Pro správné fungování tohoto webu využíváme soubory cookies. Budete-li pokračovat v jeho prohlížení, souhlasíte s používáním souborů cookies.Pokračovat Více informací    

Diskuse - Stres, nervozita, výbušnost

Přeskočit na nejnovější příspěvek
KaNo, 12.1.2013 21:37:36, IP: ***.***.208.36, #173235
Dobrý den.
Je mi 13 a už jsem děsnej nervák, dokáže mě vytočit i to, že na mě někdo ve špatnou chvíli promluví. Často jsem ve stresu, třeba před písemkou, začnu si ošklivě kousat nehty a potit se, ale to i v normálních situacích, jako třeba když jdu před tabuli a to nejsem nějak extra stydlivý člověk. Jsem výbušná, a náladová. Myslíte, že už to mam v povaze jako cholerik, nebo se s tím něco dá udělat?
Nechci být taková, jaká jsem, nesnáším své chování, svou povahu a svůj vzhled, chci se změnit už jen proto, že si uvědomuji, že to vadí mému okolí a spousta lidí by mě mohli kvůli mé povaze nenávidět. Pokud už tomu tak není. Dám vám příklad z mého žívota: Píšeme písemku z matematiky (ze ktrér jsem už sama o sobě byla nervozní) a najednou dva spolužáci začnou popotahovat nosem, protože mají rýmu, jiní zase začnou kašlat a nebo klepat nohou, a mně přijde, že to vše slyším nejmíň 5x víc než ostatní, dokáže mě to naprosto vyvést z míry, a jsem z toho nesvá.
Někdy zase vybouchnu, když mluvím s taťkou a ten zrovna nepochopí co jistou větou myslím, a totálně vybouchnu a začnu na něj ječet. Samozřejmě, že mě to po pár minutách strašně mrzí, a zbytek dne mám mizernou náladu, a často brečím. A někdy vyjedu i na svou nejlepší kamarádku, což mě opět mrzí:(Myslíte že potřebuji psychologa? Nebo se s tím nic nedá dělat? A nebo snad je tohle normální a mám to nechat bežet dál? Děkuji za přečtení, a případnou odpověď:)
Dědek, 12.1.2013 23:03:23, IP: ***.***.209.252, #173237
asi jsi nemocná ,ale je to málo inf. jestli chceš napiš email
., 13.1.2013 14:15:10, IP: ***.***.210.53, #173245
A jéje, dva pošuci se tady sešli, výbušnej, cholerickej, 13ti letej spratek drzej, nevychovanej, voprsklej, neschopnej se krotit a ovládat a pošahanej chlamydiovej dědek. Víte co pošuci, jděte spolu ke cvokaři, zdravotní stav vás obou je vážný a vyžaduje hospitalizaci v blbinci.
Dědek, 13.1.2013 14:34:32, IP: ***.***.209.252, #173246
zase ses jednou dostal k PC vono na tebe brzo dojde, podle toho jak píšeš tak tě žere chlamydie
., 14.1.2013 1:03:50, IP: ***.***.209.109, #173256
Střihej k tomu cvokaři dědku, potřebuješ okamžitě hospitalizaci v magořinci, řádíš tady jako černá ruka, vymaštěnej p**uku a tady toho cholerickýho spratka vem s sebou. V blázinci kam oba patříte už vás srovnaj.
., 14.1.2013 7:12:47, IP: ***.***.209.252, #173262
chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou kombinaci příznaků. Navíc škodí i endotoxin, který se vyplavuje do těla a je zanášen krví do všech částí našeho těla, od nervových zakončení, přes cévy, vlásečnice, mízní systém. Typickým společným znakem u mnoha pacientů je ale meteosensitivita, to znamená zvýšená citlivost na počasí, tzv. biozátěž. Zhoršení příznaků u zhoršené biozátěže je častým a skoro pravidelným jevem.

Za všemi těmito potížemi může stát chronická chlamydiová infekce. Nejčastěji napadený člověk trpí více příznaky najednou, charakteristická je dlouhodobost potíží, jejich postupné zhoršování a často nenápadný začátek. A neznámá příčina a neúspěšnost léčby! Tedy : náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, kožní onemocnění postupně se objevující, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu. Pokašlávání, zhoršování psychiky dané napadnutím nervů endotoxinem. Rizikové těhotenství, neplodnost, zánět prostaty dané usídlením chlamýdií v pánvi. Pocity bolesti v různých částech těla dané napadením nervových zakončení. Napadení cévního systému. Většina příznaků je dána dlouhodobým drážděním nervových zakončení napadených orgánů v těle. Z toho si můžete udělat jasný úsudek, že nelze stanovit diagnozu přesně, protože nemov má tisíc tváří. Pokud máte nespecifické, zhoršující se zdraví, bolesti v těle, postupně se zhoršující zdravotní stav a chronickou únavu, také někdy postupné psychické změny, je dost pravděpodobné, že ve vašem těle jsou aktivní ložiska chlamydiové infekce a ty vám chronicky škodí. Neexistuje jiná tak hodně rozšířená infekce, ostatní infekce mají daleko menší schopnost takto přežívat a škodit.

Díky dlouhodobému dráždění organismu, nervů a cév a také parenchymatozních tkání, je chronická infekce také jednou z hlavních příčin závažných onemocnění jako je rakovina parenchymatozních orgánů, nervové onemocnění- sclerosis multiplex atp., mozkové mrtvice, angina pectoris, bolest srdce, poruchy krevního tlaku, cukrovka, lupénka, bolesti kostí a okostice. Záněty kloubů, dna a poruchy štítné žlázy.
A vida, 14.1.2013 12:59:18, IP: ***.***.217.69, #173271
Dědkovo patolízal, pochlebovač a vlezdop**elka zase bleje o chlamydiích.
Katka, 2.4.2015 20:11:28, IP: ***.***.160.81, #192215
Dobrý den, potřebuju poradit. Jsem občas strašně výbušná a mrzí mě to. Nejvíce to odnesou mojí příbuzní na ty si vybíjím zlost kterou mám v práci a tam nedokážu zareagovat. Dále se bojím,že mne někdo zabije a připadám si ošklivá nemám se ráda. Je toho víc,nevím co mám dělat,protože vím že tím ubližuji hlavně rodině a sobě ale víc mi jde o tu rodinu na té mi nejvíc záleží. Co mám dělat? nechci aby to o mně někdo další věděl jak se chovám a navíc k psychologovi nechci, každý by se mi pak smál.Děkuji za případné odpovědi moc mi pomohou.
Katko, 3.4.2015 11:39:42, IP: ***.***.18.123, #192226
já Vám mohu poradit jen jedno, obraťte se na odborníka. Máte možnost si vybrat mezi psychologem a psychiatrem. Je mezi nimi velký rozdíl, psycholog může pomoci jen jako terapeut, psychiatr může terapeutické působení podpořit i medikamenty, například antidepresivy. Medikamenty za Vás problémy nevyřeší, od toho je tu psychiatr v roli mediátora, ale pomohou Vám v tom, že se třeba lépe vyspíte a v důsledku budou spolupůsobit s terapií a věřím, že Vás dovedou k lepšímu a kvalitnějšímu prožití dnů, měsíců, roků, které budete trávit se svými blízkými nebo v práci. Počítejte s tím, že je to běh na dlouhou vzdálenost a že výsledky se nedostaví ihned, ale máte velkou šanci to zvládnout. Dokázala jste si spoustu věcí přiznat a chcete je řešit a to je moc dobře. Přeji Vám krásné Velikonoce a držím palce
Inka, 6.7.2015 19:41:13, IP: ***.***.84.161, #194161
Milá Katko, souhlasím s radou předchozího článku, ale nevím, jak jste stará, jaké máte kolem sebe prostředí, co vás rozčiluje atd. Tzv. klinicky si nechte všechno zjistit, ale s těmi antidepresivy a jinými medikamenty od psychiatrů bych zacházela velmi opatrně. Mám s nimi své zkušenosti a ne zrovna ty nejlepší.Já mohu poradit jen jedno. Můžete mi nadávat, že jsem nenajezený dealer, ale chci jen pomoci. Pracuji s bylinkami, které mají obrovskou sílu. Produkty nejsou nejlevnější, ale jsou dostupné i pro důchodce s velmi nízkým důchodem. Navíc při slevové kartičce máte slevu po celý rok o 31-50%. Dle svých dlouhodobých zkušeností vím, že účinky jsou zaručené.Myslím, že to stojí za to. Pokud se rozhodnete se sebou něco dělat, napište mi na: dudul@seznam.cz
Míša, 19.8.2015 18:42:00, IP: ***.***.71.153, #194840
Mám problémy s nervozitou ,pořád se něčeho bojím a jsem poslední dobou výbušná a nejvíc to odnášejí moji blízcí . Došlo to tak daleko že jsem se strašně pohádala s mamkou ,řekla jsem ji hodně špatnou věc a už to nejde vzít spatky a nevím co mám dělat a zkončilo to tím že mi zbalila moje věci a do konce měsíce se musim odstěhovat . Tak že jsem z toho hodně špatná a asi se z toho zblázním. Nevím co mám dělat.Poradí mi někdo.
Alena, 19.8.2015 18:54:08, IP: ***.***.49.44, #194842
Alena, 19.8.2015 19:00:43, IP: ***.***.49.44, #194843
Pozor na antidepresiva, jsou návyková. Když je mě špatně na duši,jdu do kostela nebo zalezu do kuchyně a vařím. Jsem relativně mladá,jen 30 let. Sama,single. Můžeš si "hodit mašli" nebo začít bojovat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lenka, 12.10.2015 17:50:31, IP: ***.***.132.212, #196830
Myslím, že když jsou problémy, tak je výbušnej skoro každej. Upřímně, taky jsem podobnými problémy trpěla, a víte co mi pomohlo? Být aktivní ve volném čase. Třeba začít chodit za kulturou, vyjet do přírody s Brontosaurem atd. :)
Anonym, 13.10.2015 8:22:29, IP: ***.***.252.249, #196841
Po mnohaleté latentní chlamydiové infekci může u řady postižených docházet v důsledku dráždění nervů endotoxiny chlamydií k výskytu různých potíží, např. mohou se objevit vysoké bolesti vleže, může docházet k funkčním poruchám různých orgánových systémů i vzniku různých, ničím nevysvětlitelných zdravotních potíží, včetně závažných onemocnění ještě v produktivním věku. U postižených osob i v jejich rodinách se častěji vyskytují velmi závažná onemocnění jako je onemocnění srdce a cév (cévní příhody, stavy jako při angíně pectoris, bolest srdce, funkční poruchy i náhlá zástava srdeční činnosti i selhání dýchacího systému v důsledku poruch inervace), poruchy krevního tlaku, cukrovka, astma, rakovina (nejčastěji prostaty, slinivky břišní, ledvin, plic, mléčné žlázy, mozku, mízních uzlin), leukémie, poruchy krvetvorby, lupénka, záněty okostice, záněty šlach, artróza i artritída, dna, záněty nervů a žil, roztroušená skleróza, mononukleóza, onemocnění urogenitálních orgánů, funkční poruchy žláz s vnitřní sekrecí, chronický únavový syndrom, Alzheimerova i Parkinsonova choroba, epilepsie, závažná chronická nervová onemocnění, syndrom náhlého úmrtí kojenců, psychiatrické nemoci a nelze vyloučit ani vznik dalších závažných onemocnění. Někteří odborníci činí Cpn odpovědné za vznik řady tzv. „geneticky” podmíněných nemocí (rakovina, cukrovka, astma, atopický ekzém a další), kdy zřejmě rodiče předají potomkům infekci chlamydiemi a ty pak vyvolávají stejnou nemoc jako u rodičů. S přibývajícím věkem jsou trvale latentní chlamydiovou infekcí postižení lidé stále citlivější na sebemenší výkyvy počasí a ve stáří jim i menší výkyvy počasí způsobují značně bolestivé i jinak nepříjemné, při větších změnách počasí až kruté zdravotní potíže. Část těchto lidí se stává vlastně trvale nemocnými, někdy s dlouhodobě krutými bolestmi a dá se předpokládat, že nikoliv biologické stáří, ale perzistující chlamydiová infekce je příčinou těchto potíží.
        Předchozí   12      Následující
Přidat příspěvek k tématu Stres, nervozita, výbušnost
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
dnes10:38
1 246 reakcí

sarkoidoza

Nabízíme půjčku všem potřebným za velmi nízkou úrokovou sazbu 3% bez zajištění, budeme schopni vám poskytnout jakoukoli částku v rozmezí od 2000euro-... (zkráceno)

Steven Martins
dnes7:57
782 reakcí

Potrebujete naliehavú pôžičku?

Potrebujete financnú podporu a hladáte úver, ktorý bude riešit vaše problémy a pomôže vám? Potrebujete spolahlivé, rýchle a bezpecné? Ponúkame nízke... (zkráceno)

Romain
dnes7:36
60 reakcí

Zánět oční rohovky

Taky bych poprosila, jestli by někdo mohl popsat, jak se zánět vyvíjel dál? Děkuji!!!!

Eli
včera17:25
3 707 reakcí

Multifokální brýle - zkušenosti

Mimochodem - ano, už před dvěma lety jsem si objednal ty čínské brýle jako záložní, ale nikoli podle receptu od očaře, ale podle upraveného receptu,... (zkráceno)

David Ondrejkovič
včera14:52
733 reakcí

KOLONOSKOPIE

ahoj lidičky ted jsem se vrátila z kolonoskopie byla jsem ve Vysokém Mýtě a super ,jaký to bylo vám neřeknu protože nic nevím.Dostala jsem... (zkráceno)

jajda
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.
(c) 2005-2013 Abeceda Zdraví s.r.o.   | Reklama | Návštěvnost měří NetMonitor | Prohlášení