina třesu GBS ...
Ema, 11.2.2018 17:27:31, IP: ***.***.112.134, #215658
Moc děkuji za rady. Vybrali jsme si Kladruby. Manžel se s tím pere už čtvrtý měsíc. Ty čtyři měsíce ještě nepromluvil. Má tracheostomii. Už ho ale posazují do křesla. Hodinu denně. Přesto věříme, že se z toho dostane. Do Kladrub pojede až mu dají pryč tracheostomii a tu mu dají pryč, až začne polykat. Má ochrnuté polykací nervy a svaly. Obdivuju ho. Snažím se mu pomoci jak to jen jde. Teď mám chřipku a jindy bych šla do práce. Po této zkušenosti jdu na neschopenku. Vyležet. Knížku jsrm hned koupila, a spíš byla pro mě. Z děsila jsem se, co nás čeká. Manželovi ji dám přečíst, až z toho bude skoro venku.
Veronika z Bělé, 14.2.2018 22:18:04, IP: ***.***.32.47, #215767
Dobrý den, chtěla bych se zeptat na nemoc "GB syndrom". Můj tatínek se dostal do nemocnice 1.12., kde byl 2 dny na neurologii, den na JIPu a pak šel ARO. Tam ho na týden uspali a dali mu hadičku do plic přes ústa. Asi po 3 týdnech mu udělali tracheostomii. Po probuzení byl zcela nehybný, ale pomocí rehabilitace personálu a každodenní návštěvy rodiny, kdy jsme s ním také cvičili, se to začalo lepšit a každý den byl vidět pokrok. 5.ledna však tatínka převezli do Rehabilitační kliniky v Malvazinkách, kde prý s ním budou více rehabilitovat. Tam však je rehabilitace stejná, některý den dokonce nepřijdou a tatínkovo zlepšovaní se zastavilo. Po špatné manipulaci při koupaní mu dokonce nějak hnuli s hlavou a od té chvíle taťku brněj ruce (říká, že je má jak cizí). Po zeptání se, zda by mohl mít více fyzioterapie (doufám, že to píšu správně - prostě nějakou masáž, která by mu ulevila), nám bylo sděleno, že má vše, co potřebuje a že tam není sám (taťka prodělal již 3 operace páteře). Nemluvě o tom, že když chtěl odsát hleny mu bylo řečeno, že jen buzeruje. Bojíme se ozvat, aby se to neobrátilo proti němu a nevíme, kam jinam ho nechat převést, kde by měl odpovídající péči. Ke všemu je teď chřipkové období a návštěvy jsou zakázané. Tak mu jen prý zvýšili dávky na deprese - něco na uklidnění. Chtěla bych se proto zeptat, zda je tento stav normální. Či zda byste mi poradili, kam nechat tatínka převést, kde by byl aspoň psychicky v pohodě. Předem děkuji za odpověď
Radka, 18.2.2018 19:38:34, IP: ***.***.232.18, #215879
Verunko,dostante ho do Kladrub,zkuste zavolat rediteli,kdyby to neslo jinak,je dobry. Kdyz nebude poradne rehabilitovat,pujde to z tezka a bude to dlouho trvat. Mam zkusenost,ze nejlepsi je jit za primatem oddeleni a rict mu co vas trapi. Oni casto ani nevedi, jak jejich sestry jednaji s pacienty,protoze jim to nekdo nerekne.Drzim palce.
Radka, 18.2.2018 19:38:45, IP: ***.***.232.18, #215880
Verunko,dostante ho do Kladrub,zkuste zavolat rediteli,kdyby to neslo jinak,je dobry. Kdyz nebude poradne rehabilitovat,pujde to z tezka a bude to dlouho trvat. Mam zkusenost,ze nejlepsi je jit za primatem oddeleni a rict mu co vas trapi. Oni casto ani nevedi, jak jejich sestry jednaji s pacienty,protoze jim to nekdo nerekne.Drzim palce.
Radka, 18.2.2018 19:38:53, IP: ***.***.232.18, #215881
Radka, 18.2.2018 19:39:04, IP: ***.***.232.18, #215882
        Předchozí   1 .. 24252627      Následující
Přidat příspěvek k tématu Guillen-Barré syndrom
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes3:43
1 748 reakcí

dráždivý tračník

It is not so typical of me to refer professionals online but I feel like I owe a lot to James the certifed hacker who helped me track my cheating... (zkráceno)

Jessica Gibson
dnes1:21
32 reakcí

Chorobné lhaní a vychloubání

We have direct and efficient providers of Bank Guarantee (BG’s), Insurance Guarantees,Confirmable Bank Drafts, Standby Letters of Credit... (zkráceno)

Yusuf Adams
dnes0:45
1 020 reakcí

Wobenzym

I emailed a hacker called jeajamhacker @ gmail. com who i contacted for help cause i know my spouse was cheating but he clams he is innocent so i... (zkráceno)

smith wesson
včera22:52
941 reakcí

Interupce

Finding a genuine provider of financial instrument is very challenging but we are certified Financial Instrument providers in Ireland. Presently,... (zkráceno)

Leon Tourish
včera22:35
7 reakcí

Společnost Kruk

A vy jste s nimi něco uzavírala ? Já totiž ne takže nevím kde byli na tom, že jim něco dlužím.

Alena
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení