Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > Jak dlouho trvá, než Antidepresiva začnou působit?

Diskuse - Jak dlouho trvá, než Antidepresiva začnou působit?

Doris, 20.6.2015 22:23:54, IP: ***.***.122.63, #193907
Ahoj brala jsem mesic cipralex a bylo mi cim dal hur.Nevim jestli to byla kratka doba, ale malem me to dostalo.Sla jsem k psychiatrovi, ktery mi cipralex odebral a napsal prosulpin pul na noc.Bylo mi celkem fajn, ale jen chvili.Dostala jsem pridano.Prosulpin pul jeste rano.Na noc prothiaden pul a pri napeti pres deb haloperidol richter.No a ja mam z tech leku strach.Beru to mimo haloperidolu.Rekl pri napeti a zatim to jde.Ma prosim nekdo zkusenosti?? Mela jsem strach a uzkosti.Mivam poruchy koncentrace, zavrate pry pater nevim nezda se mi to.Uz dva roky...
Doris, 20.6.2015 22:23:57, IP: ***.***.122.63, #193908
Ahoj brala jsem mesic cipralex a bylo mi cim dal hur.Nevim jestli to byla kratka doba, ale malem me to dostalo.Sla jsem k psychiatrovi, ktery mi cipralex odebral a napsal prosulpin pul na noc.Bylo mi celkem fajn, ale jen chvili.Dostala jsem pridano.Prosulpin pul jeste rano.Na noc prothiaden pul a pri napeti pres deb haloperidol richter.No a ja mam z tech leku strach.Beru to mimo haloperidolu.Rekl pri napeti a zatim to jde.Ma prosim nekdo zkusenosti?? Mela jsem strach a uzkosti.Mivam poruchy koncentrace, zavrate pry pater nevim nezda se mi to.Uz dva roky...
Anoli, 28.6.2015 20:49:29, IP: ***.***.141.199, #194042
Doris já beru ad nové od února ráno Prothiaden 1 a večer dva Prothiaden na úzkosti a strach moc mi to nezabírá musím vzít někdy Neurologické taky se ho bojím moc brát taky jsem měla cipralex a nezabral,taky mne bolí pater a bolelo mne na hrudi a teď mne zas bolí bederní a do nohy a mám z toho úzkost pa
Anoli, 28.6.2015 20:49:38, IP: ***.***.141.199, #194043
Doris já beru ad nové od února ráno Prothiaden 1 a večer dva Prothiaden na úzkosti a strach moc mi to nezabírá musím vzít někdy Neurologické taky se ho bojím moc brát taky jsem měla cipralex a nezabral,taky mne bolí pater a bolelo mne na hrudi a teď mne zas bolí bederní a do nohy a mám z toho úzkost pa
Anonym, 28.6.2015 21:20:39, IP: ***.***.252.249, #194044
?
Tom, 11.10.2016 11:35:45, IP: ***.***.211.130, #202555
Jelikoz jsem tohle tema taky hledal a z odpovedi tady jsem mel docela hruzu, tak se sem vracim trochu uklidnit ty co tohle budou hledat v budoucnu - u me antidepresiva zabrala asi po 3-4 tydnech - zhruba po trech tydnech prestal problem s nespavosti a zhruba po ctyrech tydnech jsem prestal mit uzkosti - vratila se (plus minus) chut do vseho okolo. V mezicase na me dobre pusobil Neurol (sice jsem mel strach, ze je navykovy, ale pulka po ranu me na par hodin uplne srovnala a mohl jsem celkem normalne i pracovat.) Asi po roce jsem je zacal vysazovat, coz trvalo necele 4 mesice a ted neberu nic a je mi fajn - jediny vysledek je, ze jsem skoro prestal pit alkohol, coz vlastne asi neni spatne.. Tak nebojte, tyhle diskuse hledaji jen lidi, kterym to nezabira, ale na u spousty lidi to funguje dobre.
Anonym, 11.10.2016 12:46:32, IP: ***.***.242.250, #202556
je to nesmysl :-)
Anonym, 11.10.2016 12:49:53, IP: ***.***.242.250, #202557
je to nesmysl :-)
Klára, 30.11.2016 10:00:32, IP: ***.***.24.1, #203229
Dobrý den, chci se zeptat jestli má někdo zkušenost s vedlejšími účinky jako já? Beru Depresinal už skoro 2 týdny a můj stav se zhoršil. Někdy mám pocit jako bych byla ve snu a jindy jako bych neovládala své tělo. Ovládám, jen mám takový divný pocit. Mám silnější úzkosti a deprese. Jsem více unavená a do všeho se musím nutit.
Klára, 30.11.2016 10:00:51, IP: ***.***.24.1, #203230
Dobrý den, chci se zeptat jestli má někdo zkušenost s vedlejšími účinky jako já? Beru Depresinal už skoro 2 týdny a můj stav se zhoršil. Někdy mám pocit jako bych byla ve snu a jindy jako bych neovládala své tělo. Ovládám, jen mám takový divný pocit. Mám silnější úzkosti a deprese. Jsem více unavená a do všeho se musím nutit.
Anonym, 30.11.2016 10:10:41, IP: ***.***.242.250, #203231
a na co jsou AD ? proč to bereš ?
lidka, 19.1.2017 18:48:21, IP: ***.***.109.22, #204092
Klaro- taky jsem zkousela brat ad, vzdy po 2 tydnech uzivani jsem se zacala citit jako ve snu, divne jsem videla obrysy, divne vnimani okoli i sebe sama, jskoze to neni moje telo . Tak jsem to prestala brat, ale tyhle hnusny pocity uz mi zustaly, mam je skoro rok po cele dny a nemuzu se toho zbavit. Prosimte jak jsi na tom ty? Beres stalecty antidepresiva? A o ty pocity, zmizeli ti?
Dušan, 24.4.2017 19:07:04, IP: ***.***.234.83, #206134
Ja beriem Sertralin na úzkostnú poruchu už štvrtý týždeň, 50 mg 1x denne. Po treťom týždni som začal pociťovať mierne zlepšenie a mám pocit, že je to stále lepšie, takže mi zrejme zaberá dobre. Treba vydržať, netreba sa vzdávať. Dobré je všetko ohľadne užívania konzultovať s psychiatrom. Plný záber účinkov u SSRI liekov je až po niekoľkých týždňoch.
Dušan, 24.4.2017 19:08:35, IP: ***.***.234.83, #206135
Ja beriem Sertralin na úzkostnú poruchu už štvrtý týždeň, 50 mg 1x denne. Po treťom týždni som začal pociťovať mierne zlepšenie a mám pocit, že je to stále lepšie, takže mi zrejme zaberá dobre. Treba vydržať, netreba sa vzdávať. Dobré je všetko ohľadne užívania konzultovať s psychiatrom. Plný záber účinkov u SSRI liekov je až po niekoľkých týždňoch.
Janca, 23.5.2017 10:08:10, IP: ***.***.40.27, #206737
Od dubna beru cipralex na deprese a úzkosti.Deprese ustupuje ale úzkosti pořád zůstávají..Někdy jsou i silnější než před braním AD a začaly mi i panické ataky a pálení těla-tím se to vždy rozjede,pak strach co se děje atd. Je možné,že tyto stavy přejdou když už cipralex beru druhý měsíc?
        Předchozí   1234      Následující
Přidat příspěvek k tématu Jak dlouho trvá, než Antidepresiva začnou působit?
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes14:55
104 reakcí

Zdravé jídlo?

říkáte Relax džem, po tom se podívám, velice to zní lákavě

Klárka13
dnes14:29
14 reakcí

ucpaná nos u dítěte

Ahoj nevím co mám koupit pro naše dítě na ucpaný nos.

Jarka
dnes14:23
80 reakcí

Zkušenost s doplňky stravy Revitanerv?

Ahoj ráda bych nějaký dobrý vitamín.Bývám často unavená z práce.

Vilma
dnes12:19
9 reakcí

Operace kolene

i po dalších operacích, ale lepší je konzultovat to s lékařem. Ten ti poradí líp než my, přece jenom, je to odborník

Malvína
dnes12:17
302 reakcí

Plastika prsou

žena pro krásu vydrží všechno a klidně pujde na operaci a bude trpět od bolesti. Věřím ale, že ty prsa za to stojí. Na bolest určitě neco berou, bud... (zkráceno)

Malvína
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.