Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Honza, 21.06.2015 22:55:01, IP: ***.***.58.102, #193918
Beatrix. - vykládat něco té duševně nemocné pod nickem Hanka je zbytečné, ona je vážně nemocná. O IP adresách neví vůbec nic. Ostatně ono to takovou nulu jako ona naštve , že si tolik lidí chválí Petra a po ní neštěkne ani pes hihi
Hanka, 22.06.2015 15:42:16, IP: ***.***.104.1, #193936
SUPER PŘÍSPVĚK: "Iva, 26.2.2013 3:55:33 no jedinej kdo tady ma hnuj v hlave jsi ty ty fetacko, co ani nevi co je to wifi, cetla jsem ze na jinem serveru na tebe davaji lide hromadne trestni oznameni za to ze tam kazdeho pomlouvas, urcite se k tomu tady s lidma pridame, ja za sebe urcite, protoze takovou zavistivou pomlouvacnou a hloupou nulu jako ty clovek jen tak nevidi. Tady je slusna diskuze do chvile nez dojde takova cerna tlama a spina jako ty co tady zacne nekoho pomlouvat, Takze te zablokujeme i tady, aby jsi uz nikoho nespinuila a nepomlouvala. Skoncis spatne, muj muz je u policie, takze se priprav :-))))"
Janička, 24.06.2015 11:30:47, IP: ***.***.217.143, #193974
ahoj, ráda bych věděla co vše Petr K dělá. Mám vážné zdravotní problémy a hledám právě někoho, kdo je vzdělaný a kdo tomu rozumí. Prošla jsem hodně kartářek, ale byly to jen vyhozené peníze a neskutečné kecy a pomoc a rada žádná, ty podvodnice snad nevychodily ani základní školu podle těch paskvilů. Proto hledám někoho, jako Petr K, kdo rozumí oboru. Byla jsem už na jeho webu a shlédla jeho videa a přesně to hledám. Nepotřebuju zas nějakou hadačku nevzdělanou, co se tváří, že každému může kecat do života a sama v žvotě nic nedokázala a nemá žádné vzdělání a takových je většina. Proto by mě zajímalo zda Petr K dělá i léčitelství.
Barbara, 24.06.2015 12:49:18, IP: ***.***.39.78, #193975
jo aha, ona je ta dusevne nemocna a zavistiva primo hnedoceska jak pise, tak to je pak vsechnp jasne, za nase penize dela bordel na internetu a za nase penize ji leci stat. Tak pak chpa, ze je to nula a nic v zivote nedosahla a ze se vzteka. Nedivim se, ze ji tu maji lide uz dost...
Hanka, 24.06.2015 18:00:51, IP: ***.***.104.1, #193979
Janičko - 217tko, Barčo - 39tko, (neboli jeden psychopat) ty máš opravdu vážné zdravotní problémy. Ale s tím ti neporadí nějaký lidový vypravěč, ale psychiatr. Nebo už i on to vzdal?
Klára, 24.06.2015 18:42:05, IP: ***.***.72.120, #193980
Byla jsem u pana Petra z Brna a už nedokážu na nic jiného myslet.Tak vzdělaného a inteligentního člověka jsem ještě nepoznala. Kdo má všech pět pohromadě, nikam jinam nepůjde. Byl v USA a umí malovat ke všemu.
Lada, 25.06.2015 13:32:27, IP: ***.***.35.168, #193991
ahoj Janičko - u pana Petra K jsem byla před lety a bohužel léčitelství už nedělá, jak mi říkal, prý nemá energii protože má hodně lidí a k tomu ještě maluje, učí, píše. To mi říkal před lety, ale pamatuji na jednu známou, které před 15 lety pomáhal reflexní terapii a cchi kungem a dost jí pomohl. Celkem chápu, že člověk jako on s tolika obory musí rozdělovat čas a energii. je obdivuhodné, co vše dělá a stíhá, ale je škoda že už léčitelství nedělá, nebo snad jen ve vyjímečných případech jako u mé kamarádky. Možná to zas dělá, nevím, je to už pár let, co jsem u něj byla. každopádně ale co se týká zdravotních problémů, tak dokáže velmi skvěle poradit, protože má znalosti z medicíny. Já měla pohybové problémy po úraze a opravbdu mě z toho dostal díky radám, vysvětlil mi co se dá, co obnovuje orgány atd atd.. V tomto je opravdu asi nejlepší, protože má znalosti. Spoustu věcí o tomto čtu na jeho webu. Já si s ním povídala po dokončení výkladu asi půl jodiny o výzkumech co překládá a byla jsem velmi překvapená co vše už se dnes ví a jak daleko jsou poznatky, o kterých většina lidí ani neví. Hledala jsem, zda mu vyšla nějaká kniha, ale nikde jsem nic nenašla. Jinak všem přeji hezký den.
Lada, 25.06.2015 13:39:45, IP: ***.***.35.168, #193993
Hanka alias Klaro - tobě ta závist snad úplně rozežrala mozeček že ano? Jak zde píší ostatní, kdokoli se chválí Petra K tak ho napadáš a urážíš a píšeš falewšné komentáře kdy naoko vyzdvihuješ Petra aby jsi ho zas pomluvila. Ale jen ukazuješ, že jsi opravdu duševně nemocná. Už podle IP adres je vidět kolik lidí si Petra chválí , ale duševně nemocná a paranoidní jako ty bude stále dokola mlít, svoje bludy a obvňovat všechny, kdo si ho chválí. Smiř sekonečně s tím, že Petr K je opravdu výborný a ty na něj nikdy mít nebudeš, protože ta závist tě brzo zabije a umřeš velmi brzo, tak se to totiž stává lidem jako ty, co jsou nemocní a závidí a utápí se v závisti.
Hanka, 25.06.2015 15:12:45, IP: ***.***.104.1, #193996
Ahoj Petře, je obdivuhodné, že při tom co vše děláš, ještě sháníš žáky na učení Aj :)). Ostatní prd platí, co? Jinak věř, že ti nemám co závidět, jelikož jsem vzdělaná - to poznáš podle tvého a mého psaní, ty píšeš s chybami a to dokonce pořád stejnými - a navíc mám práci. Závidíš? S tím já nic nenadělám... A co se týká Kláry, ta všude propaguje Divišovou, která je mi u zadnice, neznám ji, takže ne, Klára nejsem.
I Hanousková, 25.06.2015 16:54:57, IP: ***.***.217.22, #193998
madam o Vašem vzdělání musí pochybovat každý, kdo si od Vás přečte ty vaše fantasmagorie a neustálé výpady na Petra. Kolik tříd zvláštní školy jste prošla? Vaše gramatika je na úrovni mongolské pastevkyně. Ty vaše závistivé výplody opravdu svědčí o tom, že jste duševně nemocná a nedivím se že na Vás lidé podávají trestní oznámení, To považuji za nejlepší řešení a budete se konečně léčit. To, že někdo učí anglický jazyk je naopak velmi dobré. A jaké změstnání mate Vy? Kolik berete podpory a za naše peníze zde blijete a děláte bordel? Proč se zde tak ztrapňujete? Proč nenapíšete rovnou Petrovi ? Protože by jistě rychle přišel na to že jste duševně zaostalá a nemocná. Myslíte, že Vás tu někdo čte a zajímate někoho? nejste vy opravdu nějaká samozvaná závistivá kartářka, napři ta Anie, co každého pomlouvá? Podle Vaší IP adresy si Vás dokáže policie a různí lidé velmi lehce najít. A už zde štvete všechny lidi, jak člověk pročítá tuto dikuzi.
Hanka, 25.06.2015 21:57:03, IP: ***.***.104.1, #194004
Hanousková, změň už tu 217 :)).
Markýza, 25.06.2015 22:22:24, IP: ***.***.217.118, #194006
evidentně se psychický stav té duševně nemocné neustále zhoršuje, jak je patrné z jejich stupnujících se útoků a pana Petra. Asi by jí měli přestat dávat prášky a měli by jí nasadit eutanázii :-))))))))
Dana, 26.06.2015 16:01:49, IP: ***.***.43.114, #194014
No me pan Petr obrovsky pomohl a posunul me zrovna v době kdy jsem to nejvíc potřebovala. Velmi moudrý a vzdělaný pan. Takových je moc malo. Díky za to ze ještě takovi lide jsou. Hezky den.
Jelínková Praha, 28.06.2015 15:16:54, IP: ***.***.58.227, #194040
Lenko, máte naprostou pravdu. Jen dodám, že tato duševně narušená žena dělá stejný bordel i na jiných diskuzích, kde jí už vymazali a posledních pár dní hlavně na doktorka.cz, kde neustále útočí, pomlouvá a uráží Petra. Je to ta samá osoba, co se zde podepisuje jako Hanka a včera o ní lidé psali, že na ní lidé podávali trestní oznámení, její IP adresa je zde uvedená. A tento komentář se mi dnes líbil na doktorka.cz, proto jej sem vkládám. 28.6.2015 15:03 - Jituš vidím, že se od včerejška... Karle to je výstižné. Celá záležitost se má asi tak, že pan Petr K je úspěšný a vyjímečný člověk a proto s ním dělají rozhovory v TV a tam o tom přímo mluví, že má vyjimečné schopnosti, nadání a vzdělání, píše se o něm, je populární a má peníze a hodně lidí. Nikoho přece nezajímá nějaká anonymní duševně zaostalá nula na diskuzi, která píše úplně bludy o tom, co Petr není a co nemá, jen proto že ta psychopatka žárlí závidí a vzteká se že Petr má vše to, co ona nemá. To je přece celá podstata. Mám za to, že jí tu nikdo nebere vážně. Ale všimla jsem si jak se snaží za každou cenu napadat a psát bludy adresované Petrovi a když tu nikdo není tak stále spamuje svými pomluvami. takže tvé spamování pokládám za dobrý nápad, ale mnohem lepší by bylo na ní poslat policii a požádat administrátory aby jí zablokovali.
Jaroslava, 03.07.2015 21:28:24, IP: ***.***.217.133, #194145
paní Jelínková. Byla jsem u pana Petra osobně před pár lety a je to velmihodný , slušný a vzdělaný muž, myslím že tu je každémujasné že ta dáma, co se ho snaží pomlouvat je duševně nemocná. Já si pamatuji, jak jsme si před Léty s Petrem povídali o UFO a dalších velmi zajímavých věcech, nevím, kde bere informace, ale bylo velmi poučné, to samé co se týká výzkumů v medicíně a dalších oborech. Škoda, že měl málo času tehdy, v poslední době jsem nenašla ani jeho přednášky.
        Předchozí   1 .. 181182183184185186187 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.