Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    
AbecedaZdraví.cz > Diskuse > Psychické problémy a psychologie > NEGATIVNÍ ZKUŠENOST S ANTIDEPRESIVY

Diskuse - NEGATIVNÍ ZKUŠENOST S ANTIDEPRESIVY

Stephen Morgan, 10.10.2016 6:46:06, IP: ***.***.36.194, #202545
Sme vládne certifikovaný úver veritelia a budeme rozdávať pôžičku na lacné úrokové sadzby. ponúkame podnikateľský úver a osobné pôžičky za nízke úrokové sadzby. Už ste bol popierať úver v banke alebo potrebujete rýchlu pôžičku platiť svoje účty a oddelenie, Máte firmu, ktorá sa nebude dobre kvôli zlému financií Potrebujete pôžičku na kúpu domu, Potrebujete úver poslať svoje deti do školy. náš proces je rýchla a jednoduchá. Jednoducho nás kontaktujte ešte dnes požiadať o akýkoľvek typ úveru, ktoré môžete potrebovať pri Our na našej e-mailovej adrese (edisonfinancialhome@gmail.com)
Marketa, 25.10.2016 22:29:05, IP: ***.***.139.247, #202756
Ahoj, beru par mesicu AD Elicea na panickou poruchu spolecne s oxazepamem. Od mala jsem byla vzdy hubenoucka a po lecich jsem zacala hrozne pribirat. Byla jsem zoufala, doktorka mi zmenila AD na Brintellix, ma s nimi nekdo zkusenost, prosim? Co se delo s vahou a pomohly vam tato AD? Maji jinou ucinnou latku, uzivam je teprve druhy den, je mi trochu nevolno, ale stejne pak jim a jim a kynu a kynu. Budu rada za reakce, nikdo nikde neodpovida. Prikladam svuj mail mnauketka4@gmail.com Dekuji
Alena, 2.7.2017 10:34:30, IP: ***.***.85.154, #207597
Protože mi bylo stále zle od trávení a na žádném vyšetření se na nic nepřišlo, napsali mi na interně Asentru. 21 dní se strašnými nežádoucími účinky (žaludek, úzkost, třesy, slabosti, po 3 dnech užívání úplná nespavost, pocení) . Po dohodě s psychiatrem po těch 21 dnech vysazena. Už je to skoro 14 dní a stále se nemohu zbavit nespavosti, pocení a úzkosti s negativními myslenkami. Snad se toho časem zbavím. Nemá někdo podobné zkušenosti ? Je mi mnohem hůř než když jsem je začala brát.
Anonym, 2.7.2017 15:44:50, IP: ***.***.242.248, #207601
potíže máš od toxinů které vypouští do těla chlamydie, samo to nepřejde :-)
Alena, 3.7.2017 13:32:56, IP: ***.***.85.154, #207613
Tak co mi navrhuješ.Napiš alenkalenka1111@seznam.cz Díky
jiřinka, 10.10.2017 18:22:07, IP: ***.***.229.175, #211496
Trittico pak další.....,nic mi nepomáhalo.Dělán detox,paraziti........ Trochu lepší. Zkoušeno Hericium........... Nejlepší kombinace pro mne je Cordyceps a He Shou WU. Jen nebrat před spaním.
Anonym, 10.10.2017 19:12:34, IP: ***.***.242.248, #211500
zřejmě reklama, celostní medicina, Rdesno mnohokvěté, jsou i naše bylinky a levnější :-)
jiřinka, 10.10.2017 19:35:19, IP: ***.***.229.175, #211504
Pro Anonym. Toto žádná reklama není. Jsou to moje zkušenosti. Pokud to tak vidíte,prosím o smazání mého příspěvku. Děkuji.
ajka, 27.10.2017 16:12:13, IP: ***.***.33.154, #212022
Alenko, prožila jsem něco podobného - na ty noci s Asentrou kdy se mi hodiny třáslo celé tělo, nešlo spát ani sedět ani chodit, nakonec ani mluvit, jen jsem se třásla.. na to nezapomenu do smrti. Málem jsem skočila z balkónu. Jen chybně vybraná antidepresiva obvodním lékařem, který je v dobré víře předepsal, ....ale jen zkoušel. Jak jsem se pak dozvěděla od psychiatra - jsou dva druhy léků - jedny mají za úkol člověka nastartovat viz asi Asentra, ale pak jsou jiné, které mají za úkol zklidňovat...trvalo tři měsíce než jsem se dostala ke správnému odborníkovi pro správné léky. Nyní již rok na spaní Lerivon - výborný a přes den Citalopram - také velmi dobrý, ale trochu jsem přibrala, teď zkouším Brintellix - zdá se být výborný. Nespoléhejte, že Vám někdo něco napíše - je opravdu důležité jít k odbornému lékaři. Začalo to přepracováním v práci ...
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu NEGATIVNÍ ZKUŠENOST S ANTIDEPRESIVY
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes5:47
559 reakcí

Zápach z úst

Volám sa Gina Acampora a dnes hovorím ako najšťastnejšia osoba v celom divokom svete a povedala som si, že každý veriteľ, ktorý zachráni moju rodinu... (zkráceno)

Gina
dnes4:53
429 reakcí

MINERVA

I went on google in search of how to take off eviction from my public records and most people on different forums kept talking about a professional .... (zkráceno)

anony mous
dnes4:33
2 reakcí

Střevní potíže

léčit chlamydii trachomatis, užívat lichořeřišnici větší a další bylinky !

Anonym
dnes3:22
827 reakcí

Interupce

We specialized in Bank Guarantee {BG}, Standby Letter of Credit {SBLC}, Medium Term Notes {MTN}, Confirmable Bank Draft {CBD} as well as other... (zkráceno)

AZRA ISHAQUE
včera22:40
234 reakcí

Hyperaktivní děti a špatná výchova

Já bych ale asi spíš odkázala na jejich webovky :) Tam je přímo i video, kde můžete přesně vidět, jak se se stavebnicí hraje :)

Elena
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení