Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    
AbecedaZdraví.cz > Hubnutí > Inteligentní způsob hubnutí

Inteligentní způsob hubnutí

31.5.2005 / Rubrika: Hubnutí
abc Dieta – je to služba pro pohodlné hubnutí, v rámci které pro vás připravíme každý den 5 porcí nutričně vyváženého jídla. Tato jídla jsou denně čerstvá a velice chutná. Přivezeme je přímo k Vám do domu nebo do zaměstnání a jediné co musíte pro své efektivní hubnutí udělat je – jíst chutná a pestrá jídla, přitom měsíčně zhubnete 5-7 kg.

www.abcDieta.cz

Dosažení ideální hmotnosti je často největší problém, se kterým se potýkáte, a tlak společnosti to vůbec neusnadňuje. Krásní a dokonalí lidé propagují v televizi a časopisech zhubnutí pomocí zázračných nápojů, pilulek a diet. Zaručují rychlý výsledek. Tento způsob reklamy je velmi účinný a mnoho společností takto zbohatlo.

     Vytváříme si mylné představy, že vytouženého cíle můžeme dosáhnout téměř přes noc a bez velké námahy. Lidé proto počítají kalorie, drží drastické diety, úzkostlivě se řídí nejnovějšími trendy, jen aby zhubli. Své tělo tak často připravují o nepostradatelné živiny. Je to správný přístup?
     Neztrácejte čas hledáním nových rychlých diet. Dříve nebo později si uvědomíte, že budete muset udělat nějaké změny ve výživě, životním stylu a začít cvičit. I když vás teď hrozně zklamu, 99% lékařů mi dá za pravdu, že jedině toto je správný a inteligentní přístup. Je to jediný způsob, který příroda akceptuje. Lidský organismus je velmi inteligentní. Pokud ho výrazně připravujeme o jídlo a nepostradatelné vitamíny a minerály, přejde na tzv. přežívací režim a zpomalí svůj metabolismus, což vede k menší spotřebě kalorií. Jakmile přestanete držet dietu, přiberete mnohem rychleji, takže brzy znovu začnete držet dietu a koloběh se opakuje. Nakonec neuděláte žádný pokrok a v celkovém součtu většinou přiberete. Tímto způsobem je organismus většinou zatěžován a dochází k oslabení tělních soustav, které nejsou schopny efektivně fungovat a musí se přizpůsobovat vašim věčným „vrtochům“ ve stravě. Zdraví je ohroženo a metabolismus tuků, sacharidů a bílkovin začíná být neefektivní.
     Další obvyklá chyba spočívá v tom, že se lidé často z neznalosti obávají užívat společně vitamíny s dalšími doplňky, „aby se vzájemně netloukly“. Je tomu právě naopak : když tělo dostane, co potřebuje ve správných dávkách, následuje zlepšení metabolismu a dochází k lepšímu spalování tuků. Ale je nutné současně cvičit.

Možné příčiny nadváhy:

 • nadměrný přísun potravy nebo nedostatek cvičení,
 • stres a smutek,
 • hormonální faktory,
 • některé léky,
 • ledvinové, srdeční nebo jaterní onemocnění,
 • nedostatek nepostradatelných mastných kyselin,
 • genetické faktory.

Možné důsledky nadváhy:

 • zvýšení rizika srdečních onemocnění a vysoký krevní tlak,
 • vysoká hladina cholesterolu,
 • mozková mrtvice,
 • zvýšené riziko vzniku žlučových kamenů a onemocnění žlučníku,
 • menstruační poruchy – silné krvácení či vynechávání cyklu,
 • zvýšené riziko rakoviny střeva, konečníku, prostaty, dělohy či prsu,
 • osteoartritida (zánět kostních kloubů),
 • diabetes,
 • špatné hojení ran / špatná regenerace,
 • zácpa,
 • křečové žíly,
 • jaterní poruchy,
 • dýchací obtíže.

zdroj: http://vyziva.danjutsu.com

Další články z rubriky
Chcete zhubnout? Začněte jíst

Chcete zhubnout? Začněte jíst

27.3.2013 / Rubrika: Hubnutí
S jarem přibývá těch, kteří chtějí zhubnout. Pokud je trápí jen několik kilogramů, které nabrali během dlouhé zimy plné nicnedělání, bude stačit, když udělají několik malých, ale důležitých změn. Do hubnutí se pouští kdejaký nepoučený laik. A efekt? Většinou nulový. Statistiky například udávají, že nejméně jednou v životě drželo dietu zhruba devadesát procent žen.
Jak zhubnout - radí Dr. Petr Fořt - abc Dieta

Jak zhubnout - radí Dr. Petr Fořt - abc Dieta

11.11.2010 / Rubrika: Hubnutí
To záleží na tom, jak velkou má nadváhu – objektivně vzato. Nejprve by stačilo spočítat si BMI…ale o tom už myslím byla řeč. Poté odhadnout typ nadváhy – hruška nebo jablko.
Další články z rubriky Hubnutí...
Aktuálně v diskusích
Na téma: Hubnutí
dnes3:50
6 reakcí

https://shopdumps101.com/Shop dumps 101, dumps 201, cvv , bank login good and fresh

selling dumps cvv fullz selling cvv fullz track 1 and 2 bank login bank transfer writing checks transfer to cc … Fresh Cards. Selling... (zkráceno)

shopdumps101
včera13:24
722 reakcí

jak zhubnout

Ahoj Melo. Já jsem na tom byla před dvěma měsíci. A mohu opravdu doporučit. Opravdu je to dobré. Uralo mi to přes 20 cm. Byla jsem hodě mile... (zkráceno)

KlárkaT
včera12:24
19 reakcí

Křečové žíly

I remember my experience with hackers i contacted online, i almost lost hope in finding out if my husband was loyal to me and has been loyal in our... (zkráceno)

Sonia Hernandez
15.8.17:08
1 reakcí

ICQ :: (( 726638298 ))Buy Valid Clone ATM Cards Dumps with the Pin SMR

Best Shop Dumps Online 2018 - Sell Dumps Good Fresh 99% Email :gourki731@gmail.com

jdon6690
15.8.9:02
1 reakcí

ICQ :::::: (( 726638298 ))Buy Valid Clone ATM Cards Dumps with the Pin SMR

Best Shop Dumps Online 2018 - Sell Dumps Good Fresh 99%

jdon6690
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.