Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Jana, 25.10.2016 9:56:44, IP: ***.***.209.50, #202738
Pro Janulik - posílám kontakt na paní Čimborovou, snad číslo nezměnila: 732 929 642
Miriam 55, 25.10.2016 14:43:35, IP: ***.***.204.217, #202750
Jak už zde lidé psali, nejlepší je asi Petr K z Brna. Zjistila jsem, že mnoho takzvaných kartářek si zde na sebe píší chvály a dokola ty samé výmysly, jak jsou milé, jak z nich jde klid apod, aby tím zakryly vlastní neschopnost, ale jak jsem zjistila, většina z nich nemá snad ani základní školu podle vyjadřování a mají vesměs ty samé kecy o ezoterice a zjistila jsem, že tomu ani nerozumí. Zajímám se o tento obor dosti dlouho. Takové dámy si někde něco přečetly a ani tomu nerozumí a už si myslí, že mohou lidem určovat osud pomocí karet? K tomu člověk potřebuje mnohem vice. Když dáte blbce do ruky karty, tak také bude vykládat nesmysly a přesně o tom je moderní věštění karet. Dělá to spousta důchodkyň, bez znalostí, bez daru a schopností a tváří se u toho jak vědmy a vševědoucí Bůh. Přestala jsem ke kartářkám chodit, co jsem poznala pár Mistrů v Indii a Japonsku. Pak jsem náhodou potkala pana Petra na jedné přednášce, kde přednášel o výzkumech mozku a časoprostoru. To je asi jediný člověk, na kterého jsem narazila, co je opravdu profesionál a rozumí oboru numerologie, a výkladům karet a dokázal mi výborně vysvětlit a odpovědět na spoustu otázek. Musím říct, že Petr K je asi jediný, kdo má opravdu vzdělání od skutečných Mistrů z Asie a má schopnosti a dar a přitom je to velmi skromný člověk a nepovažuje se za věštce, jako ostatní falešné kartářky, co se jen stylizují do role vědem. Petr je prostě přirozený. Takových by bylo potřeba více a bohužel člověk naráží jen na samozvané kartářky, co si myslí, že karty jsou vše, melou o andělích a čarodějnictví a nikdy tomu neporozuměly. Jsem ráda, že jsou skuteční lidé, co to umí jako Petr K, asi proto dělá hlavně pro USA a zahraničí a hlavně je to člověk, co dokáže lidi posunout a otevřít jim oči, aby udělali pokrok, vyzná se velmi dobře v medicíně a léčitelství a výzkumech. Jak zde také lidé psali je také o dost dražší a je škoda, že má stále plno, ale to chápu, protože dělá spoustu jiných věcí, je to i výtvarník atd. Takže za sebe opravdu doporučuji. A zároveň doporučuji, aby jste si dávali pozor na ty takzvané kartářky, které vám nakukají nesmysly a úplně vám obrátí osud jinam, než by jste měli jít, jen podle jejich primitivních názorů a výmyslů o nepochopené ezoterice. Velmi známé a okoukané podvody jsou i ty, kdy si sami napíšou, že se jakoby zajímají okartářku- o sama sebe.. a pak si sami sobě jakoby napíšou telefon, aby lidé měli dojem, že se o ně vůbec někdo zajímá. Používají to všude a okoukaly to od ostatních podvodnic. Je to opravdu hrůza ta jejich primitivita. Takže na to pozor
Martinkaa, 01.11.2016 20:52:00, IP: ***.***.11.39, #202851
Ano souhlasím, Petr K je asi nejlepší a moc mi pomohl. A prošla jsem už dost kartářek.
zdena z Prahy, 03.11.2016 23:31:07, IP: ***.***.244.165, #202874
Možná se to sem nehodí ale přesto to udělám, chci na něco upozornit. Bohužel jsem se dostala do kontaktu s podvodníkem z Brna, Peterem Kulíkem. Prezentuje se jako kartář, numerolog atd. Dopředu si nechá poslat peníze 3000 Kč ( jasně, že si všichni řeknete, že jsem blbka ) s tím, že má hodně klientů až z USA a proto se musí chránit, a pak mě vzal do zakouřené kavárny v centru Brna ke stolku u záchodu a tam mi něco chtěl vykládat. Kolem nás stále někdo chodil na ten záchod.... Na můj protest, že zde nechci probírat pro mě důležité záležitosti, začal křičet, že mám být ráda, že si na mě laskavě udělal čas a že ho ruším a končím. Peníze prý pošle zpátky na účet. Že nic neposlal asi nemusím říkat. Pokud by někdo chtěl podrobnosti, jsem na této adrese. Nerada bych aby podvedl další slušné lidi Zdena Prahy
zdena z Prahy, 03.11.2016 23:31:12, IP: ***.***.244.165, #202875
Možná se to sem nehodí ale přesto to udělám, chci na něco upozornit. Bohužel jsem se dostala do kontaktu s podvodníkem z Brna, Peterem Kulíkem. Prezentuje se jako kartář, numerolog atd. Dopředu si nechá poslat peníze 3000 Kč ( jasně, že si všichni řeknete, že jsem blbka ) s tím, že má hodně klientů až z USA a proto se musí chránit, a pak mě vzal do zakouřené kavárny v centru Brna ke stolku u záchodu a tam mi něco chtěl vykládat. Kolem nás stále někdo chodil na ten záchod.... Na můj protest, že zde nechci probírat pro mě důležité záležitosti, začal křičet, že mám být ráda, že si na mě laskavě udělal čas a že ho ruším a končím. Peníze prý pošle zpátky na účet. Že nic neposlal asi nemusím říkat. Pokud by někdo chtěl podrobnosti, jsem na této adrese. Nerada bych aby podvedl další slušné lidi Zdena Prahy
zdena z Prahy, 03.11.2016 23:31:14, IP: ***.***.244.165, #202876
Možná se to sem nehodí ale přesto to udělám, chci na něco upozornit. Bohužel jsem se dostala do kontaktu s podvodníkem z Brna, Peterem Kulíkem. Prezentuje se jako kartář, numerolog atd. Dopředu si nechá poslat peníze 3000 Kč ( jasně, že si všichni řeknete, že jsem blbka ) s tím, že má hodně klientů až z USA a proto se musí chránit, a pak mě vzal do zakouřené kavárny v centru Brna ke stolku u záchodu a tam mi něco chtěl vykládat. Kolem nás stále někdo chodil na ten záchod.... Na můj protest, že zde nechci probírat pro mě důležité záležitosti, začal křičet, že mám být ráda, že si na mě laskavě udělal čas a že ho ruším a končím. Peníze prý pošle zpátky na účet. Že nic neposlal asi nemusím říkat. Pokud by někdo chtěl podrobnosti, jsem na této adrese. Nerada bych aby podvedl další slušné lidi Zdena Prahy
Alca1325, 04.11.2016 8:45:03, IP: ***.***.4.142, #202877
Chtěla jsem Vás poprosit, jestli máte někdo dobrou zkušenost s kartářkou, jestli mi můžete opravdu dobrnou doporučit. Takovou, u které se Vám něco vyplnilo.
Alca1325, 04.11.2016 8:45:12, IP: ***.***.4.142, #202878
Chtěla jsem Vás poprosit, jestli máte někdo dobrou zkušenost s kartářkou, jestli mi můžete opravdu dobrnou doporučit. Takovou, u které se Vám něco vyplnilo.
Alca1325, 04.11.2016 8:45:26, IP: ***.***.4.142, #202879
Chtěla jsem Vás poprosit, jestli máte někdo dobrou zkušenost s kartářkou, jestli mi můžete opravdu dobrnou doporučit. Takovou, u které se Vám něco vyplnilo.
Ilona Plzeň, 04.11.2016 22:03:13, IP: ***.***.129.51, #202881
Pro Zdenu Praha. Znám pana Petra K z Brna, je to velmi slušný a poctivý člověk, a to samé si myslí i moji známí, kteří k němu chodí pravidelně. Neznám žádný případ, že by Petr nedal nějaké peníze, naopak je o něm známo, že některým lidem nastaví čas navíc, jako u mě. To, co píšete spíše svědčí o nějakém vašem problému. Píšete o nějaké kavárně, že jste seděli u toalet, pravděpodobně to byla ta samá, kde jsem se s Petrem setkala na výkladu a to je velmi slušná kavárna, takže to je opět Váš problém. Přemýšlejte o tom, proč vás pražáky nikdo nemá rád, chováte se všichni stejně arogantně, namyšleně a stupidně. A pokud Vás Petr vzal osobně, tak jste měla štěstí, protože je také známo, že osobně moc lidi nebere, protože jich má hodně a většinou bere jen přes skype. A pokud jste si zaplatila výklad a pak jste se chovala trapně jako zde v komentáři, kde lžete, tak se nedivím, jestli Vás Petr vyrazil. Ona by vás asi vyrazila každá kartářka, když lžete a pomlouváte. Pokud je mi známo, tak se platí započatá hodina a jestli Vás Petr vyrazil, je to jen váš problém a nic vám nedluží. Také je možné, že si tento komentář vymyslela opět nějaká prolhaná kartářka, která závidí, že Petr K umí a že má hodně lidí. Já znám pana Petra dost dlouho, abych mohla říci, že to je jeden z nejlepších odborníků na numerologii a poctivý člověk, takže Váš komentář beru jako pomluvu a jako takovou by to měla řešit policie. Proto Petrovi předám ty Vaše pomluvy zde, až k němu příště půjdu na výklad.
das ist egal, 05.11.2016 23:19:17, IP: ***.***.160.251, #202891
No vidim ze tady jsou nejaky stary panny zahledeny do Petra z Brna.Vsude i jinde jsou porad ty samy dlouhosahly keci chvalychvalyna na stejnej styl,takze jen zapraseny forum.
Plaminkova, 08.11.2016 12:18:54, IP: ***.***.36.163, #202911
Dobrý den. I já mám zkušenosti s panem Petrem K z Brna a velmi pozitivní. Velmi mi pomohl nejen v otázce zdraví, ale hlavně i partnerství a osobním rozvoji, dokázal mě skvěle nasměrovat. Tímto reaguji na komentář nějaké Zdeny z Prahy. Jak jsem poznala Petra K, to určitě není člověk, který by někomu dlužil. A kdyby byl podvodník, jak vy píšete, tak by to za těch 25 let, co to dělá, už lidé věděli, ale co čtu, a jak ho znám osobně, všichni si ho chválí a i já. Proto pokládám komentář nějaké alias Zdeny z Prahy za vymyšlený a spíše to svědčí, že je autorka komentu buď podvodnice a nebo psychicky nemocná osoba a nebo se jedná o nějakou závistivou kartářku. Já znám hodně lidí, kterým Petr pomohl a neznám nikoho, kdo by si stěžoval, tak asi tak. Jinak tento komentář od Mirriam se mi moc líbil : Jak už zde lidé psali, nejlepší je asi Petr K z Brna. Zjistila jsem, že mnoho takzvaných kartářek si zde na sebe píší chvály a dokola ty samé výmysly, jak jsou milé, jak z nich jde klid apod, aby tím zakryly vlastní neschopnost, ale jak jsem zjistila, většina z nich nemá snad ani základní školu podle vyjadřování a mají vesměs ty samé kecy o ezoterice a zjistila jsem, že tomu ani nerozumí. Zajímám se o tento obor dosti dlouho. Takové dámy si někde něco přečetly a ani tomu nerozumí a už si myslí, že mohou lidem určovat osud pomocí karet? K tomu člověk potřebuje mnohem vice. Když dáte blbce do ruky karty, tak také bude vykládat nesmysly a přesně o tom je moderní věštění karet. Dělá to spousta důchodkyň, bez znalostí, bez daru a schopností a tváří se u toho jak vědmy a vševědoucí Bůh. Přestala jsem ke kartářkám chodit, co jsem poznala pár Mistrů v Indii a Japonsku. Pak jsem náhodou potkala pana Petra na jedné přednášce, kde přednášel o výzkumech mozku a časoprostoru. To je asi jediný člověk, na kterého jsem narazila, co je opravdu profesionál a rozumí oboru numerologie, a výkladům karet a dokázal mi výborně vysvětlit a odpovědět na spoustu otázek. Musím říct, že Petr K je asi jediný, kdo má opravdu vzdělání od skutečných Mistrů z Asie a má schopnosti a dar a přitom je to velmi skromný člověk a nepovažuje se za věštce, jako ostatní falešné kartářky, co se jen stylizují do role vědem. Petr je prostě přirozený. Takových by bylo potřeba více a bohužel člověk naráží jen na samozvané kartářky, co si myslí, že karty jsou vše, melou o andělích a čarodějnictví a nikdy tomu neporozuměly. Jsem ráda, že jsou skuteční lidé, co to umí jako Petr K, asi proto dělá hlavně pro USA a zahraničí a hlavně je to člověk, co dokáže lidi posunout a otevřít jim oči, aby udělali pokrok, vyzná se velmi dobře v medicíně a léčitelství a výzkumech. Jak zde také lidé psali je také o dost dražší a je škoda, že má stále plno, ale to chápu, protože dělá spoustu jiných věcí, je to i výtvarník atd. Takže za sebe opravdu doporučuji. A zároveň doporučuji, aby jste si dávali pozor na ty takzvané kartářky, které vám nakukají nesmysly a úplně vám obrátí osud jinam, než by jste měli jít, jen podle jejich primitivních názorů a výmyslů o nepochopené ezoterice. Velmi známé a okoukané podvody jsou i ty, kdy si sami napíšou, že se jakoby zajímají okartářku- o sama sebe.. a pak si sami sobě jakoby napíšou telefon, aby lidé měli dojem, že se o ně vůbec někdo zajímá. Používají to všude a okoukaly to od ostatních podvodnic. Je to opravdu hrůza ta jejich primitivita. Takže na to pozor
Anibas55, 11.11.2016 9:35:52, IP: ***.***.184.165, #202968
Tak i já bych se chtěla podělit o svou první zkušenost s kartářkou. Byla jsem u paní z Malých Žernosek u Litoměřic, byla jsem s mámou. Já jsem se ocitla v situaci, kdy nevím pomalu čím jsem a můj problém spočívá ve vztahový stabilitě. S přítelem jsme spolu 6 let nikdy bych nepomyslela že budu někdy přemýšlet o tom že bych od něj odešla, jenže se objevil jiný muž, celý trojúhelník je takový zamotaný....Co je to podstatné je, že jsem si u paní kartářky sedla a ona jen vykládala a ja jen koukala jak se trefuje přímo to černého. Přesně i viděla že jsem z nynějšího vztahu jednou nohou venku, že je tu muž se kterým už jsem se seznámila, trefila i to, že má přítelkyni a že s ní budu mít nějaké problémy.. Kromě toho trefila spoustu jiných věcí a já byla tak v šoku že jsem jen zírala a nenapadlo se mě ptát při výkladu na konkrétní věci. Sama paní kartářka říkala že mám dobré karty a že se mám na co tešit že v novém roce příjde další osoba, jenže já jsem se při výkladu tak zamotala do myšlenek, že teď z toho nejsem vůbec moudrá. S nynějším partnerem se kterým žiji máme krizi, spíš to pramení ode mě, uvědomila jsem si že žiji ve stereotypu a také se mi nelíbí jeho přístup k některým věcem, prostě jsem v tom vztahu začala být nespokojená a to se začalo odrážet na hustotě vzduchu u nás doma. Za další muž, který se objevil přetrhal kontakt, je to jednou tak podruhé jinak nevím co si od toho mám slibovat a když myslím na výklad vůbec z toho nejsem moudrá. Chtěla bych paní kartářce zavolat a optat se jí na některé věci z výkladu, které mi nejsou jasné a popsat jí situaci ve které se nacházím. Myslíte že mě pošle k šípku nebo že jí mám zavolat a nechat si poradit jakou cestou se dát?
Anibas55, 12.11.2016 13:48:12, IP: ***.***.184.165, #202975
Můžete napsat své zkušenosti s paní Iris Sukovou z Malých Žernosek? Přítomnost a detaily z minulosti odhadla bravurně, nic jsem o sobě neřekla a zajímalo by mě zda se plní i budoucnost?
majuß, 14.11.2016 0:45:34, IP: ***.***.3.126, #202993
Ano já považuji Petra K za špičku v oboru co umí s umí lidí posunout...
        Předchozí   1 .. 191192193194195196197 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.