Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Foxinette

Iwette, 16.1.2014 1:09:16, IP: ***.***.200.132, #182108
Ahojte slečny, jelikož jsem přečetla spoustu negativních recenzí na tuto HA, tak se chci podělit o svou zkušenost s Foxinette. Foxinette jsem začala brát jako čtvrtou HA v řadě. Jako 1. jsem brala Jeanine. Ale jelikož byla drahá, tak mi lékař doporučil levnější Dienille. Dienille mi bohužel neseděla a tak mi doporučil Minervu. O té jsem se později dočetla, že má podobné složení jako diane 35 - kterou ve Francii dokonce zakázali - tudíž jsem přešla na další HA - na Foxinette. Už ji beru snad třičtvrtě roku a jsem spokojená. Žádné výrazné změny u sebe nepociťuji. Snad jen pozitivum, že se mi zkrátila doba menstruace cca na 3-4 dny. Horší pleť mívám pouze v době menstruace, ale jedná se pouze o jeden či dva pupínky, takže žádná hrůza:) Takže za mě doporučuji:)
Anonym, 16.1.2014 5:28:29, IP: ***.***.252.254, #182109
!!!
Katka, 18.1.2014 10:46:42, IP: ***.***.171.232, #182140
Já beru foxinette 4 měsíce a prsa ze mi z B zvetsila na D :D celulitidu nejak nesleduju, ale ze se mi na stehnech zvetsila pocituju. Kdyz jsem ji zacinala braz, mela jsem okolo 55kg a ted mam 57kg, takze na vahu to pro me zadny vliv nema:) ona i ta prsa neco vazi. Naladovost..ta se mi projevuje jen obcas, tak 4x do mesice. Chut na sex je porad stejna, primerena, jako predtim:D Ohledne menstruace..vysoce individualni a stridave. A zasadni - strasne moc se mi strida precitlivelost s lhostejnosti. Pro pripadne rejpaly-muze to mit neco spolecneho s spatne lecenou stitnou zlazou, ale zarucene se mi tohle deje az po zacatku brani HA foxinette. Plet se mi zlepsila, jen je trochu sussi. Zkusenosti neni nikdy dost, napiste i tu svou:)
Jana, 10.4.2014 13:06:58, IP: ***.***.129.189, #184557
Ahoj, ja beru foxinette uz pul roku. Je to pro mne nocni mura. Pribrala jsem, mam neustale bolesti v podbrisku, obcas spinim, ale nejhorsi jsou ty spatne nalady a vubec zadna chut na sex. No hruza. Takze dobiram posledni platicko a bezim si pro neco jineho. Mam hold smulu.
Kiki, 9.5.2014 23:11:01, IP: ***.***.7.10, #184945
Ahoj, Foxinette jsem brala asi rok... pri prvnim platicku jsem neustale spinila, dalsi platicka uz byla bez problemu. Co se tyka vahy, pribrala jsem asi 2 kila, ale z toho vetsina sla do prsou - zmena o jedno cislo, takze si nijak nestezuju. Pleť se mi vyrazne zlepsila. Menstruace se zkratila na 3-4 dny a hodne zeslabla. Nemivam zadne bolesti hlavy ani bricha, ani tezke nohy atd., takze muzu jen doporucit. Ted mi vsak v lekarne dali Foxinette neo a po prvnich 3 mesicich mam 4 kila nahoru... v ostatnich diskuzich jsem nic podobneho nenasla, tak jsem se chtela zepta, zda ma i nekdo jiny podobny problem jako ja?
Denisa, 19.5.2014 18:01:21, IP: ***.***.0.70, #186091
Ahoj, já brala ted 3měsíce foxinette, a neměla jsm žádný velký problém, jen sem tam bolest hlavy, ale to nemůžu určit zda to bylo opravdu z antikoncepce,Ted mi dali v lékárně Foxinette Neo,tak si budu dávat první prášek, a já doufám teda že z ní nepřibeu... :D to bych byla dost naštvaná, už tak jsem po porodu... a snažím e hubnout :) jina plet mám dobrou,myslím že lepší než jsem měla...
Terka, 12.6.2014 16:25:19, IP: ***.***.154.0, #186533
Ahoj, Beru Foxinette 2 měsíce a nejsem sním spokojena. Mam bolesti hlavou a v podbrisku. I moje povaha se radikálně změnila jsem víc unavená a více se urazí a rychle se nastvu. taky mam z nej špatnou pleť. ale nepribiram a prsa se mi zvecili o jedno cislo. Ale nikomu bych ho nedoporucila
Monča, 19.6.2014 16:49:24, IP: ***.***.11.152, #186643
ahoj holky prosim vas je v tomto baleni Foxinette takovy to pouzdříčko na plato? jako v některých baleních?
míša, 23.9.2014 21:01:52, IP: ***.***.160.181, #188785
tak muj nazor zatim velice negativny... beru uz 13 tabletku a stale ma boli vajecniky a cely ten cas mam slabe kramy des zitra zajedu k lekarovi a reknu mu nech si s tym experimentuju na nekom inom :( hlavne ze ma premluvil ze su levnejsi ako jeanine a rovnake :(
Niki, 22.10.2014 15:28:37, IP: ***.***.190.233, #189195
Čaute baby, já beru Foxinette Neo už 3 měsíce a nemůžu si je vynachválit. Žádné negativní vedlejší účinky, žádná kila navíc, pleť je úžasná! Mám doporučeno od lékaře to brát v kuse bez přestávek, takže zatím nevím jaká je s tím menstruace, bála jsem se, že se to neudrží tak dlouho a budu špinit, ale vůbec! Takže spokojenost :-)
Iva, 25.10.2014 23:03:56, IP: ***.***.11.229, #189287
ahojte, chtěla bych se zeptat, je u této HA normální, že mi vynechá menstruace? co jsem tak četla, tak prý jo.. ale nejsem si jistá. jiné holky říkaly, že to dělá u HA běžně..
Duben, 23.11.2014 23:10:55, IP: ***.***.168.39, #190071
Ahoj,beru Foxinette Neo uz půl roku a jsem teda NEspokojena...pribrala jsem 5 kilo a musim rict ze jsme jedla porad stejne jako driv,a stejne jsem pribrala,trosku se mi zvetsila prsa ale opravdu jen trochu. Udelali se mi strie a hlavni duvod nespokojenosti je ze jsem precitlivela,rozbreci me i malickost a porad me bolela hlava. Ale kazdemu telu precejen sedne jinak...
Petra, 11.12.2014 19:03:04, IP: ***.***.206.66, #190338
Zdravím! :-) Jelikož jsem věčně váhavá :-D a v tomhle obzvlášť, tak bych se ráda zeptala, jestli je možné, že hormonální antikoncepce nemusí vůbec působit?
Anonym, 11.12.2014 19:05:58, IP: ***.***.252.254, #190339
jestli Ti můžu radit, tak to neber :-D
Macik, 1.1.2015 20:32:38, IP: ***.***.156.133, #190545
Beru antikoncepci 11let ze zacatku Minisiston pote Minervu a ted 2roky Foxinette a nemam zadne vyrazne problemy.Naladovost neprisuzuji praskum,jinak mozna vetsi psa,vahu si udrzuju porad stejnou nekolik let max. vykyv 3kg.Menstruace bez problemu,prumerne 5 dnu.
        Předchozí   1234      Následující
Přidat příspěvek k tématu Foxinette
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes3:38
802 reakcí

Interupce

We can help facilitate the financial service bank instrument SBLC /BG, We remain the best financial consulting company with years of experience in... (zkráceno)

fred
dnes0:47
1 258 reakcí

sarkoidoza

Jste v jakékoli financní krizi? Potrebujete úver na refinancování svého domu nebo rozšírení svého podnikání? Potrebuješ POSKYTUJTE úver, abyste... (zkráceno)

Birova Finance
včera23:53
1 565 reakcí

dráždivý tračník

Do you need a loan at 3%? We offer all kinds of loans, We offer Business Loans, Car Loan,s House Loans, Christmas Loan. Kindly contact us if you need... (zkráceno)

Mr Garry Wlton
včera23:48
389 reakcí

MINERVA

We are part of a team consisting of highly efficient developers and hackers. +Upgrade University Grades +Facebook, Whatsapp, Line, Skype Hack,... (zkráceno)

POSIEDONREX HACKER
včera23:20
840 reakcí

Wobenzym

Hello, if you want to hack into your spouse messages, emails, social messages, phone and other means of communication, contact at... (zkráceno)

davidson
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení