Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Hojení po operaci menisku

Diskuse - Hojení po operaci menisku

Petra, 11.6.2019 8:43:40, IP: ***.***.107.18, #231727
To tedy nevím, proč jste nedostala berle? Podle mého kardinální blbost... Vrtají se artroskopem do kolene, koleno reaguje na zásah a na námahu tím, že oteče. Co jsem tak četla, tak se kloubní pouzdro hojí poměrně dlouho po operaci...a chozením bez berlí se to akorát namáhá.... Já chodila o berlích 2 měsíce. Zítra jsem 3 měs po operaci a teprve ted začínám mít pocit, že se vše pomalu vrací tam, kde to bylo... taky jsem dostala rehabilitace, protože noha byla v hrozném stavu...
Ada, 11.6.2019 21:59:57, IP: ***.***.33.53, #231734
Ja som 3 týždne po artroskopii kolena/zošívanie menisku/,6 týždńov nesmiem na nohu úplne dostupovať-barle,potom 10rehabilitácii a ten istý postup som mala aj 3 roky dozadu na druhej nohe.Koleno stále ĺadujem a úprimne závidím ,že niekto to dá za týždeń.
Petra, 12.6.2019 18:56:44, IP: ***.***.130.26, #231744
Jo, to s Vami souhlasím, Ado... Za týden je fakt krásné. Švagr za týden zahodil berle a za 3 týdny už řezal v lese, dřevo... A mně se z toho chtělo brečet, když já, se s tím trápila v tu dobu 2mesice... Chce to prostě jen vydržet a dát tomu čas, tělo si samo řekne až bude oka... A radši počítat s delším hojením, je jako já, kdy jsem si myslela že za měsíc půjdu na crossfit... Já Bláhová....
Renata, 29.6.2019 14:32:27, IP: ***.***.39.3, #231895
já na operaci použila pumpičku, která mi vedla analgetikum do rány a výrazně mi to pomohlo co se úlevy od bolesti týče, stála mě v lékárně 4000, ta ji pak doručila do nemocnice
Jitka, 4.7.2019 15:36:50, IP: ***.***.255.106, #231958
Jsem poněkud streslá. Mám po ask kolene meniskus roztržený a 40% vyjmuli. . Čtu zde příspěvek od Petra( crossfit) Já cvicila hned po vytažení stehů ale rozumně vršek a jen rotoped bez zátěže. Postupně jsem si nadávala chůzi chůzi v terénu....cvičení na labilnich plochách statické cviky.... kolo rovina kolo teren. Taky rhb s vynikající terapeutkou. Jsem dříč trochu magor. Noha nebolí ale je tuhá nedřepnu si hlavně co mě štve je že je nestabilní přesto že makám nemůžu se jakoby na to koleno plně spolehnout. Dělám hodně sportů ale strašně miluju crossfit a teď sice na treningy chodím ale cviky si musím upravit. Štve mě ta nestabilita. Hodně mě to štve.!
Petra, 8.7.2019 10:50:17, IP: ***.***.107.18, #231972
Teda, závidím každému, kdo hned mohl po vytažení stehů cvičit :). Za pár dní to mám 4 měsíce. Nevím, co se u mě pokazilo, ale fakt jsem to měla těch pár měsíců špatné, hodně špatné. Nestabilitu bych řešila posilováním. Já si koupila posilovací gumy a cvičím s nataženou a zaťatou nohou. Tahám gumu do stran a tím se posiluje 4 hlavý sval. Nicméně nestabilitu jsem pociťovala tak 3měsíce určitě. Na cross už taky chodím, trenér mi vždy upravuje stanoviště, abych nedělala dřepy, výpady a poskoky. časem se k tomu ale dopracuju taky. Hlavní je nic neuspěchat....
        Předchozí   12345      Následující
Přidat příspěvek k tématu Hojení po operaci menisku
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes1:58
1 reakcí

Kůže

Dobrý večer, chtěla bych vás poprosit jestli by jste mi mohli pomoci odpovědět na otázku ohledně černých teček ktere prvně vypadali na první pohled... (zkráceno)

Jana
včera22:21
3 838 reakcí

Kartářky

Ahoj, hledám někoho schopného a zodpovědného v okolí Beroun či Praha. Poradíte prosím?

Alex
včera20:14
424 reakcí

moroznik

Dobrý deň. Chcem sa opýtať. Mám začať brať tabletky condrosulf 800 a kolagén 4000. Môžem užívať k tomu aj morožnik? Ďakujem za odpoveď.

Mima
včera17:31
841 reakcí

KOLONOSKOPIE

Dneska jsem podstoupil kolonoskopii a pi te ihned gastroskopii v sanatoriu Sv. Anny v Praze. Toto sanatorium mi bylo doporuceno jako nejlepsi v CR.... (zkráceno)

Aaron
včera13:44
76 reakcí

moje dítě bere drogy

Dobrý den. Naše dcera bere pervitin a kouří marihuanu. Její stavy jsou už takové že má halucinace povídá si sama se sebou o sobě mluví ve třetí... (zkráceno)

jedna z mnoha
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.