Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde. Pokračovat    

Diskuse - Foxinette

Iwette, 16.1.2014 1:09:16, IP: ***.***.200.132, #182108
Ahojte slečny, jelikož jsem přečetla spoustu negativních recenzí na tuto HA, tak se chci podělit o svou zkušenost s Foxinette. Foxinette jsem začala brát jako čtvrtou HA v řadě. Jako 1. jsem brala Jeanine. Ale jelikož byla drahá, tak mi lékař doporučil levnější Dienille. Dienille mi bohužel neseděla a tak mi doporučil Minervu. O té jsem se později dočetla, že má podobné složení jako diane 35 - kterou ve Francii dokonce zakázali - tudíž jsem přešla na další HA - na Foxinette. Už ji beru snad třičtvrtě roku a jsem spokojená. Žádné výrazné změny u sebe nepociťuji. Snad jen pozitivum, že se mi zkrátila doba menstruace cca na 3-4 dny. Horší pleť mívám pouze v době menstruace, ale jedná se pouze o jeden či dva pupínky, takže žádná hrůza:) Takže za mě doporučuji:)
Anonym, 16.1.2014 5:28:29, IP: ***.***.252.254, #182109
!!!
Katka, 18.1.2014 10:46:42, IP: ***.***.171.232, #182140
Já beru foxinette 4 měsíce a prsa ze mi z B zvetsila na D :D celulitidu nejak nesleduju, ale ze se mi na stehnech zvetsila pocituju. Kdyz jsem ji zacinala braz, mela jsem okolo 55kg a ted mam 57kg, takze na vahu to pro me zadny vliv nema:) ona i ta prsa neco vazi. Naladovost..ta se mi projevuje jen obcas, tak 4x do mesice. Chut na sex je porad stejna, primerena, jako predtim:D Ohledne menstruace..vysoce individualni a stridave. A zasadni - strasne moc se mi strida precitlivelost s lhostejnosti. Pro pripadne rejpaly-muze to mit neco spolecneho s spatne lecenou stitnou zlazou, ale zarucene se mi tohle deje az po zacatku brani HA foxinette. Plet se mi zlepsila, jen je trochu sussi. Zkusenosti neni nikdy dost, napiste i tu svou:)
Jana, 10.4.2014 13:06:58, IP: ***.***.129.189, #184557
Ahoj, ja beru foxinette uz pul roku. Je to pro mne nocni mura. Pribrala jsem, mam neustale bolesti v podbrisku, obcas spinim, ale nejhorsi jsou ty spatne nalady a vubec zadna chut na sex. No hruza. Takze dobiram posledni platicko a bezim si pro neco jineho. Mam hold smulu.
Kiki, 9.5.2014 23:11:01, IP: ***.***.7.10, #184945
Ahoj, Foxinette jsem brala asi rok... pri prvnim platicku jsem neustale spinila, dalsi platicka uz byla bez problemu. Co se tyka vahy, pribrala jsem asi 2 kila, ale z toho vetsina sla do prsou - zmena o jedno cislo, takze si nijak nestezuju. Pleť se mi vyrazne zlepsila. Menstruace se zkratila na 3-4 dny a hodne zeslabla. Nemivam zadne bolesti hlavy ani bricha, ani tezke nohy atd., takze muzu jen doporucit. Ted mi vsak v lekarne dali Foxinette neo a po prvnich 3 mesicich mam 4 kila nahoru... v ostatnich diskuzich jsem nic podobneho nenasla, tak jsem se chtela zepta, zda ma i nekdo jiny podobny problem jako ja?
Denisa, 19.5.2014 18:01:21, IP: ***.***.0.70, #186091
Ahoj, já brala ted 3měsíce foxinette, a neměla jsm žádný velký problém, jen sem tam bolest hlavy, ale to nemůžu určit zda to bylo opravdu z antikoncepce,Ted mi dali v lékárně Foxinette Neo,tak si budu dávat první prášek, a já doufám teda že z ní nepřibeu... :D to bych byla dost naštvaná, už tak jsem po porodu... a snažím e hubnout :) jina plet mám dobrou,myslím že lepší než jsem měla...
Terka, 12.6.2014 16:25:19, IP: ***.***.154.0, #186533
Ahoj, Beru Foxinette 2 měsíce a nejsem sním spokojena. Mam bolesti hlavou a v podbrisku. I moje povaha se radikálně změnila jsem víc unavená a více se urazí a rychle se nastvu. taky mam z nej špatnou pleť. ale nepribiram a prsa se mi zvecili o jedno cislo. Ale nikomu bych ho nedoporucila
Monča, 19.6.2014 16:49:24, IP: ***.***.11.152, #186643
ahoj holky prosim vas je v tomto baleni Foxinette takovy to pouzdříčko na plato? jako v některých baleních?
míša, 23.9.2014 21:01:52, IP: ***.***.160.181, #188785
tak muj nazor zatim velice negativny... beru uz 13 tabletku a stale ma boli vajecniky a cely ten cas mam slabe kramy des zitra zajedu k lekarovi a reknu mu nech si s tym experimentuju na nekom inom :( hlavne ze ma premluvil ze su levnejsi ako jeanine a rovnake :(
Niki, 22.10.2014 15:28:37, IP: ***.***.190.233, #189195
Čaute baby, já beru Foxinette Neo už 3 měsíce a nemůžu si je vynachválit. Žádné negativní vedlejší účinky, žádná kila navíc, pleť je úžasná! Mám doporučeno od lékaře to brát v kuse bez přestávek, takže zatím nevím jaká je s tím menstruace, bála jsem se, že se to neudrží tak dlouho a budu špinit, ale vůbec! Takže spokojenost :-)
Iva, 25.10.2014 23:03:56, IP: ***.***.11.229, #189287
ahojte, chtěla bych se zeptat, je u této HA normální, že mi vynechá menstruace? co jsem tak četla, tak prý jo.. ale nejsem si jistá. jiné holky říkaly, že to dělá u HA běžně..
Duben, 23.11.2014 23:10:55, IP: ***.***.168.39, #190071
Ahoj,beru Foxinette Neo uz půl roku a jsem teda NEspokojena...pribrala jsem 5 kilo a musim rict ze jsme jedla porad stejne jako driv,a stejne jsem pribrala,trosku se mi zvetsila prsa ale opravdu jen trochu. Udelali se mi strie a hlavni duvod nespokojenosti je ze jsem precitlivela,rozbreci me i malickost a porad me bolela hlava. Ale kazdemu telu precejen sedne jinak...
Petra, 11.12.2014 19:03:04, IP: ***.***.206.66, #190338
Zdravím! :-) Jelikož jsem věčně váhavá :-D a v tomhle obzvlášť, tak bych se ráda zeptala, jestli je možné, že hormonální antikoncepce nemusí vůbec působit?
Anonym, 11.12.2014 19:05:58, IP: ***.***.252.254, #190339
jestli Ti můžu radit, tak to neber :-D
Macik, 1.1.2015 20:32:38, IP: ***.***.156.133, #190545
Beru antikoncepci 11let ze zacatku Minisiston pote Minervu a ted 2roky Foxinette a nemam zadne vyrazne problemy.Naladovost neprisuzuji praskum,jinak mozna vetsi psa,vahu si udrzuju porad stejnou nekolik let max. vykyv 3kg.Menstruace bez problemu,prumerne 5 dnu.
        Předchozí   1234      Následující
Přidat příspěvek k tématu Foxinette
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes2:50
1 003 reakcí

MINERVA

In the world of hacking oneofone is the best when it comes to client satisfaction. Oneofonehack is an experienced online Private Investigator/Ethical... (zkráceno)

Victoria
dnes0:58
2 122 reakcí

dráždivý tračník

Contact: Gary Snyder Skype ID: readysteadyfinancesltd Email: readysteadyfinancesltd@gmail.com Tele: +447031912976 We offer certified and... (zkráceno)

Gary Sndyer
včera23:24
372 reakcí

Vyrážka-nesvědí, vypadá jak bodance od komára..???

Podnikateľom ponúkame možnosť ľahkého prístupu k pôžičkám v rýchlom, transparentnom a efektívnom prostredí. Naše odborné znalosti a medzinárodné... (zkráceno)

Chrisbarryfinance@gmail.com
včera22:54
2 reakcí

batoh thebag

Neznám ho ,ale koukla jsem na jejich www.thebag.cz a vše si o thebagu zjistila. Nejvíce se mě líbí, že batoh má nastavitelné popruhy, tak,aby batoh... (zkráceno)

Bella
včera22:24
46 reakcí

Kosmetika po opalování

my byli na dovci ted a mallou mazali jen kremy ktere jsou primo pro ni, jinymi bych ji nenatrela, urcite ne pro dospele

lili
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.