Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Zdravotní potíže, nemoci > Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???

Diskuse - Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???

Přeskočit na nejnovější příspěvek
Jitka Ml, 3.2.2011 20:09:01, IP: ***.***.252.150, #125710
Ahoj, potřebovala bych poradit.. Mojí 17 m dcerce se začala dělat zvláštní vyrážka a nemůžu zjistit žádnou spojitost s ničím, co by mohl být alergen.. Jedná se o vyrážku vypadající jak kousnutí od komára – bílý boláček, okolo zarudnutý.. Dělá se různě po celém těle, vůbec NESVĚDÍ a během 20 min. zmizí, kůže zůstane úplně „čistá“, ale zase se to objeví jinde.. dcerka však o ní v postatě neví.. Dělá se samovolně v různé intenzitě nebo stačí, aby se malá trošku praštila či lehce škrábla a okamžitě to na tom místě vyskočí. Dr. nám zatím neporadil – prý alergie na něco??? Nesetkali jste se s tím někdo? Trvá to už asi měsíc, chvílemi je celá flekatá a pak zas nikde nic… Díky moc za případné rady..
Jitka Ml, 8.2.2011 21:28:17, IP: ***.***.252.150, #126270
pro ty, co by měli stejný problém, byl nám zjištěn bílý dermografismus..
rPpUSHkSB, 23.12.2012 2:13:26, IP: ***.***.35.118, #172294
As Charlie Sheen says, this arltcie is "WINNING!"
xaDtrgEOzHkjF, 24.12.2012 5:23:16, IP: ***.***.150.3, #172418
I can't bleieve you're not playing with me--that was so helpful.
WVqLpuaWbdROBHK, 25.12.2012 11:12:25, IP: ***.***.232.12, #172480
AFAICT you've covered all the bases with this ansewr!
Anonym, 3.9.2015 18:32:53, IP: ***.***.16.32, #195362
Som tak šťastný a vďačný Bohu za to, čo urobil v mojom živote, som Sharon z USA po štyroch rokoch hľadajú pôžičky on-line na internete podvodníci podarilo vziať v od súčtu $ 10.000,00 bez daná mi môj úver, stratila som každú vec, ktorú som kvôli podvodu a od tej doby som sa bál, aby sa kontaktu on-line o pôžičku. Jedného dňa, keď som bol prechádzanie, videl som poznámku podľa názvu žena Brenda John z USA poďakoval Jackson Walton úver spoločnosti za zapožičanie úver hovorí, že ak je niekto, kto tiež potrebujú úver musí kontaktovať spoločnosť a budú nevrlý požičiavať akýkoľvek Telo pôžička tak som tam vzal e-mail a kontaktoval som im, že sme museli všetky dohody splácať pôžičku a som predkladal svoj bankový účet s nimi a oni povedali budem dostávať svoju pôžičku v 24 hodín a k svojmu najväčšiemu šoku, presne 24hodín, moje banka send me záznam o potvrdenie, že Jackson Walton úver Spoločnosť má previesť svoj úver čiastku $ 70,000.00 dolárov na môj účet som tak šťastný a chcem, aby tento prostriedok používať poradiť každému, kto je v núdzi úveru alebo vás boli podvod v minulosti starosti nič viac obráťte sa na veľmi správnu firmu, kto môže požičiavať na úver (Jacksonwaltonloancompany@gmail.com). a prosím, dajte si pozor na podvody na Internete väčšinu z tohto email veriteľov, ktoré vidíte on-line sú všetky podvody tak, obráťte sa na Jackson Walton úver spoločnosti, pretože oni sú schopní vám dal vášho úveru, vďaka.
Anonym, 5.9.2015 12:42:14, IP: ***.***.24.46, #195437
ahoj hľadáte pre naliehavú pôžičku zaplatiť svoj dlh a začať podnikať a budovať domov a na lieky ???? Tu je skutočný podnik, ktorému môžete veriť a spoľahnúť sa na, pretože dnes som práve dostal svoju pôžičku vo výške 15.000,00 € lebo od minulých rokov Hľadala som na pôžičky, kde som podvádzal niekoľkokrát a dnes finále som sa dostal do spoločnosti s názvom pani Clara Smith niekedy pôžička Firma kde získam môj úver dnes, takže chcem, aby všetci v mojej krajine, na slovenskom vedieť, že je stále ešte spoločnosť stále máte veriť a úver @ 3% úroková sadzba, ktorá je veľmi pekná a dnes som dostal môj úver Mám zaplatiť svoj dlh a začatie podnikania je tu Varšava, pretože táto spoločnosť je zabezpečený a bez podvod% 100 bezpečný dnes a dnes som prišiel na fóre poďakovať pani Clara Smith pre veľké veci, čo urobil pre mňa a moju rodinu a tu e-mail nižšie (mrsclarasmithloanfiiirm@gmail.com) Kontakt Tento e-mailu dnes a svoje pôžičky dnes a tiež zdieľať svedectvo, rovnako ako som začal môj nový život dnes. Ramos Lopez
Denzel Laurel, 18.9.2015 0:23:38, IP: ***.***.23.207, #196080
Chystáš prostredníctvom prísnych pravidiel a predpisov týkajúcich zabezpečenie pre úver od banky? alebo potrebujete rýchlu a nízke úrokové sadzby úveru priradí trvalé riešenie pre vaše finančné sucha. Zákonné platidlo úver spoločnosti je seriózne finančné zariadenie, ktoré sa špecializujú na poskytovanie krátkodobých a dlhodobých úverov k verejnej, súkromnej zriadenie a jednotlivcov. Môžeme vám pomôcť získať úver s veľmi nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%, do 24 hodín. Pre viac informácií nás kontaktujte pomocou tohto e-mailovú adresu: Liberallendersloanfirm@gmail.com
harry, 14.10.2015 2:41:09, IP: ***.***.108.247, #196874
Dobrý deň, ja som pán harryjohnson, súkromné pôžičky veriteľ, ktorý dáva život čas príležitosť úverov. Potrebujete naliehavú úver zrušte svoje dlhy, alebo budete potrebovať kapitálové úver zlepšiť svoje podnikanie? ste bol odmietnutý bankami a inými finančnými agentúry? Potrebujete konsolidačný úver alebo hypotéku? hľadať nič viac, pretože my sme tu preto, aby všetky svoje finančné problémy, ktorým konkrétne minulosťou. My úverové fondy sa na osoby, ktoré potrebujú finančnú pomoc, ktoré majú zlú kreditnou alebo potrebujú peniaze na zaplatenie účtov, aby investovali na podnikanie v pomere 2% .Aj chcete použiť toto médium Vám oznámiť, že sme poskytnúť spoľahlivý a pomoc príjemcu a bude ochotný vám ponúknuť loan.So napíšte nám dnes na: harryjohnson021@gmail.com
MARK, 17.10.2015 6:06:46, IP: ***.***.12.46, #196932
2% ÚVER PONUKA NA MARK WILLIAM PÔŽIČKA firma. E-mail: mw.org.net@hotmail.com Ste v núdzi úveru, alebo ste boli zase dole od vašej banky predtým, to je príležitosť, ktorú hľadáte. Ponúkame všetky druhy úveru, ako je podnikateľský úver, auto úver, úver spoločnosti, rizikový kapitál, úver na bývanie, študentské pôžičky alebo akýkoľvek úver podľa svojho výberu na 2% úrokovou sadzbou. Záujemcovia by sa mali obrátiť na nás: mw.org.net@hotmail.com s nasledujúcimi údajmi: meno ______ priezvisko _______ krajiny _________ Mesto: ____________ PSČ: ________ sex __________ Dátum narodenia:___ Telefón: _______ Rodinný stav:__ zamestnania ______ Množstvo požadovaného úveru _____ Účel pôžičky _ Doba trvania úveru ___ Mesačný príjem __ Môžete požiadať o pôžičku pred (áno alebo nie) Všetky odpovede na: mw.org.net@hotmail.com pre ďalšie podrobnosti.
clara, 23.11.2015 22:14:32, IP: ***.***.68.232, #197630
URGENT ponuka úveru Použiť. Dobrý deň, Volám sa pani clara fredrick, ja som z USA, som ženatý, mám hľadal skutočné úver spoločnosti za posledných 5 mesiacov a Všetko, čo bolo partia podvody, ktoré sa mi veriť im a nakoniec dňa, vzali moje peniaze, bez toho, aby niečo späť, všetko Moja nádej bola stratená, bol som zmätený a frustrovaní, ja ho nájsť veľmi ťažké nakŕmiť svoju rodinu, nikdy som nechcel mať nič spoločné úverových firiem na internete, tak som šiel požičať nejaké peniaze od A priateľ, povedal som jej všetko, čo sa stalo, a ona povedala, že mi môže pomôcť, že ona vie, že úver spoločnosť, ktorá mi môže pomôcť s akýmkoľvek množstvom úveru pre mňa nutná s veľmi nízkou úrokovou sadzbou vo výške 2%, má iba pôžička od nich, ona ma viedla o tom, ako žiadať o pôžičku, som urobil ako ona mi povedala, som aplikoval ich na E-mail: (patrickloans15@gmail.com), Nikdy som neveril, ale ja som sa snažil a my Najväčším prekvapením Mám pôžičku do 24 hodín, nemohol som tomu uveriť, Som šťastná a nový bohatý a ja som ďakoval Bohu, že takýto úver spoločnosti, ako je to stále ešte existujú na týchto podvodoch všade, Prosím, radím všetci tam vonku, ktorí sú v núdzi úveru ísť do (patrickloans15@gmail.com), ktorá ťa nikdy opustiť, a váš život sa zmení moje urobil.
Homebase Finance Limited, 11.1.2016 18:30:07, IP: ***.***.92.77, #198288
Myslíte si, potrebujete finančnú pomoc pre rozšírenie, nákup nehnuteľností, partnerského buy-out, a / alebo akvizície? Business alebo Osobné úver? ($ 5,000.00 minimum) (5,000,000.00 Max) Kontaktný Homebase Finance Limited (homebasefinancelimited@yahoo.de) 1. Koľko potrebujete? 2. Čo budete robiť s tým? 3. Ak budete platiť to späť? 4. Ako budete platiť to späť? (to je, kde sa cash flow pochádza?) 5. Čo keď sa niečo pokazí? 6. Ktorá krajina ste? 7. Vaše telefónne číslo:............... 8. Age:............... 9. Sex:............... 10. Alternatívne email:............... 11. Adresa bydliska:............... 12. Povolanie:............... 13. Vaše celé meno:............... firemné dáta Meno: Rodney Davies Adresa: registrovaná v Anglicku. Prihlásené: 2901725. Sídlo: 1 Churchill Place, Londýn E14 5HP. Homebase Finance Limited
loan offer, 18.1.2016 12:31:52, IP: ***.***.172.110, #198369
Dobrý deň, som Boxie Mr.Samson, osobné pôžičky veritelia, ktorí poskytujú úvery. či Potrebujete úver splatiť svoje dlhy, alebo potrebujete pôžičku zlepšiť svoje podnikanie? Tie boli zamietnuté Bankou a ďalšie finančné orgány? Potrebujete konsolidačný úver alebo hypotéku? Hľadať Pre viac, pretože sme tu preto, aby všetky svoje finančné problémy histórii. Požičiavame jednotlivcom vo finančnej núdzi Pomoc, ktorí majú zlú kreditnou alebo potrebujú peniaze na zaplatenie účtov, aby investície do podnikania na úrovni 2%. Chcem, aby tento prostriedok k vám povedať, že ponúkame spoľahlivú pomoc pre príjemcu a by boli ochotní ponúknuť úvery. Tak kontaktujte nás ešte dnes prostredníctvom e-mailu na adrese: samsonberry202@hotmail.com
Mr Rashide Abdulahi, 30.1.2016 5:38:19, IP: ***.***.173.27, #198522
Pozor !!! Ponuka pôžičky ja som pán Rashid Abdulah súkromné pôžičky veriteľ. dostávame všetky druhy pôžičky, my rozdávať úvery za nízkou úrokovou sadzbou 3% a dobrých pracovných podmienok, ak potrebujete úver pre podnikanie alebo splatiť svoje účty potom sa odporúča, aby nás kontaktovať pre ktorú poskytujeme kvalitnú služby, ktoré vám bude spokojný. email: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com Výpožičné služby k dispozícii, zahŕňajú: ================================ * Obchodné úvery. * Osobné pôžičky. * Obchodné úvery. * Investície Pôžičky. * Vývoj úverov. * Akvizícia pôžičky. * Úvery zo stavebného sporenia. * Podnikateľské úvery a mnoho ďalších: sme sa urobiť všetky druhy úveru dobrými službami, kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu: Rashideabdulahiloanfirmhelp@hotmail.com poďakovanie pán Rashide
CROWN FINANCIAL INSTITUTION, 18.2.2016 15:26:29, IP: ***.***.253.181, #198768
PUT svoje plány do akcie ihneď s korunou finančné inštitúcie úverov. Úver vám môže pomôcť s čímkoľvek z dlhu, aby nákup nového auta, a my sme mohli dať peniaze na účte okamžite. Ak žiadate online, budú finančné prostriedky prevedené na váš bankový účet ihneď v čase medzi 9:00 a 8:30 hod, alebo pred 9 hodín ráno nasledujúceho dňa mimo tieto časy. 2,9% apríl zástupca z úverov od $ 1500 až $ 20.000.000 viac ako 1 až 8 rokov. Úvery je možné získať on-line tu na CROWN finančné inštitúcie. Môžete tiež získať cenovú ponuku a platí, ak máte hypotéku alebo pôžičku. Zavolajte nám na číslo +447031918614 viac sa dozviete tu. Linky sú otvorené 7 dní v týždni od 8 do 10pm. Predčasné Úprava vysporiadanie Môžete splácať svoj úver v plnej výške alebo čiastočne kedykoľvek počas doby splácania. Pokiaľ sa rozhodnete usadiť svoj úver skôr, ako dokončí svoj plný termín niektorej z našich úverov môžu účtovať úpravu predčasné vysporiadanie. Ak ste si vzali na flexibilnú úver budete súhlasiť pre splatenie istiny plus úroky, ako narastajú. Ak máte splatiť úver v plnej výške pred uplynutím dohodnutej doby, budeme počítať, čo nám dlhuje v dobe, ktorá bude obsahovať istiny plus úroky, ale žiadny dodatočný poplatok. Ak ste si vzali niektorého z našich ďalších pôžičiek, suma, ktorú sa dohodli na splatenie zahŕňa úroky, ktoré sú hradené zo konci úverového obdobia. Ak urobíte skoré urovnanie znížime sadzbu za úver ste sa dohodli sa nám zaplatiť čo znamená, že nebude musieť platiť všetky záujmu. Toto zníženie môže byť nastavená až do 58 dní záujmu - to je úprava čoskoro vyrovnanie. Apríla a zástupca apríla Apríli znamená ročnej percentuálnej miery a je celkový poplatok za úver. To zahŕňa úrokové sadzby plus poplatok, ktorý budeme účtovať za pôžičku ako celok. Môžete použiť APR porovnať celkové náklady na rôznych pôžičiek.   Zástupca apríla: Je početnosť väčšina zákazníkov sú v súčasnej dobe očakáva, že príjem Ako použiť Môžete použiť on-line, po telefóne alebo na pobočke. Musíte byť starší ako 18 rokov a väčšina z nich buď vodiča lience alebo Passport Použiť on-line, kliknite na nižšie uvedené odkazy Kliknite sem a žiadať o podnikateľský úver https://form.jotformeu.com/60162732366352~~HEAD=pobj Kliknite tu požiadať o osobné pôžičku https://form.jotformeu.com/60163404144343~~HEAD=pobj Kontakt E-mail: financial.transcrownloan@yandex.com
        Předchozí   1234567 .. 13      Následující
Přidat příspěvek k tématu Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes4:46
105 reakcí

ROZCHOD A DEPRESE

i want to make this known to the entire world, i see many women complaining on not getting pregnant well let me tell you women on the best and safe... (zkráceno)

grace jackson
dnes3:33
824 reakcí

Interupce

Have you guys checked out this guy omer yahav at whitecap12345@gmail.com dudes a cyber guru, involved with cloning phones, hacked into my exs gmail... (zkráceno)

justin
dnes0:32
123 reakcí

Praskající žíly

Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice... (zkráceno)

PergoCF@gmail.com
včera23:04
426 reakcí

MINERVA

i was in need of a hacker to spy at my cheating spouse on-till i went online and found this great hacker named jamesscotthacker@gmail.com who helped... (zkráceno)

erikson tripper
včera23:02
172 reakcí

nevíte co to může být????

Ty, anonyme, to tě ty chlamydie platí, že je cpeš do každý diskuse? Jsi mimo.

Kristina
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení