Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Multifokální brýle - zkušenosti

Diskuse - Multifokální brýle - zkušenosti

David Ondrejkovič, 18.10.2017 17:20:27, IP: ***.***.181.248, #211760
Koukám, že toho reklamního trolla předražených skel a soukromých letadel ještě+ nikdo nezabil.......hm, škoda.
David Ondrejkovič, 18.10.2017 17:25:23, IP: ***.***.181.248, #211761
Mimochodem - ano, už před dvěma lety jsem si objednal ty čínské brýle jako záložní, ale nikoli podle receptu od očaře, ale podle upraveného receptu, respektive podle záručního listu na ty brýle, které jsem koupil u toho kamenného optika. Takže ty mé první čínské brýle byly vlastně kopií těch brýlí od toho optika. Svou úlohu zálohy splnily dobře a teď už leží v šuplíku vedle těch původních od kamenného optika.
Tak jsem se rozhodl, 22.10.2017 3:09:13, IP: ***.***.47.246, #211831
že si bjednám další MF ze zenniopticalu je to záruka kvality.
        Předchozí   1 .. 245246247248      Následující
Přidat příspěvek k tématu Multifokální brýle - zkušenosti
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes19:09
797 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Rýchla odpoveď: anabellemartinez229@gmail.com Dobrý deň, som jednotlivec, ktorý ponúka medzinárodné pôžičky. S kapitálom ktoré budú použité na... (zkráceno)

Anabelle Martinez
dnes17:29
44 reakcí

Power Matrix

Prešiel som už vela systémov , ale toto som ešte nezažil- Po dvoch mesiacoch od zalatenia objednávky napísali že vyskladnili tovar a dnes je mesiac... (zkráceno)

Milan
dnes16:49
208 reakcí

Stres a cukání svalů

některé bylinky jsou jenom obchod :-) B.pr. jsem neužíval

Anonym
dnes15:21
146 reakcí

Vrásky! Kdo poradí

Tak jsem teď našla značku neostrata, mají krém proti vráskám. Vyzkoušel jste někdo? Děkuji

kika
dnes15:09
498 reakcí

Zápach z úst

Drahý Pán / Pani,  Ponúkame súkromné, obchodné a osobné pôžičky s veľmi nízkymi ročnými úrokovými sadzbami až do 2% v rámci 1 roka až 30 rokov... (zkráceno)

Kristina
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení