AbecedaZdraví.cz > Sex a vztahy

Sex a vztahy

Bolestivý pohlavní styk

Bolestivý pohlavní styk

20.4.2007 / Rubrika: Sex a vztahy
Většina žen někdy prožila bolestivý pohlavní styk, odborně nazývaný dyspareunie. Bolestivý je první pohlavní styk, kdy se protrhne panenská blána (hymen), tenká membrána kryjící vstup do pochvy. U sexuálně aktivních žen mohou bolest vyvolávat různé záněty, např. kvasinkové infekce...
Co dělat, když mám potíže s erekcí?

Co dělat, když mám potíže s erekcí?

19.4.2007 / Rubrika: Sex a vztahy
Mnoho mužů se domnívá, že jejich potíže s erekcí jsou unikátní, a netuší, že je v nějaké formě prožívá velká část populace. Přitom lékaře vyhledá jen necelých 15 procent z nich. Svou roli hraje ostych, nezvyk hovořit o sexu a jiné předsudky.
Co způsobuje poruchy erekce?

Co způsobuje poruchy erekce?

2.4.2007 / Rubrika: Sex a vztahy
Potíže v intimním životě čas od času zažívá snad každý. Každý se s nimi vyrovnává po svém, ať již sám nebo po dohodě s tím, koho má rád. Některé věci ale sami nevyřešíme. Překvapivě rozšířeným – a zároveň podceňovaným – problémem jsou poruchy erekce.
Poruchy v intimním životě jsou časté

Poruchy v intimním životě jsou časté

21.3.2007 / Rubrika: Sex a vztahy
Spokojený intimní život není vždy samozřejmostí. I přes dodržování zdravé životosprávy nebo právě v souvislosti s jinými zdravotními potížemi mohou přijít potíže v oblasti sexuálního zdraví....
Muži mají po biopotravinách kvalitnější spermie

Muži mají po biopotravinách kvalitnější spermie

21.11.2006 / Rubrika: Sex a vztahy
Potraviny vyráběné bez použití hnojiv či pesticidů obsahují méně škodlivých látek a více vitaminů. Výsledkem je podle rakouské studie odolnější imunitní systém u lidí, kteří jedí biopotraviny, a vyšší kvalita spermií u mužů.
Antikoncepce

Antikoncepce

23.9.2006 / Rubrika: Sex a vztahy
Rizikové faktory antikoncepce, Vedlejší účinky antikoncepce, Antikoncepce a vztah k celulitidě. Během prvních týdnů užívání pilulky se může projevovat únava, podrážděnost, lehké bolesti hlavy, nevolnost, malé zvýšení hmotnosti, větší chuť k jídlu, pocit napětí v prsou a menší krvácení.
Pohlavně přenosné choroby

Pohlavně přenosné choroby

9.8.2006 / Rubrika: Sex a vztahy
Chronické onemocnění postihující kterýkoliv orgán či tkáň. Získaná syfilis se u mužů a žen projevuje stejně. V místě, kudy se do těla dostala infekce, se vytvoří červená skvrnka. Ta se mění v chrupavčitě tuhý pupínek, který zvředovatí. Později se projeví nebolestivým vředem na kůži a sliznici pohlavního ústrojí, konečníku, úst či prstů a zvětšením lymfatických uzlin.
Obřízka a další operace penisu

Obřízka a další operace penisu

26.7.2006 / Rubrika: Sex a vztahy
Do odborné, andrologické i urologické a chirurgické ordinace přichází dosti velký počet mužů, kteří mají potíže s předkožkou. počet mužů, kteří mají potíže s předkožkou. Tito pacienti přicházejí s problémy, které ovlivňují jejich sexuální život, někteří mají současně problémy s močením a s opakovanými infekcemi předkožky. Obřízka a více...
Muž je také jenom člověk.

Muž je také jenom člověk.

22.7.2006 / Rubrika: Sex a vztahy
V obecném povědomí existuje pojem “mužné chování”. Stěžovat si na bolest, na zdravotní potíže, na to, že něco nefunguje, není považováno za “mužné”. Ale zdravotní problémy by neměli ani muži podceňovat. Ženy chodí pravidelně na gynekologické prohlídky, stejně tak by i muži měli mít svého lékaře. Obor, který pečuje o mužské zdraví – andrologie
Kondom není stoprocentní ochrana

Kondom není stoprocentní ochrana

17.7.2006 / Rubrika: Sex a vztahy
Prezervativ ochrání před většinou pohlavních chorob. Ale ne před všemi! Svého sexuálního partnera se totiž nedotýkáte jen pohlavními orgány. Navíc stále ještě mnoho lidí používá kondom špatně. I to může být jedna z příčin šíření pohlavních chorob.
        Předchozí   1234      Následující
Aktuálně v diskusích
Na téma: Sex a vztahy
včera5:27
82 reakcí

Zápach z pochvy

již je tu psáno o bylinkách, každý by je měl užívat
Anonym
1.9.0:56
19 reakcí

sex po interupci ?

Me doktor rekl ze vy mel rikat 14 dni ale ze je to podle toho jak zena uzna za vhodne. Jine je to kdyz by chtela otehotnet to se pak musi dodrzet... (zkráceno)
kacka
31.8.18:35
12 801 reakcí

Ženatý milenec

O pedobábě,pisatelka to asi vystihla :))) Jestli to dobře chápu, tak ty nemáš, olasik, zapotřebí sedět pořád na netu a žít životy jiných. Proto... (zkráceno)
:D
31.8.16:11
190 reakcí

Muzi kolem 30 let uz nemusi sex ......

Tak to jsou samí hovadiny co tu píšete.Tak když žena odmítá sex,nebo používá možnost sexu jako donucivaci prostredek,tak se tomu nedivte dámi,že se... (zkráceno)
Jirka 33
26.8.16:35
287 reakcí

Varikokéla

V Listopadu mě čeká operace mikrochirurgicky... Moc se mně na ní nechtělo a pokud ano tak nejprve sklerotizací a až následně pokud by to nevyšlo... (zkráceno)
DaftSoul
Partneři webu:  ABC dieta  |  ABCcatering.cz  |  Akademie Zdraví
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení