Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Stres, nervozita, výbušnost

Přeskočit na nejnovější příspěvek
KaNo, 12.1.2013 21:37:36, IP: ***.***.208.36, #173235
Dobrý den.
Je mi 13 a už jsem děsnej nervák, dokáže mě vytočit i to, že na mě někdo ve špatnou chvíli promluví. Často jsem ve stresu, třeba před písemkou, začnu si ošklivě kousat nehty a potit se, ale to i v normálních situacích, jako třeba když jdu před tabuli a to nejsem nějak extra stydlivý člověk. Jsem výbušná, a náladová. Myslíte, že už to mam v povaze jako cholerik, nebo se s tím něco dá udělat?
Nechci být taková, jaká jsem, nesnáším své chování, svou povahu a svůj vzhled, chci se změnit už jen proto, že si uvědomuji, že to vadí mému okolí a spousta lidí by mě mohli kvůli mé povaze nenávidět. Pokud už tomu tak není. Dám vám příklad z mého žívota: Píšeme písemku z matematiky (ze ktrér jsem už sama o sobě byla nervozní) a najednou dva spolužáci začnou popotahovat nosem, protože mají rýmu, jiní zase začnou kašlat a nebo klepat nohou, a mně přijde, že to vše slyším nejmíň 5x víc než ostatní, dokáže mě to naprosto vyvést z míry, a jsem z toho nesvá.
Někdy zase vybouchnu, když mluvím s taťkou a ten zrovna nepochopí co jistou větou myslím, a totálně vybouchnu a začnu na něj ječet. Samozřejmě, že mě to po pár minutách strašně mrzí, a zbytek dne mám mizernou náladu, a často brečím. A někdy vyjedu i na svou nejlepší kamarádku, což mě opět mrzí:(Myslíte že potřebuji psychologa? Nebo se s tím nic nedá dělat? A nebo snad je tohle normální a mám to nechat bežet dál? Děkuji za přečtení, a případnou odpověď:)
Dědek, 12.1.2013 23:03:23, IP: ***.***.209.252, #173237
asi jsi nemocná ,ale je to málo inf. jestli chceš napiš email
., 13.1.2013 14:15:10, IP: ***.***.210.53, #173245
A jéje, dva pošuci se tady sešli, výbušnej, cholerickej, 13ti letej spratek drzej, nevychovanej, voprsklej, neschopnej se krotit a ovládat a pošahanej chlamydiovej dědek. Víte co pošuci, jděte spolu ke cvokaři, zdravotní stav vás obou je vážný a vyžaduje hospitalizaci v blbinci.
Dědek, 13.1.2013 14:34:32, IP: ***.***.209.252, #173246
zase ses jednou dostal k PC vono na tebe brzo dojde, podle toho jak píšeš tak tě žere chlamydie
., 14.1.2013 1:03:50, IP: ***.***.209.109, #173256
Střihej k tomu cvokaři dědku, potřebuješ okamžitě hospitalizaci v magořinci, řádíš tady jako černá ruka, vymaštěnej p**uku a tady toho cholerickýho spratka vem s sebou. V blázinci kam oba patříte už vás srovnaj.
., 14.1.2013 7:12:47, IP: ***.***.209.252, #173262
chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou kombinaci příznaků. Navíc škodí i endotoxin, který se vyplavuje do těla a je zanášen krví do všech částí našeho těla, od nervových zakončení, přes cévy, vlásečnice, mízní systém. Typickým společným znakem u mnoha pacientů je ale meteosensitivita, to znamená zvýšená citlivost na počasí, tzv. biozátěž. Zhoršení příznaků u zhoršené biozátěže je častým a skoro pravidelným jevem.

Za všemi těmito potížemi může stát chronická chlamydiová infekce. Nejčastěji napadený člověk trpí více příznaky najednou, charakteristická je dlouhodobost potíží, jejich postupné zhoršování a často nenápadný začátek. A neznámá příčina a neúspěšnost léčby! Tedy : náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, kožní onemocnění postupně se objevující, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu. Pokašlávání, zhoršování psychiky dané napadnutím nervů endotoxinem. Rizikové těhotenství, neplodnost, zánět prostaty dané usídlením chlamýdií v pánvi. Pocity bolesti v různých částech těla dané napadením nervových zakončení. Napadení cévního systému. Většina příznaků je dána dlouhodobým drážděním nervových zakončení napadených orgánů v těle. Z toho si můžete udělat jasný úsudek, že nelze stanovit diagnozu přesně, protože nemov má tisíc tváří. Pokud máte nespecifické, zhoršující se zdraví, bolesti v těle, postupně se zhoršující zdravotní stav a chronickou únavu, také někdy postupné psychické změny, je dost pravděpodobné, že ve vašem těle jsou aktivní ložiska chlamydiové infekce a ty vám chronicky škodí. Neexistuje jiná tak hodně rozšířená infekce, ostatní infekce mají daleko menší schopnost takto přežívat a škodit.

Díky dlouhodobému dráždění organismu, nervů a cév a také parenchymatozních tkání, je chronická infekce také jednou z hlavních příčin závažných onemocnění jako je rakovina parenchymatozních orgánů, nervové onemocnění- sclerosis multiplex atp., mozkové mrtvice, angina pectoris, bolest srdce, poruchy krevního tlaku, cukrovka, lupénka, bolesti kostí a okostice. Záněty kloubů, dna a poruchy štítné žlázy.
A vida, 14.1.2013 12:59:18, IP: ***.***.217.69, #173271
Dědkovo patolízal, pochlebovač a vlezdop**elka zase bleje o chlamydiích.
Katka, 2.4.2015 20:11:28, IP: ***.***.160.81, #192215
Dobrý den, potřebuju poradit. Jsem občas strašně výbušná a mrzí mě to. Nejvíce to odnesou mojí příbuzní na ty si vybíjím zlost kterou mám v práci a tam nedokážu zareagovat. Dále se bojím,že mne někdo zabije a připadám si ošklivá nemám se ráda. Je toho víc,nevím co mám dělat,protože vím že tím ubližuji hlavně rodině a sobě ale víc mi jde o tu rodinu na té mi nejvíc záleží. Co mám dělat? nechci aby to o mně někdo další věděl jak se chovám a navíc k psychologovi nechci, každý by se mi pak smál.Děkuji za případné odpovědi moc mi pomohou.
Katko, 3.4.2015 11:39:42, IP: ***.***.18.123, #192226
já Vám mohu poradit jen jedno, obraťte se na odborníka. Máte možnost si vybrat mezi psychologem a psychiatrem. Je mezi nimi velký rozdíl, psycholog může pomoci jen jako terapeut, psychiatr může terapeutické působení podpořit i medikamenty, například antidepresivy. Medikamenty za Vás problémy nevyřeší, od toho je tu psychiatr v roli mediátora, ale pomohou Vám v tom, že se třeba lépe vyspíte a v důsledku budou spolupůsobit s terapií a věřím, že Vás dovedou k lepšímu a kvalitnějšímu prožití dnů, měsíců, roků, které budete trávit se svými blízkými nebo v práci. Počítejte s tím, že je to běh na dlouhou vzdálenost a že výsledky se nedostaví ihned, ale máte velkou šanci to zvládnout. Dokázala jste si spoustu věcí přiznat a chcete je řešit a to je moc dobře. Přeji Vám krásné Velikonoce a držím palce
Inka, 6.7.2015 19:41:13, IP: ***.***.84.161, #194161
Milá Katko, souhlasím s radou předchozího článku, ale nevím, jak jste stará, jaké máte kolem sebe prostředí, co vás rozčiluje atd. Tzv. klinicky si nechte všechno zjistit, ale s těmi antidepresivy a jinými medikamenty od psychiatrů bych zacházela velmi opatrně. Mám s nimi své zkušenosti a ne zrovna ty nejlepší.Já mohu poradit jen jedno. Můžete mi nadávat, že jsem nenajezený dealer, ale chci jen pomoci. Pracuji s bylinkami, které mají obrovskou sílu. Produkty nejsou nejlevnější, ale jsou dostupné i pro důchodce s velmi nízkým důchodem. Navíc při slevové kartičce máte slevu po celý rok o 31-50%. Dle svých dlouhodobých zkušeností vím, že účinky jsou zaručené.Myslím, že to stojí za to. Pokud se rozhodnete se sebou něco dělat, napište mi na: dudul@seznam.cz
Míša, 19.8.2015 18:42:00, IP: ***.***.71.153, #194840
Mám problémy s nervozitou ,pořád se něčeho bojím a jsem poslední dobou výbušná a nejvíc to odnášejí moji blízcí . Došlo to tak daleko že jsem se strašně pohádala s mamkou ,řekla jsem ji hodně špatnou věc a už to nejde vzít spatky a nevím co mám dělat a zkončilo to tím že mi zbalila moje věci a do konce měsíce se musim odstěhovat . Tak že jsem z toho hodně špatná a asi se z toho zblázním. Nevím co mám dělat.Poradí mi někdo.
Alena, 19.8.2015 18:54:08, IP: ***.***.49.44, #194842
Alena, 19.8.2015 19:00:43, IP: ***.***.49.44, #194843
Pozor na antidepresiva, jsou návyková. Když je mě špatně na duši,jdu do kostela nebo zalezu do kuchyně a vařím. Jsem relativně mladá,jen 30 let. Sama,single. Můžeš si "hodit mašli" nebo začít bojovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lenka, 12.10.2015 17:50:31, IP: ***.***.132.212, #196830
Myslím, že když jsou problémy, tak je výbušnej skoro každej. Upřímně, taky jsem podobnými problémy trpěla, a víte co mi pomohlo? Být aktivní ve volném čase. Třeba začít chodit za kulturou, vyjet do přírody s Brontosaurem atd. :)
Anonym, 13.10.2015 8:22:29, IP: ***.***.252.249, #196841
Po mnohaleté latentní chlamydiové infekci může u řady postižených docházet v důsledku dráždění nervů endotoxiny chlamydií k výskytu různých potíží, např. mohou se objevit vysoké bolesti vleže, může docházet k funkčním poruchám různých orgánových systémů i vzniku různých, ničím nevysvětlitelných zdravotních potíží, včetně závažných onemocnění ještě v produktivním věku. U postižených osob i v jejich rodinách se častěji vyskytují velmi závažná onemocnění jako je onemocnění srdce a cév (cévní příhody, stavy jako při angíně pectoris, bolest srdce, funkční poruchy i náhlá zástava srdeční činnosti i selhání dýchacího systému v důsledku poruch inervace), poruchy krevního tlaku, cukrovka, astma, rakovina (nejčastěji prostaty, slinivky břišní, ledvin, plic, mléčné žlázy, mozku, mízních uzlin), leukémie, poruchy krvetvorby, lupénka, záněty okostice, záněty šlach, artróza i artritída, dna, záněty nervů a žil, roztroušená skleróza, mononukleóza, onemocnění urogenitálních orgánů, funkční poruchy žláz s vnitřní sekrecí, chronický únavový syndrom, Alzheimerova i Parkinsonova choroba, epilepsie, závažná chronická nervová onemocnění, syndrom náhlého úmrtí kojenců, psychiatrické nemoci a nelze vyloučit ani vznik dalších závažných onemocnění. Někteří odborníci činí Cpn odpovědné za vznik řady tzv. „geneticky” podmíněných nemocí (rakovina, cukrovka, astma, atopický ekzém a další), kdy zřejmě rodiče předají potomkům infekci chlamydiemi a ty pak vyvolávají stejnou nemoc jako u rodičů. S přibývajícím věkem jsou trvale latentní chlamydiovou infekcí postižení lidé stále citlivější na sebemenší výkyvy počasí a ve stáří jim i menší výkyvy počasí způsobují značně bolestivé i jinak nepříjemné, při větších změnách počasí až kruté zdravotní potíže. Část těchto lidí se stává vlastně trvale nemocnými, někdy s dlouhodobě krutými bolestmi a dá se předpokládat, že nikoliv biologické stáří, ale perzistující chlamydiová infekce je příčinou těchto potíží.
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Stres, nervozita, výbušnost
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes15:53
9 reakcí

ovesná koupel

V koupeli pravidelně koupu děti, netrpí ničím, ale mají po ní hebkou pokožku.

Andrinaa
dnes15:23
207 reakcí

Nadýmání

Mě colonfit doporučili v lékárně, tím, že je přírodní, tak je vhodný pro těhotné.

Lenuska
dnes15:14
8 reakcí

Klystýr darovanou urinou

Jsem mladá holka a prodávám svoji urinu. Za své zdraví ručím. Osobně nebo poštou. Jižní Morava. Cena dohodou. stepanka.judasova@seznam.cz

Štěpánka
dnes14:40
29 reakcí

zdravé vlasy

Pořizuji si je na www.vlasy-levne.cz. Dodávají do druhého dne, takže to je super.

Leny
dnes14:05
18 reakcí

Nutriční poradenství

Ta diagnostika organismu je dobrá věc taky jsem tak začínala. Zjistí vám všechny základní hodnoty, podle kterých vám pak sestaví hubnoucí plán.

Bedulka
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení