Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Alkoholismus zcela vážně

.., 23.07.2010 16:48:36, IP: ***.***.114.236, #97500
...průhlednej...
ml, 23.07.2010 16:49:20, IP: ***.***.216.18, #97501
To také neé:-)
ml, 23.07.2010 16:51:13, IP: ***.***.216.18, #97502
Jsem anděl "na horách":-))
JCskutečný, 23.07.2010 16:57:40, IP: ***.***.129.91, #97504
Ahoj Martine ,já se divím ,že se ještě představuje jako neurolog a odborník na právo. Chybí mu základní znalosti práva. On se klidně zůčastnuje pomluv a špíny druhých a ještě to všude rozhlašuje Jeho právní vědomí rovná se nule. On neví co je nactiutrhání,pomluva ,poškozování firmy vykládáním a podporováním nepravdivých údajů a další a další. Nějaké čekání do neděle .Projel by soud jako prd. On nechápe ,že já vystupuji jako osoba a firma pod jménem ,tak ostatní vystupují v anonymitě . On vědomě poškozuje moji firmu a ještě podporuje anonymní osoby . Vysokoškoláci a mají chyb jak máku. Já si nanic nehraji .Nebavilo mě učení ,někdo má vrozenou inteligenci a někomu aby jsi ji nadupal .Poslal mi i text a čekal ,že na něj kliknu a kliknutím odsouhlasím jako spam .Musím se smát . Co se týká stránek tak asi umí ale jak říkám měl by si něco přečíst o poškozování jména ,firmy ahoj pozdrav i sledující a Zdeni ( t asi řeší soud)
ml, 23.07.2010 17:02:10, IP: ***.***.216.18, #97506
Po mém "elaborátu" hned vše smazal.To,cos mě poslal a psal on není pravda.Nejsem právník ale vidím do těchto věcí.Jestli on rozumí právu tak já jsem papež:-))Právě jsem se na toto ptal i našeho podnikového právníka.Shořel by jak papíroví čért:-)))
sledující...., 23.07.2010 17:11:13, IP: ***.***.60.236, #97509
Zdravím i Martina, no co se to děje, nestačím se divit, ale je fajn, že jste p. Cidrychovi pomohl.

Nicméně na tom webíku jsou zajímavá témata a lidi tam píší slušně, ne jako tady, podporují se, to se musí uznat. Já prolétla jen to téma, co začalo Honzou a taky matka alkoholička, to bylo velmi smutné, jak ta dcera psala, že jí ještě nebylo ani 49 let, z toho mě mrazilo.

Mám ráda slušné lidi a jisté hrubky jsem vypíchla jen tak, pže mě to udivovalo u toho Honzy. Samozřejmě, že je nejdůležitější, aby abstinoval, já mu to přeji, je mladý, pak si může srovnat i gramatiku. Když to sám nezvládne, tak třeba se to naučí na elaborátech v léčebně, kdy třeba jistý psychoterapeut mu bude podtrhávat ty mega hrubky.
ml, 23.07.2010 17:39:56, IP: ***.***.216.18, #97511
Nemám rád protiprávní věci a kdyby se toto stalo mě tak do toho jdu rázně.......
ml, 23.07.2010 17:46:48, IP: ***.***.216.18, #97512
ČÍM VAŠI MAMĚNKA TLUČÚ MAK

V obecní hospodě měli nad kulečníkem napsané: »Jak často sa v životě stává, že krátký dlúhého táhá«. No a totkaj měli u sudu podobný případ, enomže obráceně!

Súdní síň, kerá je ve starém zámku, viděla s panem súcím aj s celu suitu případ, kerý stojí za vyprávjání.

Zřízenec vykřikl na chodbu:

„Gulík - Necuda!"

Vtem sa samy otvírajú dveřa a pán súcí zavolali:

„Pane Nováku, zavřité — táhne tady!"

Ten ochotno zavírá, ale dveřa sa otvírajú zasej... Ná co je? Že by snáď Bílá paní ze zámku?

Dyž znova silno přirazil dveřa, ozval sa od zemi hrozný řev:

„Himllaudón, tož co sa k vám člověk nedostane? Basom vám dušu ohnivú, tož ňa pusťte — či ňa chcete v tych dveřách za­mordovat, lebo co?" — a mezi futrama sa cosi batolí...

»Chlap« — veliký sotva jeden metr!

Pán súcí nahlédli přes svíčky na teho zázraka, kerého snáď špatně zalévali, lebo tam stál jak malé pivo a kabonil sa až hrůza. Udiveno sa optali:

„Ná, počúvajte, kdo vás pozval, kdo ste a co tady chcete?"

„Ná, kdo bych býl? — Tonda Gulík, minulého času člen cirkusu a včíl su obžalovaný!"

Pán súcí překvapeno zamrkali a nechťa věřit, nahlédli do protokolu, kde zistili, že Antonín Gulík nebezpečně zranil na hlavě Tomáša Necudu! Rozhlédli sa kolem sebe, uščúřili sa jak všecí, co byli v súdní síni, a ve vzduchu ostál visat otazník, lešti sa tu nestane justiční omyl...

Začal výslech. Gulík sa hájil, že Tomáša praščíl v podnapilém stavu. Zavolali Necudu — světe zboř sa! Chlapisko dlúhé jak žirafa, že sa mosél ve dveřách ohnut — a majú tam vysoké dveřa! Postavil sa vedle Gulíka, kerý mu býl sotva po řemen...

No a včíl sa podivajme do hospody, jak to doopravdy bylo.

Seděli u jedného štola, popíjali, dělali si jeden z druhého posměšky a Necuda začal tým, že préj Gulíka kopl kohút a jak spadl z hůrky, tož si zarazil nohy až pod paže. A čapaté ich má proto, že na vojně místo koňa rajtoval bečku a že proto nemohl vyrůst, lebo préj spával v kysni od cukru a býl přikrytý žebřem.

Gulík vypil pivo od rázu, oblizl sa až kdesi pod bradu a pustil sa doNecudy:

„Počúvaj, ty haluzo — moc neplkoc, ty dyž sa nachladíš od nohů, tož rýmu máš až za tři měsíce a do pelecha sa mosíš skládat jak »cólštok«. Stejnak tvoja Filoména říkala, žes už třikrát zbořil kamna, jak sas na lůžku protáhl. A zkrzevá tebe všecí v dědině dělajú betonové futra, lebo kam vlezeš, všady ím ich hlavu rozbiješ. Ale jedno bych rád věděl — čím tvoja stará zametá, dyž ty si tady?"

Necuda viděl, že sa Tonda začíná rozpalovat, tož aby ho ešče věcéj najedovál, vyhodil prvního trumfa:

„No ja, Gulíku — ale čím vaši maměnka tlučú mak, dyž trdlo sedí v hospodě?"

Gulík zarajtovál pudlem po legátce a vyščekl:

„Makové buchty zme měli včera, ale dyž sa na tebe dívám, tož bych velice potřeboval tvoju fotografiju."

„Na co — chceš ju ukázat téj tvojéj vdově, co jí ryješ za­hrádku?" - pravil Necuda a mrkl okem na chlapy, lebo všecí věděli, kam chodí Gulík za galánkú.

Tonda přivřel jedno oko a levým kůtkem zasyčál:

„A tož to ani né — ale dělám jí betlem a potřebuju tam osla!"

Chlape sa řehtali a mlátili radosťú do štola, lebo sa ím to za­čínalo lúbit. Proto ešče věcéj obúch řečníků podpichovali proti sobě.

„A já dyž sa tak na tebe dívám" — trumfoval Necuda — „tož sa ně zdá, že ani nestárneš, lebo si tak hlúpý jak před desíti rokama...!"

To už býl na Gulíka trochu silný tabák. Vyskočil na stůl, že ho mezi sklénkama nebylo ani vidět, a zakňučál:

„A já dyž ťa rubnu, tož z tebe udělám dvúch malých do školy!"

Láp půllitr, plesk Necudu po lebeni a škrrrk ven - enom třísky od dveří odletěly.

Z Necudy po téj šupě nebyli dvá do školy, ale měl na čele guču jak žufan a ránu pět centimetrů dluhů, kerú moseli pán dochtor zašit.

A včílkaj tu vedle sebe stáli jak Pat a Patachon a dívali sa, už bez zloby, na sebe. Enomže Necudu bolelo v zádoch a Gulíka za krkem...

Ale než mohli pán súcí vynést rozsudek, tož sa ti dvá dobro­dinci přiznali, že už sú zasej kamarádi, že tú bolest' aj z vysvěcením zapili a že Necuda slúbíl Gulíkovi kúšček z téj jeho délky...

Enom aby mu utišili tú divokú letoru, dostál Tonda Gulík tři dni podmínečně.

A proto sa v životě stává, že někdy aj dlúhý krátkého táhá ,ale po súdoch...
Jenda, 23.07.2010 18:27:52, IP: ***.***.217.2, #97517
šak dochtora chvilu chválím, chvilu zase pomlúvám,je to enem vykoškolské dochtůrek, nic moc, u mňa je to s to inteligenco od přirození lepčejší.
dement ml, 23.07.2010 18:32:37, IP: ***.***.87.198, #97518
jasně ty jdeš do něčeho rázně ty demetníku .....celá doktorka z tebe má p**el, z těch tvých žvástů............vylízaná opuštěná hlava co dřepí na netu celej den .............
dement ml, 23.07.2010 18:36:36, IP: ***.***.87.198, #97519
jasně ty jdeš do něčeho rázně ty demetníku .....celá doktorka z tebe má p**el, z těch tvých žvástů............vylízaná opuštěná hlava co dřepí na netu celej den .............
Jenda, 23.07.2010 18:39:07, IP: ***.***.217.2, #97520
Už ho nechválím, už vím, že nebudu připuštěn, zase jedna diskuze bude fungovat!Tak bych tam chtěl být, tam je lidí, to bych si zamachroval, zahrál si na hrdinu, lidumila, čestného, kvalitního, no, takového, jaký jsem.Srovnal bych je raz dvaDoktor je jen vysokoškolák, já mám tu inteligenci od přirození!
Jája, 23.07.2010 19:03:47, IP: ***.***.217.2, #97522
Jsi jendo ynteligent, víme to, recidivy tvé demence se pořád vrací, makej,něco s tím už dělej.Je čas!
ml, 23.07.2010 20:19:58, IP: ***.***.216.18, #97525
Víte co lůzo ožralá vypatlaná?Tak na kompu celé dny nejsem.Nemám čas.Tak si tady kydejte svoje vypatlané prochlastané mozky samy.Už tady nenapíši ani "ň".Moje "mise" zde skončila.Tak se tady hádejte s kým chcete.Já na to nemám čas.............sbohem.a vsadím se,že za půl roku tady budu opět omýlán ožraleckýma mozkama vypitýma.

Kdo nepije s námy,pije proti nám:-)))Chachá hňupové d**ilní.......

Myslel jsem to dobře,bohužel....
ŽIJI V JINÉM SVĚTĚ....
., 23.07.2010 20:34:19, IP: ***.***.114.236, #97526
Myslel jsem to dobře,bohužel....
ŽIJI V JINÉM SVĚTĚ....

Tak praskej a už se nevracej...
        Předchozí   1 .. 308309310311312313314 .. 1077      Následující
Přidat příspěvek k tématu Alkoholismus zcela vážně
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.