Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Štěnice, zdravotní následky a způsoby likvidace

Diskuse - Štěnice, zdravotní následky a způsoby likvidace

křemelina, 19.07.2019 22:20:32, IP: ***.***.233.72, #232046
Potkalo nás to po vpuštění nájemníka. Hrůza je slabé slovo v ložnici hnízdo. Okamžitě jsme vyhodili vše, tapety pryč no na beton. Bylo jích odhadem 50-100. Vymalování, vyčištění apod. Praní všeho 60°. Zacelili jsme spáry v betonu apod. Samozřejmě i peníze za prostředky, no trochu to pomohlo. Nakonec jsme v pokoji dali jednu postel na 4 nohách a udělali jsme pasti na nohách, je to míska v mísce s tím, že se dovnitř dostanou ale ven ne, je to vše na you tube. ALE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ BYLO, KOUPIL JSEM KŘEMELINU, 500kč MUSÍ BÝT V KVALITĚ PRO UŽÍVÁNÍ I ČLOVĚKEM. Všude jsme to nanesli za lištami ve stupačkách a podobná místa. Křemelina je složená z mikro skořápek odumřelých vodních organismu. Není to chemikálie, ale opatrně a nevdechovat. Křemelina působí jako tisíce žiletek, které proříznou obal těla štěnice, a ta pak uschne a umře!!! Pak jsme v pokoji spali 2x za týden asi měsíc a půl, bez štípanců. Dnes je to 5 let a je klid. Bez deratizátora. Pro zasmání jeden deratizátor mi nabízel za doplatek 7000 kč speciální prášek, při dotazu, zda se jedná o křemelinu, nic neřekl a odsekl, zda to chceme či ne, já řekl ne. Štěnice působí na psychiku, je to nepříjemné a člověk to chce rychle vyřešit a to pak nastupuji emoce, kdy nás to stojí zbytečné peníze. Rychlost zde nepomáhá, buďte trpěliví. Hodně štěstí.
anojde to, 19.07.2019 22:21:52, IP: ***.***.233.72, #232047
Potkalo nás to po vpuštění nájemníka. Hrůza je slabé slovo v ložnici hnízdo. Okamžitě jsme vyhodili vše, tapety pryč no na beton. Bylo jích odhadem 50-100. Vymalování, vyčištění apod. Praní všeho 60°. Zacelili jsme spáry v betonu apod. Samozřejmě i peníze za prostředky, no trochu to pomohlo. Nakonec jsme v pokoji dali jednu postel na 4 nohách a udělali jsme pasti na nohách, je to míska v mísce s tím, že se dovnitř dostanou ale ven ne, je to vše na you tube. ALE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ BYLO, KOUPIL JSEM KŘEMELINU, 500kč MUSÍ BÝT V KVALITĚ PRO UŽÍVÁNÍ I ČLOVĚKEM. Všude jsme to nanesli za lištami ve stupačkách a podobná místa. Křemelina je složená z mikro skořápek odumřelých vodních organismu. Není to chemikálie, ale opatrně a nevdechovat. Křemelina působí jako tisíce žiletek, které proříznou obal těla štěnice, a ta pak uschne a umře!!! Pak jsme v pokoji spali 2x za týden asi měsíc a půl, bez štípanců. Dnes je to 5 let a je klid. Bez deratizátora. Pro zasmání jeden deratizátor mi nabízel za doplatek 7000 kč speciální prášek, při dotazu, zda se jedná o křemelinu, nic neřekl a odsekl, zda to chceme či ne, já řekl ne. Štěnice působí na psychiku, je to nepříjemné a člověk to chce rychle vyřešit a to pak nastupuji emoce, kdy nás to stojí zbytečné peníze. Rychlost zde nepomáhá, buďte trpěliví. Hodně štěstí.
Lukáš Svoboda, 18.08.2019 10:35:13, IP: ***.***.32.120, #232255
VELKÝ POZOR na podvodné firmy, inzerující hubení štěnic s celorepublikovou působností!!! Zneužívají toho, že po nálezu štěnic jsou lidé v tísni, uchlácholí vás nesmysly a lživými informacemi o tom, jak mají zázračný postřik a plyn (plyn není nic jiného, než obyčejná dýmovnice za 400,- Kč, která štěnicím neublíží) a to vše z jediného důvodu - VYLÁKAT Z VÁS CO NEJVÍCE PENĚZ! Protože jsou z daleka, na druhý postřik (který je nutností) se jim už nechce jezdit a proto budou lživě tvrdit, že jejich zásah stačí pouze 1x! Nebo jsou zcela noví, často nemají ani řádné zkoušky a do nedávna měli např. zámečnictví, otvírání zabouchnutých aut, nebo jezdí až ze Slovenska a zkušenosti velmi špatné!!! Než si objednáte firmu na hubení štěnic, pořádně si o nich něco pročtěte na internetu!!! Není nic horšího, než věřit, že jste dali spoustu peněz za něco, co pomůže a pak se dívat, jak jste vy a vaše děti stále poštípaní..... Vlastní zkušenost!
Lukáš Svoboda, 18.08.2019 10:36:23, IP: ***.***.32.120, #232256
VELKÝ POZOR na podvodné firmy, inzerující hubení štěnic s celorepublikovou působností!!! Zneužívají toho, že po nálezu štěnic jsou lidé v tísni, uchlácholí vás nesmysly a lživými informacemi o tom, jak mají zázračný postřik a plyn (plyn není nic jiného, než obyčejná dýmovnice za 400,- Kč, která štěnicím neublíží) a to vše z jediného důvodu - VYLÁKAT Z VÁS CO NEJVÍCE PENĚZ! Protože jsou z daleka, na druhý postřik (který je nutností) se jim už nechce jezdit a proto budou lživě tvrdit, že jejich zásah stačí pouze 1x! Nebo jsou zcela noví, často nemají ani řádné zkoušky a do nedávna měli např. zámečnictví, otvírání zabouchnutých aut, nebo jezdí až ze Slovenska a zkušenosti velmi špatné!!! Než si objednáte firmu na hubení štěnic, pořádně si o nich něco pročtěte na internetu!!! Není nic horšího, než věřit, že jste dali spoustu peněz za něco, co pomůže a pak se dívat, jak jste vy a vaše děti stále poštípaní..... Vlastní zkušenost!
Lukáš Svoboda, 18.08.2019 10:37:37, IP: ***.***.32.120, #232257
VELKÝ POZOR na podvodné firmy, inzerující hubení štěnic s celorepublikovou působností!!! Zneužívají toho, že po nálezu štěnic jsou lidé v tísni, uchlácholí vás nesmysly a lživými informacemi o tom, jak mají zázračný postřik a plyn (plyn není nic jiného, než obyčejná dýmovnice za 400,- Kč, která štěnicím neublíží) a to vše z jediného důvodu - VYLÁKAT Z VÁS CO NEJVÍCE PENĚZ! Protože jsou z daleka, na druhý postřik (který je nutností) se jim už nechce jezdit a proto budou lživě tvrdit, že jejich zásah stačí pouze 1x! Nebo jsou zcela noví, často nemají ani řádné zkoušky a do nedávna měli např. zámečnictví, otvírání zabouchnutých aut, nebo jezdí až ze Slovenska a zkušenosti velmi špatné!!! Než si objednáte firmu na hubení štěnic, pořádně si o nich něco pročtěte na internetu!!! Není nic horšího, než věřit, že jste dali spoustu peněz za něco, co pomůže a pak se dívat, jak jste vy a vaše děti stále poštípaní..... Vlastní zkušenost!
Lukáš Svoboda, 18.08.2019 10:38:48, IP: ***.***.32.120, #232258
VELKÝ POZOR na podvodné firmy, inzerující hubení štěnic s celorepublikovou působností!!! Zneužívají toho, že po nálezu štěnic jsou lidé v tísni, uchlácholí vás nesmysly a lživými informacemi o tom, jak mají zázračný postřik a plyn (plyn není nic jiného, než obyčejná dýmovnice za 400,- Kč, která štěnicím neublíží) a to vše z jediného důvodu - VYLÁKAT Z VÁS CO NEJVÍCE PENĚZ! Protože jsou z daleka, na druhý postřik (který je nutností) se jim už nechce jezdit a proto budou lživě tvrdit, že jejich zásah stačí pouze 1x! Nebo jsou zcela noví, často nemají ani řádné zkoušky a do nedávna měli např. zámečnictví, otvírání zabouchnutých aut, nebo jezdí až ze Slovenska a zkušenosti velmi špatné!!! Než si objednáte firmu na hubení štěnic, pořádně si o nich něco pročtěte na internetu!!! Není nic horšího, než věřit, že jste dali spoustu peněz za něco, co pomůže a pak se dívat, jak jste vy a vaše děti stále poštípaní..... Vlastní zkušenost!
Lukáš Svoboda, 18.08.2019 10:40:01, IP: ***.***.32.120, #232259
VELKÝ POZOR na podvodné firmy, inzerující hubení štěnic s celorepublikovou působností!!! Zneužívají toho, že po nálezu štěnic jsou lidé v tísni, uchlácholí vás nesmysly a lživými informacemi o tom, jak mají zázračný postřik a plyn (plyn není nic jiného, než obyčejná dýmovnice za 400,- Kč, která štěnicím neublíží) a to vše z jediného důvodu - VYLÁKAT Z VÁS CO NEJVÍCE PENĚZ! Protože jsou z daleka, na druhý postřik (který je nutností) se jim už nechce jezdit a proto budou lživě tvrdit, že jejich zásah stačí pouze 1x! Nebo jsou zcela noví, často nemají ani řádné zkoušky a do nedávna měli např. zámečnictví, otvírání zabouchnutých aut, nebo jezdí až ze Slovenska a zkušenosti velmi špatné!!! Než si objednáte firmu na hubení štěnic, pořádně si o nich něco pročtěte na internetu!!! Není nic horšího, než věřit, že jste dali spoustu peněz za něco, co pomůže a pak se dívat, jak jste vy a vaše děti stále poštípaní..... Vlastní zkušenost!
Lukáš Svoboda, 18.08.2019 10:40:23, IP: ***.***.32.120, #232260
VELKÝ POZOR na podvodné firmy, inzerující hubení štěnic s celorepublikovou působností!!! Zneužívají toho, že po nálezu štěnic jsou lidé v tísni, uchlácholí vás nesmysly a lživými informacemi o tom, jak mají zázračný postřik a plyn (plyn není nic jiného, než obyčejná dýmovnice za 400,- Kč, která štěnicím neublíží) a to vše z jediného důvodu - VYLÁKAT Z VÁS CO NEJVÍCE PENĚZ! Protože jsou z daleka, na druhý postřik (který je nutností) se jim už nechce jezdit a proto budou lživě tvrdit, že jejich zásah stačí pouze 1x! Nebo jsou zcela noví, často nemají ani řádné zkoušky a do nedávna měli např. zámečnictví, otvírání zabouchnutých aut, nebo jezdí až ze Slovenska a zkušenosti velmi špatné!!! Než si objednáte firmu na hubení štěnic, pořádně si o nich něco pročtěte na internetu!!!
Lukáš Svoboda, 18.08.2019 10:40:37, IP: ***.***.32.120, #232261
VELKÝ POZOR na podvodné firmy, inzerující hubení štěnic s celorepublikovou působností!!! Zneužívají toho, že po nálezu štěnic jsou lidé v tísni, uchlácholí vás nesmysly a lživými informacemi o tom, jak mají zázračný postřik a plyn (plyn není nic jiného, než obyčejná dýmovnice, která štěnicím neublíží) a to vše z jediného důvodu - VYLÁKAT Z VÁS CO NEJVÍCE PENĚZ! Protože jsou z daleka, na druhý postřik (který je nutností) se jim už nechce jezdit a proto budou lživě tvrdit, že jejich zásah stačí pouze 1x! Nebo jsou zcela noví, často nemají ani řádné zkoušky a do nedávna měli např. zámečnictví, otvírání zabouchnutých aut, nebo jezdí až ze Slovenska a zkušenosti velmi špatné!!! Než si objednáte firmu na hubení štěnic, pořádně si o nich něco pročtěte na internetu!!!
Divočka, 29.08.2019 15:42:59, IP: ***.***.118.163, #232347
Dobrý den, budili jsme se s manželem oba od štípanců a já z internetu usoudila, že musí jít 100% o štěnice nakoupila pasti postřiky a objednala se na dermatologii. No do pasti se chytl jenom jeden komár a můj vlas. A u doktorky bylo potvrzeno, že jde opravdu o štípanec komára. Takže výbavu dvou sprejů Protect proti štenicím a blechám, zabalených neotevřených s účtenkou ráda přenechám méně štastným za cenu 500,- :) Brno a okolí. 777 782 712.
Deratinsekt, 27.10.2019 12:08:44, IP: ***.***.52.90, #232754
Než si objednáte někoho na likvidaci štěnic, podívejte se na výraz "štěnice postelová", tam naleznete potřebné informace.
Jan, 06.12.2019 20:09:29, IP: ***.***.44.175, #233094
Já jsem vyhrál nad štěnicemi, tímto přípravkem. BIO křemenitý prášek ve spreji k hubení čmelíků i štěnic SCHOPF EKTOSOL FOSSIL SPRAY, 500ml , Který jsme zakoupil u Lihneme.cz.
Pavlina, 30.03.2020 0:39:22, IP: ***.***.83.6, #233721
Dobrý den, zhruba nekdy v unoru jsem zjistila ze mam doma stenice . Mela jsem pokousane zada krk a prst. S nekolika dennimi odstupy. Stenice jsme podchytili vcas takze jsme nemeli zamoreny byt. A nastesti byly jen u mě v pokoji takze ve vedlejsi mistnosti jsme mohli bezstarostne spat. Pristi tyden je treti postrik. V pokoji budu spat teprve po treti mam hrozny strach. Prijde me ze se toho uz nikdy v zivote nezbavim ze bude stacit kdyz me stipne komar a budu zas prohledávat cely pokoj. Po prvnim postriku jsem v pokoji nasla jednu mrtvou a ted po druhem jsem nasla dalsi mrtvou. Ale po druhem postriku uz bych preci nemela nachazet nejake dalsi nebo jo?
Daniel, 03.11.2020 1:31:35, IP: ***.***.89.198, #234674
Jsem správcem bytového domu, a když se v domě objevovala jedna štěnice po druhé, tak se to muselo řešit kompletně včetně bytů i společných prostor. Kompletně jsem na to našel firmu delisa .cz, která se o dezinfekci všech protor postarala. Od té doby nemáme tento problém vůbec
        Předchozí   1 .. 78910      Následující
Přidat příspěvek k tématu Štěnice, zdravotní následky a způsoby likvidace
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.