Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Alkoholismus zcela vážně

...., 20.07.2010 19:09:49, IP: ***.***.54.254, #97028
Pane s Vámi musím mít skutečně až nezměrnou trpělivost.
Skutečně nevím jak a kolikrát Vám musím napsat, aby jste si konečně zapamatoval :
Nepoznal jsem nikotin ni alkohol. Nikdy, slovy nikdy. Zpracovávám podklady pro práci, která by měla zajistit zlepšení vnější podpory při odvykání od závislostí.
Víc k tomu ani ťuk.
Jsem přesvědčen, že výsledkem může být jen a jen prospěch. I kdyby to bylo jen jednomu jedinému jedinci.
Tady jsem se však setkal s jedincem, který svým přístupem , sebechválou, arogancí a jinými negativy osobního jednání , zcela určitě jen a jen sráží úsilí těch, kteří jsou na dobré cestě. a´t již na počátku nebo v nějakém úseku. Setkal jsem se s jedincem, který je sprost vůči každému, kdo slepě nepřiklonkuje, setkal jsem se s člověkem, který ač podnikatel, vychloubající se svou firmu a pofiderními úspěchy se nevyvaruje takových gramatických zvěrstev a početních chyb, že tomu není rovno, setkal jsem se s člověkem, kterému když jsou doloženy vlastními příspěvky nebojím se říci lži, tak spustí takovou plejádu nechutností, že tomu není rovno.
A k poslednímu Vašemu příspěvku.
Setkal jsem se s člověkem, který předjímá nedoložitelné - jinak nechápu, jak můžete vidět až sem na hotel, ale určitě neumdlévám, to si buďte jist.
Setkal jsem se s člověkem, který používá takové nesmysly, v podstatě urážlivé, jako termín - postava do praku. Mám vzdělání a nechci Vám ho tady vyjmenovávat, abych Vás nerozčíli při vaši averzi ke vzdělání.
Setkal jsem se s člověkem, kterého musím pro tu odlišnost s normálem někdy vidět.

Setkal jsem se s člověkem, který nepochopí, že na této diskuzi se nesetkal s jedinou kladnou odezvou, vyjma těch vlastních vykonstruovaných přispěvatelů a to mě nikdo nevyvrátí.
Není totiž normální , aby dvě neznámé osoby, jako pan a nezávislá sledující se podporovali svými příspěvky již kolem páté hodiny ranní, aniř by byli jakoby překvapeni, že oba v tuto nelidskou dobu mají již za sebou základní hygienu, přípravu na den a již bouchajína klávesnici i jen bez toho, že by se alespoň pozdravili. A takových podnětů, ze stažených příspěvků, když se seřadí je nespočet.

Na druhou stranu jsem Vám vděčen, protože v mé práci se objeví něco s čím jsme vůbec nepočítali. Něco takového, že vnější podpora jednoduchou diskuzní formou na webu může být zcela rozbita a zablokována jedním ze zcela atypických přispěvatelů. Že v takové fázi může být poskytnutá podpora naprosto kontraproduktivní a u odvykajících vyvolávat naprosto jiné pocity než by přinášet měla.

Jestli toto nechápete, jestli nepochopíte, že ta averze je dána jen a jen Vaším nestandardním až nenormálním jednáním, tak spíše Vy potřebujete něčí podporu.

V této fázi nevím však jakou. je pravda, že vznikají nové závislosti dané moderní dobou, jako třeba závislost na televizních seriálech, ale závislost na ničení webových diskuzí snad ani nebyla prokázána, ale vy k ní máte velmi dobře nakročeno .

Zkoušel jsem mnoho cest, jak domluvit.
Po dobrém, statistikou, sestavením odpovědí z Vašich příspěvků, psaním příspěvků pod pseudonymem a jiné, ale s Vámi není domluva a nepříjímáte žádných rad. Toto jednání je prokazatelně vědomé s jedním jediným záměrem a tím je znechutit, pošpinit nebo pokazit jakýkoliv produktivní proces, vylít si zlost na jiných, zneužít poskytnutých údajů a psychicky deptat.

Ještě jedno. pane, pro mě nejste hodný člověk. Finýto.
PL, 20.07.2010 19:32:20, IP: ***.***.217.2, #97032
Jeníku, na alkoholismu jsi neustále tvrdil, že jen svou pevnou vůlí jsi dokázal přestat!!!!Ty sám!Bez pomoci!Pak tě Liba nachytala, dokázala ti, že jsi byl v léčebně, nezbylo ti, než přiznat, že jsi tu pomoc měl!Žádný jen ty sám.Od té doby Libu nesnášíš, nenávidíš nejvíc.Tak jakýpak přiznání léčby....co meleš.Ty totiž píšeš jak se ti to hodí, nepleteš se, vědomě lžeš.Jen se podívej na záčatek tvého psaní na alkoholismus!!!!
brum,brum, 20.07.2010 19:44:02, IP: ***.***.114.236, #97034
...,Ještě jedno. pane, pro mě nejste hodný člověk.

Dodávám,že pro mě není ani věrohodný.Byl načapán při takových lžích,že by se za ně nemusel stydět profík.
__-, 20.07.2010 20:03:44, IP: ***.***.114.236, #97036
Celý den se tady vzteká a nadává,kupa lidí se do něj strefuje a k večeru napíše,jaký má báječný život a jak je veselý.
Tak to stačí samo o sobě.
JCskutečný, 20.07.2010 22:16:59, IP: ***.***.129.91, #97045
Vážený pane jste obyčejný mluvka, pisálek o něčem o čem nemůžete mít páry. Vy nemůžete psát o závislostech nebot nejde psát o něčem co jsme nepoznali. To Vaše i kdyby jedinný člověk., Váš smysl pro spravedlnost je na nule .Jména ,která jsem dostal jako z*rde,h**zle ,chcípni ,kriple ,moje máma ,že je k**va a další svědčí o lidech ,kteří si nezaslouží úctu a zrovna tak lidé ,kteří tyto lidé podporují a to jste i VY SÁM . Vy mi nemáte co radit ,vy se starejte sám o sebe .Váš hotel nebo co to melete mě nezajímá ,jako zde pomlouvání ,že vidíte na můj obchod a kšefty nejdou jak jste anonymě dříve vy uváděl. Pro mne jste obyčejný ubohý anonym ,nemocný podle Vašeho jednostranného dopisu . Poradím ,za mnou je psychiatrické oddělení zkuste tam vyhledat odbornou pomoc ,jak se říká nikdy není pozdě. O mé EGO se nestarejte. Dokázal jsem v životě věci o kterých vy se můžete akorát snažit jenom psát. Poskytnuté údaje mé jsou 29+29 let.Zatímco já si vybojoval svůj boj s kouřením a pitím ,tak vy nevíte co to vůbec je. Mě šuma fuk záleží jestli jsem pro Vás hodný člověk .Mám Vás na háku jako jsem se nezajímal ,když jsem dával zdarma krev ,kdo to je jestli hodný člověk anebo špatný. Finýto kapišto strejdo? Píšete na ničení webových diskuzí., Strejdo na to musí být vždy aspon dva. Nepíši přes půl roku na doktorku a běžte se tam podívat . Nepsal jsem zde třeba čtyři dny a doufám ,že jste si přečetl ty urážky na mou osobu v mé nepřítomnosti. mezi námi je OBROVSKÝ ROZDÍL Zatímco já se netajil se svým jménem tak vy mě anonymě pomlouváte .Vaše pindy ,že vidíte na můj krám a že ani noha a různé vaše nechutné šmírování vy nazýváte odbornou prací. Normální šmírák .Co se týká poskytnuté údaje mimo sprostých nadávek strejdo neznám žádné .Vy jste akorát pár teček ve vesmíru a na alkoholismus zde ......Nejspíš komouš a udavač. Vy ani nepochopíte sympatie mezi sledující a mnou ,která vidí tu hromadu sprostých urážek od svoloče a já se svou abstinencí a dlouholetým nekuřáctvím na druhé. VAŠE SLOVA -NEPOZNAL JSEM NIKOTIN NI ALKOHOL. Vážený strejdo z hotelu naproti. Mám doma starý dalekohled aby jsi lépe mohl šmírovat mé zákazníky .A já marně pátral který blb mě mohl pomlouvat o docházce turistů a zákazníků. Mohl by jste třeba upadnout na schodech chodím tam někdy naproti na oběd .To víte nemám rád komanče a šmejdy . Strejdo ...tečkovaný jestli umíš číst ,tak za každým mým ocenovaným výrobkem je diplom ,Určitě je vidíte ale Vaše neupřímnost zde je jasná .Jste jako ti ostatní akorát ti to řeknou sprostě a nezabalují to . Ta postava do praku na vás sedí. Jsou ale lepší Ti opilci zde co mne pomlouvají ,ti si aspon na nikoho nehrají. O závislostech mohou hovořit jenom Ti co je na vlastní kůži poznali a ti co je opravdu studovali celý život formou ředitele léčebny či lékaři. Nenapsal jste také Timur a jeho parta ,Čuk a GEK A O LETADÉLKU KÁNĚTI Vy spisovateli ? Hele ty budovateli,spisovateli ,Za mne nikdo nic neudělá a já se zbytky českého porcelánu abych ustál nápor z číny tak musím vstávat třeba ve dvě ráno jak je potřeba a budte ujištěn ,že na obchodní schůzky chodím oholen a upraven. Ty různé přispěvovatele Zdeničku,sledující a dříve Dášu,Ivu,Ivetku, a další jsem si nevymyslel jsou skutečné jako jsi bohužel skutečný i ty strejdo z hotelu. Hele strejdo umíte číst a tak si všechna ta ocenění na internetu přečtěte a také podpisy pod ně .Jsou pod schválením mých ocenění přední lidé a odborníci . Umíte číst ,tak chutě do toho a půl je hotovo. Nemusí to být ještě dneska stačí zítra.Tak šup a do hajan. Tak strejdo .....z Horní dolní čau a vyndej si zuby do skleničky s vodou aby jsi si je vzteky neobrousil. Píšete také n do novin ? Mám plno fejetonů a článků co mi ti šupáci redaktoři otiskli . Možná by jst se v mém fejetonku také našel.
JCskutečný, 20.07.2010 22:36:15, IP: ***.***.129.91, #97047
Tak v léčebně jsem byl rok 1982 a dnes rok 2010 a půl ,recidivu jsem zvládl sám bez pomoci kohokoliv. Kouřit jsme přestal také sám nevím o nějakých léčebnách na odvykání kouření. Líby jsem se zastával mockrát a dokonce ji zminuji v žádosti o výmaz doktorce.Zrovna tak se mi nelíbí jak se tam do ni navážejí a určitě je i zde příspěvek ,kde jsem psal ,že udělala dobře že přestala chlastat ikdyž je škoda že až na konci život. Vy to víte moc dobře .Co to je nenávist ? I v nenávisti je mít někoho rád. Lhostejnost je když už toho člověka vůbec neberete . Když nenávidíte tak se tím člověkem zaobíráte ,přemýšlíte ale to bych se musel bavit s odborníkem a ne s hloupýma. Líba ušla velký kus cesty a byla na tom dost zle. Také jsem psal ,že musí kamrádit s AA nebot to je její pojistka abstinence. Já když jsem do té recidivy vlítl tak jsem přesně věděl že se to nesmí rozjet. ukočírovat to ale opravdu není snadné .Jako jiný kdyby za Vás myslel. Každé ráno jsem sbíral chut až jednoho dne NOVÝ ŽIVOT . Jo jde všechno když se opravdu chce .Nikdy jsem netvrdil ,že je to lehké. Napsal jsem do Mladého Světa "Jak jsem přestal kouřit " tenkrát v redakci byla Sally, Dostal jsem velkou záplavu krásných dopisů ale to je strašně dávno. Nehledejte jen negativa ale i pozitiva pokud chcete hovořit o PRAVDĚ .
JCskutečný, 20.07.2010 22:41:00, IP: ***.***.129.91, #97048
Já jsem se celý den těšil z těch vašich pokleslých příspěvků . Je mi fajn a bylo tak celý den.No řekněte není ten život bez těch cigaret a alkoholu prima? Nemůžu spát moji přátelé pořád na Vás myslím ,jestli jste nezapoměli stípnout vajgla aby jste nevyhořeli ,dáváte mi zabrat ,ale co bych pro Vás neudělal. Už se těším na ráno ani nemohu dospat .
cožééé, 20.07.2010 22:56:30, IP: ***.***.87.198, #97051
hele co se to děje ?
Cidra se přestěhoval sem jo??Už neřádí na doktorce?

A kde má toho d**ila emeleho??:)))))
PL, 21.07.2010 5:49:55, IP: ***.***.217.2, #97057
To máš jendo těžký.Ty si přeješ, aby ve tvé úžasnosti ti bylo dovoleno vše, ostatní by měli jen držet hubu, kývat a obdivovat tě.Nejlépe by bylo, kdyby každý pisatel nahlásil o sobě vše, intimní věci, konto,..a ty bys ses mohl hrabat v jejich životech.Řídit je!Nejsi doktor, nejsi nic.Nevíš i tom alkoholismu skoro nic.Zavrhuješ ....., posmíváš se mu, že nic neví, netušíš sám, kdo to je!Nemusí pít ale může vědět hodně.V té své sebelásce nepřipustíš, že my jsme taky svéprávní, máme své životy, názory.Nesmíme mít!Tvé chování tady je až úchylné, zlé.Nikomu nepomáháš, neumíš to, nemáš tady co dělat.Můžeš mít 5x víc kšeftů, 50+50, přesto ti není co závidět, veř mně.Já jsem pil hodně, ale nikdy jsem se nechoval tak despoticky, jako ty.Už jsi se do svých blábolů tak zapletl, že nevíš, kdo jsi, o čem jsi psal........
Jana, 21.07.2010 5:55:43, IP: ***.***.217.2, #97058
Jeník, a co dr.Skála, prim. Kubíček,taky nepili, a vychvaluješ je?!Nejsou všichni lékaři, terapeuti stejní.To ty máš načteno pár rádoby chytrých věcí, a machruješ tady.Otravuješ lidi, nudíš svým opakováním , hlavně ty čísla.Recidivu jsi měl, nemůžeš svou abstinenci počítat tak, jak ji počítáš, nezapomínej, měl jsi dvě, a velké.Malá je jedno napití, a dost, ty jsi pařil týden, pak 2 měsíce.
Pepa, 21.07.2010 6:20:04, IP: ***.***.217.2, #97059
Jenda je zbabělec, hnida.Ví, že těžko někdo přijede mu rozbít hubu, že to nikomu za to nestojí, jet za ním.Proto zneužívá compu, honí si triko,své ego,hraje si na Boha.Dovoluje se to, co by nikdy neřekl nikomu do očí.Na venek je jistě sladký, hodný, podlézavý, ale tady může být ten pravý jenda, kopat, ubližovat,plivat jed.Slídit, hodnotit, kritizovat.Vypsal jsem jen minimum jeho povahy, i to stačí na kopanec do p**ele.Odchod.Je už jistě nebezpečný i sám sobě, což je dobře, umlátí se sám.
Jára, 21.07.2010 6:52:01, IP: ***.***.127.228, #97060
JC je rozdvojená osobnost!
Nádává tady všem lidem,třeba i těm ,kteří nepijí.To co píše nelze použít!
Pokud napíši nepít,nekouřit,či jiné drogy.
PLATÍ I PRO MARTINA!
Martina jsem zaměstnal,jinak by byl bez práce!Pije,kouří a mohu p.JC dodat velmi.
Proto se s ním jeho žena Magda rozvedla.
Nyní má mladou přítelkyni,která dítě nečeká!Všude vypisuje Martin,že bude rodit-on je psychicky narušený.Užívá léky!
Jak může on pít,kouřit a Vy to schvalujete ?Druhým právě za toto nadáváte.
Jinak si myslím že by jste měl odejít nemáte této diskuzi co dát!Vaše prodávání,kde a komu,závislému nepomůže,Martinovi vůbec né.Souhlasím s tím,že nadávky patří i jemu Martinovi!Poněvadž pití a kouření mu velmi ovlivnuje chování,je agresivní,má přímo okna,nesnesitelné vulgární chování.Známe JC,podle fotek víme co máte s Martinem a jeho matkou společného,měla ho za svobodna!To jste byl na vojně,její rodina nechtěla aby se za Vás provdala.Tak místo chválení za chlastání a kouření jednu cigaretu za druhou,mu domluvte!Kdo je jeho biologický otec víte moc dobře Vy sám nejlíp!
Aha, 21.07.2010 6:55:59, IP: ***.***.217.2, #97061
Jenouš má dva syny!Bodejť by Martin nebyl úžasný, jako jeho kluk, a klidně může pít, kouřit, což jen potvrzuje moji domněnku, že jc chlastá dál.Je to znát na jeho příspěvcích, po ránu jakž takž, ale potom se jeho agrese , vulgarity stupňují, k večeru je mimo.
pro JC, 21.07.2010 7:02:46, IP: ***.***.114.236, #97062
BOŽE TY JSI ALE VŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮL.
žvanil, 21.07.2010 7:04:27, IP: ***.***.114.236, #97063
JCskutečný, 14.7.2010 16:43
Tak ted Vám přečtu zhruba plus mínus sledovanost a četnost Vašich některých ubohých příspěvků 8:9:2008 založila Natura zde diskuzi .Od 8.9.2008 zde asi do doby mého prvního příspěvku bylo 850 příspěvků číslo 85 .Já jsem začal psát 29.8.2009 na čísle 85 a dnes je to na čísle 396 asi 3960 příspěvků.To znamená za necelý rok 3908 příspěvků Takže rekapitulace za Natury 850 kvalitních příspěvků (píšete) a za mě 3108 nekvalitních příspěvků .Raketový nástup .Ted Vám něco řeknu .To samé bylo na doktorce na "Spříznivkyni ,kterou jsem založil .Během chvilky skoro 5 000 příspěvků .Ted co tím chce básník říci. NAHLAS Vás nezajímá abstinence a nekuřáctví.Převážná část kouří a pije .Zkoušeli jste to sice přestat ale nejde to tak aspon ničíte diskuze a svádíte to na úspěšného Jendu. Lomcuje s Vámi vztek a bezmocnost ve vlastní JÁ .Pár z Vás píše slušně ale vzápětí vlna urážek a špíny. Máte to černé na bílém a nejde z toho utéci. Ne Já ale vy jste ty nuly a ubožáci . Ničíte diskuze jak jsme sledoval na doktroce (kam půl roku nepíši ) a stejně je tam hnus fialový . To vy jste ti ubožáci a životní ztroskotanci .Pár ubožáků se Vás zastává ale ti jsou jako vy v bledě modrém. Ta čísla jsou plus mínus . Nepočítal jsme to přesně .Tím chci říci ,že dokud nebude způsob jak diskuze moderovat ( aby se mě někdo slušně zeptal a já mu odpověděl a zklidil za to sprosté nadávky od svoloče) A můžete spustit chudáčci.Ještě Vám řeknu novinu. Nepiji 28 let s jednou recidivou krátkodobou (týden ) Týden recidivy mi stačil abych znovu abstinoval. Tak to můžeme s Vaším dovolení upravit na 28 +28 let bez cigaret a pití .Je to krásné číslo? Líbí se Vám ? Mě také .Pozdrav sledující a Zdeničku Já vím
        Předchozí   1 .. 290291292293294295296 .. 1077      Následující
Přidat příspěvek k tématu Alkoholismus zcela vážně
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.