Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

JaruPL, 08.10.2013 9:36:12, IP: ***.***.7.118, #180340
Tak s tím musím souhlasit.Že já něco psala.Akorát je z toho nepříjemnost.
Harmasan, 08.10.2013 18:54:53, IP: ***.***.150.129, #180360
Ať černá,či bílá tak jste fšechny kurvy.
re, 08.10.2013 21:58:15, IP: ***.***.125.107, #180376
Niki (IP: **.**.213.176) 5.4.2008 20:19 -
Ahojte lidičky, chtěla jsem se zeptat jestli tady ma někdo nějakou zkušenost s kartářkama.
TOTO JE úplně první komentář
------------------------------------------------
Niki (IP: **.**.237.61) 15.9.2013 20:22 - JINÁ IP ADRESA
-----------------------------------------
tak jak to tedy je?
re, 08.10.2013 22:29:41, IP: ***.***.125.107, #180378
Kartářka by měla pomoci ukázat řešení stávající situace, tedy úhel/úhly pohledu. Směr, jak nejlépe pochopit a porozumět sobě, dané situaci, jak čelit následkům příčiny, jak nejlépe zhodnotit zkušenosti ať jsou jakékoli. Nikoli, ale, linkovat budoucnost, (to už může být o manipulaci). Poněvadž budoucnost, tu si tvoříme v okamžiku přítomnosti. Jak myslíme a jednáme, přesně takovou máme budoucnost. Vyložit karty na situaci a rozebrat možnosti... To chtějte a pokud Vám Váš instinkt říká, že volba pomoci není košér - aspoň budete vědět, kam už nechodit a někdy stačí si upřímně pohovořit s blízkým člověkem a řešení se najde :))

Konflikt tvoří zase jen konflikt, když budu v konfliktu se sebou, budu tvořit konflikt vně. Pro příklad nemusím jít daleko, je na předešlých stránkách :-)
nezabudka, 09.10.2013 11:50:56, IP: ***.***.233.246, #180391
Toto je urcite nazor,kartarky ,ktora ma este svedomie,no takych je malo,jak sa stretavam je to o nauceni a citani formuliek z priruciek ku kartam a dokonca sa nehanbia Vam dat knizku do ruky aby ste si to prečitali a sami sa idu najest.KRUTE jak niekto zaraba na trapeni inych.Prepacte,vlastna skusenost.
Milada, 09.10.2013 20:56:37, IP: ***.***.116.203, #180403
Já jsem už starší a potkala jsem v životě jen 2 lidi co skutečně umí karty a vidí do budoucnosti a mají dar, První byla paní Kludská a pak pan Petr K z Brna, oba jsou dost dražší a mají hodně lidí, určitě se vyplatí si zaplatit a počkat než věřit nějakým primitivům, co si to někde přečetli. Potkala jsem hodně lidí co tvrdili, že jsou kartářky, ale bylo to jen divadlo pro hlupáky co jim na to skočí. Tady je to samá podvodnice, to vám, můžu s čistým svědomím říci a ze svých zkušeností, nikdy bych jim nesvěřila ani své problémy ani svůj osud, protože s tou jejich tupou hlavičkou by tomu ani nerozuměli a neumí si poradit ani sami sobě.
Milada, 09.10.2013 20:57:43, IP: ***.***.116.203, #180404
Já jsem už starší a potkala jsem v životě jen 2 lidi co skutečně umí karty a vidí do budoucnosti a mají dar, První byla paní Kludská a pak pan Petr K z Brna, oba jsou dost dražší a mají hodně lidí, určitě se vyplatí si zaplatit a počkat než věřit nějakým primitivům, co si to někde přečetli. Potkala jsem hodně lidí co tvrdili, že jsou kartářky, ale bylo to jen divadlo pro hlupáky co jim na to skočí. Tady je to samá podvodnice, to vám, můžu s čistým svědomím říci a ze svých zkušeností, nikdy bych jim nesvěřila ani své problémy ani svůj osud, protože s tou jejich tupou hlavičkou by tomu ani nerozuměli a neumí si poradit ani sami sobě.
re , 09.10.2013 21:13:02, IP: ***.***.116.203, #180405
re (IP: **.**2.125.107) 8.10.2013 22:29
Kartářka by měla pomoci ukázat řešení stávající situace, tedy úhel/úhly pohledu. .. Tak tohle napíše člověk co o kartách a těchto věcech neví vůbec nic. a proč to píše ? Aby lidem nalhali, že tomu rozumí, ale ve skutečnosti je to jinak. Karty má dělat jen ten kdo má dar a schopnosti a je jen 1 procento lidí, nedá se to naučit, ale hlupáci co to nikdy neuměli budou stále kecat cosi o momentální situaci, co si někde přečetli. Ten kdo má skutečný dar, ten ví a taky ví jak si tvořit budoucnost a jak to dělat a jak to ne, ale ví to a řekne vám to zas jen těch pár jedinců, co mají skutečně dar, vvšichni ostatní jsou jen amatéři co plácaj něco, čemu ani sami nerozumí. Všimněte si tady těch ubohých komentářů na Novotnou, atd atd.. že ztratili kontakt, že už neví kde bydlí.... to jsou primitivové co si myslí, že ostatní jsou hlupáci a skočí jim na ty jejich podvody. Já navěřím kartám, ale lidem co mají opravdu dar kartám rozumět.
re - re, 10.10.2013 11:07:24, IP: ***.***.125.107, #180415
Zajímavé - komentář pod mým názorem ze mě určitě udělal kartářku a další komentář ze mě udělal cosi jako hlupáka, nebo amatéra a bez daru.

Vycházíte z názoru, ve kterém ovšem neuvádim, co vlastně dělám. Tvoříte si domněnky. Opravdu zajímavé :))

nezabudka, 10.10.2013 12:58:48, IP: ***.***.230.78, #180416
Prepacte zdalo sa mi ,ze mate srdce a cit.VELMI SA OSPRAVEDLNUJEM.
re, 10.10.2013 14:18:42, IP: ***.***.125.107, #180417
není se za co omlouvat :)
Suzan, 14.10.2013 23:40:02, IP: ***.***.169.179, #180492
Řekla bych, že naopak, ať se lidé spálí, alespoň se proberou a nepolezou za někým na výklad, koho ani neznají, o kom nelze najít žádně informace, o koma se ani neví kde bydlí a ani vůbec nic neumí. Jen proto, že nějaká anoanmyka napíše na internet nebo že si jinán anonymka napíše reklamu sama na sebe a vychválí se tady pod cizím jménem, Vypadá to, že primitivové podvodníci si myslí, že je každý stejně primitivní jako oni a skočí jim na ty jejich podvody. Mám za to, že rozumný člověk nepůjde s problémem k primitivům, jak zde už lidé psali a už vůbec nepojede k někomu, koho ani nezná a nejsou o něm nikde informace. Poslední dobou se množí žaloby na podvodnice, které Vám jakoby udělají výklad a za nějakou dobu Vás někde okradou a nebo vám vykradou byt. Proto bych varovala, dejte si pozor ke komu jdete, a pokud o něm na internetu nic nenajdete, ani web, ani video s ním, tak bych k takovým vůbec nejezdila, viz cigánské podvodnice apod.
ginger, 15.10.2013 15:25:35, IP: ***.***.224.142, #180504
Prosím, nemáte mobil na pí. Majerovou?
Julka, 18.10.2013 21:11:48, IP: ***.***.129.70, #180562
Ano s panem Petrem K z Brna jsem byla velmi spokojena. Jeden z z toho mála co opravdu umi a má schopností.
Rea, 26.10.2013 9:31:48, IP: ***.***.82.249, #180689
Vůbec tady některým příspěvkům nerozozumím. Původně jsem už nechtěla psát. Ale vadí mi jak se tu špiní někteří lidé. A horší je to o to, že tu špínu na ně hází někdo, kdo je vůbec nezná. O mě tu bylo napsáno, že jsem zlodějská cikánka a podvodnice a že mám jít makat a netahat z lidí peníze. O mě si můžete informace zjistit. A musím zdůraznit, že já do práce chodím a karty vykládám ve volném čase. Tady opravdu nemůže nikdo žádného kartáře pochválit, protože ho hned napadnete, že si to píše sám. Zloba některých lidí nabírá velmi rychle výšku. Ale to co děláte druhým se vám vrátí! Zlí lidé jsou většinou i hloupí. Proto mě to ani neurazí co jste tu o mě psali. Ale je mi vás zlých líto. Vy budete jednou sami se svou zlobou.
        Předchozí   1 .. 159160161162163164165 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.