Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Alkoholismus zcela vážně

Pepa, 22.07.2010 16:41:08, IP: ***.***.217.2, #97379
Mám z toho radost, že ho vykopli, zničil by to tam taky, jako všude!Tolik lidí hledá pomoc, jen blázen by se tu svěřil do pařátů toho h**zla.Jej ten se zalyká vzteky, a to jsou ještě jiné diskuze, kam nemůže, a neví ani o nich, všechny šlapou dobře.Je tam přátelství, pohoda, každý máme něco za sebou, dobře, že za sebou!Všem přeji abstinovat s úsměvem.Bez nadávek, nenávisti, zla.
JCskutečný, 22.07.2010 17:35:55, IP: ***.***.129.91, #97382
Pane doktore lžete .Mám od Vás e-mail ,kde mne žádáte abych nepsal na Váš server alkohol.cz . Toto jsem splnil ale vy ne .Zveřejnil jste mne na internetu ten svůj alkohol.cz s mým jménem ačkoliv sám jste mne žádal at nepíši .Samozřejmně ,že by soud rozhodl v můj prospěch . Jak by Vám bylo kdybych na svých stránkách na internetu napsal dr.Zbyněk Mlčoch byl pro své chování smazán. A doplním to na všechny své diskuze .Nikdo by mě nemohl stíhat mám Vaši prosbu o to abych nepsal na Vaši diskuzi a vy zase VYMAŽETE MÉ JMÉNO ZE SVÝCH STRÁNEK A DISKUZE .Tak pane DOKTORE UMÍTE DODRŽET SLOVO? Mohu přeposlat svým známým Vaši žádost o písemnou domluvu. Tak budte chlap a držet své slovo. Chcete vychovávat lidi se závislostí ,tak musíte jít příkladem nejde jinak. Já nemám zájem Vám škodit porblém kouření a pití jsem si vyřešil sám. Vy jste naopak slíbil vymazat mé jméno ve spojitosti s Vaším serverem a ne dělat na svém kšeft s mým jménem. Hezký den .O tom kdo kolik pro republiku udělal je pro mne směšné ,jemi 58 a celý život jsem dřel
JCskutečný, 22.07.2010 17:38:06, IP: ***.***.129.91, #97383
Mám server a diskuzi problematika psyché -duše a můžeme si tam pokecat co vy na to pane dr.
JCskutečný, 22.07.2010 18:04:53, IP: ***.***.129.91, #97386
Výborně a jste zase u mne chlap.Pane doktore kdyby jste mi to sám nepsal a nechtěl po mě čestné slovo ,tak bych takhle nepsal ,ale nebyl by to dobrý příklad zde lidem ,kteří jsou závislí a potřebují pomoc. Musím jít sami příkladem .Děkuji a přeji všem hezký den. Máte svou diskuzi alkohol.cz a doufám ,že to nezakzíte jako zde svým špatným chováním. Ano pane doktore náč čas je drahocenný .Udělal jste pro lidi hodně a bylo by škoda zkazit si renomé
JCskutečný, 22.07.2010 18:08:06, IP: ***.***.129.91, #97387
Pepo vím o všech ale nepíši a co to je šlapou dobře? Já si šlapu dobře a víš co některým chybí /tobě taky / pokora a cílevědomost .Tvrdost aby jste něčeho dosáhli musíte být k sobě tvrdí. Každý máme něco za sebou ale ne každý to pověděl na rovinu jako já.
Pepa, 22.07.2010 20:02:27, IP: ***.***.217.2, #97390
Och, to je srandy, lidi, cidra a pokora, nééé!Kde?Ty si šlap jak chceš, ale neotravuj tady.Vůbec nikoho nezajímáš.
Ale, ale, 22.07.2010 20:03:37, IP: ***.***.217.2, #97391
to jsou změny názorů.Celý jenouš, podrazák, vlezdop**elka, hnůj.
-., 22.07.2010 21:57:41, IP: ***.***.114.236, #97395
Opakuji,nechte ho zde napospas,jeho úspěchům.Nereagujte na jeho příspěvky.
Jana, 23.07.2010 5:58:47, IP: ***.***.217.2, #97404
Dobře.Dívala jsem se na alkoholika.cz, je tam plno témat, vše o alkoholismu, výborně.Můžou se i nová témata zakládat, hned je poznat, že se lidi nebojí tam psát.Sem už dávno nikdo svou bolest nenapíše, víme proč.Alkoholik.cz bude fungovat, tak je to dobře.
Jana, 23.07.2010 6:05:40, IP: ***.***.217.2, #97405
Ještě děkuji panu dr.Mlčochovi za to, že pomáhá alkoholikům, založil dobrou diskuzi, zavčas ji vyčistil od špíny,ochránil ji,doufám, bude chránit dál.
JCskutečný, 23.07.2010 6:31:01, IP: ***.***.129.91, #97406
Ano to je dobře ,že se vymaže z alkoholik .cz Mé jméno ,mám ho totiž jako domenu a nikdo se přese mne nebude ZVIDITELNOVAT, Já a další slušní budeme jenom rádi ,když zde zůstane prostor pro slušné .Ty Jano jsi nikde neporadila a nedala radu.Jenom rozeštváváš po forech a diskuzích .Píšeš všude .Všude kde se řeší alkohol. Kdyby jsi aspon vzpomenula nějakou radou pro ty co začínají aspon ten obyčejný kefírek na pročištění .O jaké bolesti to hovoříš? Zase blábol. Přestat chlastat je pozitivní,povznášejující. Osvobození od břemena, a ty negativně .Jsem zvědav co budeš radit na té diskuzi.Na doktorku také píšeš jenom cinty a drby. Jsi drbna nic více. Tak nám hezky řekni ještě než odejdeš jak dlouho nepiješ alkohol a kolik kouříš denně cigaret. A pak si jdi spánebohem ,ubyde jedna pavlačová drbna .Od Tebe jsme se zde nedozvěděli nic. Kamarád zde chodí v Liberci do odvykacího centra závislosti na kouření a pomáhá mu to. Psychoterapie ano ale champix nevidím jako vyloženě cestu k doživotnímu nekuřáctví. Alkohol také dobrá psychoterapie zde v Liberci na vysoké úrovni. Ce týká alkoholik diskuze a server jsem rád ,že se přese mne nebude ZVIDITELNOVAT a zneužívat mé jméno k propagaci takových lidí jako je Jana, Marie,Pepa,PL a další negativisti Mimo přiznání Pepy o potížích s alkoholem jsem totiž jinak o alkoholu od Vás neslyšel Pepo to předhazování bylo pro Tebe dobré aby jsi si uvědomil a vypiloval tu svou nenávist jak zde užíváš .Čím dříve pochopíte ,že stačí položit cigaretu a flašku a řeknete DOST otročiny závislosti ,tím lépe pro Vás. Když si vzpomenu co dnes existuje za informace o škodlivosti a různé poradny,inetrnet ,kde se popisují fáze alkoholismu ,léčení ,průběh a obrovské množství informací ,tak by měl dokázat s trochou pevné vůle a rozumu, každý. Vnitřně si musí každý uvědomit jak svou závislost ale také svou sílu. Nevyjde to na poprvé nevadí a zkouším to tak dlouho až to vyjde. Jedna rada .PRVNÍ ROZHODNUTÍ JE NEJPEVNĚJŠÍ. Další pokusy to už je zkoušení zda to vyjde. Totiž nesmíte se zklamat .Nesmíte zklamat svou důvěru v sebe. Dobře bude ,když přestanete Jano,Pl,Pepo a další prudit a pak můžou fungovat všechny poradny .Já Vás nenavádím k něčemu špatnému když říkám změna životosprávy, nové záliby ,koníčky a najít nový smysl života právě v té abstinenci. Život je krásný ale také krátký. Pozdrav sledující a Zdeničce a všem slušným. Pište k tématu a ne urážky na moji maličkost.
Petr, 23.07.2010 6:50:20, IP: ***.***.217.2, #97407
Já si myslím, že sem píšou jen abstinenti, chrání ty nemocné před magorem.Ten dotyčný má mozek poškozený trvale, nemá cenu na něj reagovat, ať kope jak chce.Máme nějakou důstojnost, končím s mluvením o ničem, nikdy mně nezajímalo, kdo má co na práci, chlubení nesnáším, nadávky jsou jaksi proti mému myšlení,atd.
Nora, 23.07.2010 7:02:56, IP: ***.***.217.2, #97408
Už jsou únavné ty duševní zvratky.
Pepa, 23.07.2010 7:07:12, IP: ***.***.217.2, #97409
Moje slova hrubě zneužil, vybral z jiné diskuze, převrátil.Pošklebky....někomu by to mohlo opravdu ublížit, naštěstí jsem už dál, neublíží mně.Zlo ovládá toho člověka, je lepší opravdu nereagovat, pryč od něj, ta hnusná energie z něj jen sálá.Já jdu dnes do lesa, zapršelo, nic nenajdu, nevadí, bude hezky, užiju si.
JCskutečný, 23.07.2010 7:50:45, IP: ***.***.129.91, #97411
Pepo máš vypitý mozek,nic jsem nepřevrátil a je to tak jak jsi to napsal Na server " doktorka " diskuze alkoholismus napsal Pepa 18.6.2010 14:21 JO ,TAKY SI TO PAMATUJI ,ALKOHOLICKÁ RÁNA ,TĚŽKÁ,HLAVA, OKNO , ŽALUDEK , SMUTEK , NENÁVIST .Tak Pepo je to doslovný opis Tvého příspěvku a každý si může ověřit ,že p.Cidrych nelže . je to Tvůj obrovský problém ,nepřiznat si pravdu a ty plně naplnuješ ALKOHOLIK VŽDYCKY LŽE ? Když Ti říkám ,že máš ještě velký kus cesty před sebou ,tak mi nevěříš a zde důkaz ,lžeš a osočuješ. Nevsadil bych na Tvoji abstinenci ani zlámaný pěták. Nenávist a lež máš ve své hlavě. Pepo to nejsou pošklebky špatně jsi to vyhodnotil ,to jsi ty pouze konstatoval FAKTA ano takové máš špatné pocity a ted ještě lžeš .A říká se kdo lže ten i krade ,pomlouvá a špiní..Vidíš neřekl jsem ,že kradeš ale že se tak říká. Hochu přeji Ti aby jsi se konečně našel ,máš ještě velký kus cesty před sebou a držím Ti palce
        Předchozí   1 .. 304305306307308309310 .. 1077      Následující
Přidat příspěvek k tématu Alkoholismus zcela vážně
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.