Na tomto webu zpracováváme cookies potřebné pro jeho fungování a analytiku, v případě udělení souhlasu také cookies pro účely cílení reklamy a personalizaci reklam. K tomu využíváme své partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Více informací o nastavení cookies naleznete zde. Rozumím    

Diskuse - Kartářky

Elen, 17.09.2015 8:49:34, IP: ***.***.31.2, #196056
Mohu doporučit šikovnou kartářku Renatu Dinušovou. Jsem z daleka, proto výklad proběhl po telefonu.Považuji jeji výklad za kvalitní. Od té doby, když něco potřebuji, vím kam se mám obrátit.
Blanka Vejražková, 20.09.2015 10:38:24, IP: ***.***.38.55, #196114
Chci Vám napsat můj dojem z paní Sandry z Prahy. byla jsem k ní objednaná 3 měsíce !!! Měla úplně plný diář a tak mne napsala do náhradníc. Asi po měsíci mi sama zavolala, že jí vypadla klientka, jestli nechci přijít v ten čas. bylo to už večer, což jsem uvítala, protože pracuji celý den. Věnovala se mi přes 2 hodiny, protože jsem měla miliardu dotazů, znáte to...byla skvělá, protože se mnou dopodrobna rozebrala každou otázku. To se mi ještě se žádnou kartářkou nepodařilo. Vždy jeden dotaz, zaplať a zmiz! Tahle to fakt dělá s láskou a poctivě. Dívala se mi pořád těma jejíma laskavýma očima do mých utrápených očí a musím říct, že mi pomohla hodně psychicky. Vydá totiž za všechny doktory, neboť kdybych jí bývala poznala dříve, nemusela jsem skončit u antidepresiv. Mimo výklad mi prozradila i něco o sobě, což mne hodně posílilo.Nabídla jsem jí svoje otevřené srdce a nejraději bych jí chtěla za kámošku. Neodsuzujte mne, nejsem puberťák, ale 40letá máma od dvou dospěláků. Každopádně je to bytost, která umí. Pokud Vás vezme,je to výhra, protože má tolik lidí, že je "čekačka". ale radím říci, že máte naléhavý problém a vezme Vás dříve, třeba pozdě večer, nebo přes oběd. Já sama jsem jí za ochotu donesla kytici, příště jí odměním i jinak, ona si to fakt zaslouží. Asi jsem se do ní "zamilovala" a to nejsem na holky...má tel: 731711154 Pokud Vám to nebere, zkoušejte to, nebo jí písněte sms, ona odpoví, kdy máte volat. Mně se to také nedařilo se dovolat, protože měla práci a to má ztišený tel. Je fakt supéééééééér!!!!!! Tak hodně štěstí !!!!!!!!!!!
Blanka Vejražková, 20.09.2015 10:38:24, IP: ***.***.38.55, #196115
Chci Vám napsat můj dojem z paní Sandry z Prahy. byla jsem k ní objednaná 3 měsíce !!! Měla úplně plný diář a tak mne napsala do náhradníc. Asi po měsíci mi sama zavolala, že jí vypadla klientka, jestli nechci přijít v ten čas. bylo to už večer, což jsem uvítala, protože pracuji celý den. Věnovala se mi přes 2 hodiny, protože jsem měla miliardu dotazů, znáte to...byla skvělá, protože se mnou dopodrobna rozebrala každou otázku. To se mi ještě se žádnou kartářkou nepodařilo. Vždy jeden dotaz, zaplať a zmiz! Tahle to fakt dělá s láskou a poctivě. Dívala se mi pořád těma jejíma laskavýma očima do mých utrápených očí a musím říct, že mi pomohla hodně psychicky. Vydá totiž za všechny doktory, neboť kdybych jí bývala poznala dříve, nemusela jsem skončit u antidepresiv. Mimo výklad mi prozradila i něco o sobě, což mne hodně posílilo.Nabídla jsem jí svoje otevřené srdce a nejraději bych jí chtěla za kámošku. Neodsuzujte mne, nejsem puberťák, ale 40letá máma od dvou dospěláků. Každopádně je to bytost, která umí. Pokud Vás vezme,je to výhra, protože má tolik lidí, že je "čekačka". ale radím říci, že máte naléhavý problém a vezme Vás dříve, třeba pozdě večer, nebo přes oběd. Já sama jsem jí za ochotu donesla kytici, příště jí odměním i jinak, ona si to fakt zaslouží. Asi jsem se do ní "zamilovala" a to nejsem na holky...má tel: 731711154 Pokud Vám to nebere, zkoušejte to, nebo jí písněte sms, ona odpoví, kdy máte volat. Mně se to také nedařilo se dovolat, protože měla práci a to má ztišený tel. Je fakt supéééééééér!!!!!! Tak hodně štěstí !!!!!!!!!!!
Blanka Vejražková, 20.09.2015 10:38:33, IP: ***.***.38.55, #196116
Chci Vám napsat můj dojem z paní Sandry z Prahy. byla jsem k ní objednaná 3 měsíce !!! Měla úplně plný diář a tak mne napsala do náhradníc. Asi po měsíci mi sama zavolala, že jí vypadla klientka, jestli nechci přijít v ten čas. bylo to už večer, což jsem uvítala, protože pracuji celý den. Věnovala se mi přes 2 hodiny, protože jsem měla miliardu dotazů, znáte to...byla skvělá, protože se mnou dopodrobna rozebrala každou otázku. To se mi ještě se žádnou kartářkou nepodařilo. Vždy jeden dotaz, zaplať a zmiz! Tahle to fakt dělá s láskou a poctivě. Dívala se mi pořád těma jejíma laskavýma očima do mých utrápených očí a musím říct, že mi pomohla hodně psychicky. Vydá totiž za všechny doktory, neboť kdybych jí bývala poznala dříve, nemusela jsem skončit u antidepresiv. Mimo výklad mi prozradila i něco o sobě, což mne hodně posílilo.Nabídla jsem jí svoje otevřené srdce a nejraději bych jí chtěla za kámošku. Neodsuzujte mne, nejsem puberťák, ale 40letá máma od dvou dospěláků. Každopádně je to bytost, která umí. Pokud Vás vezme,je to výhra, protože má tolik lidí, že je "čekačka". ale radím říci, že máte naléhavý problém a vezme Vás dříve, třeba pozdě večer, nebo přes oběd. Já sama jsem jí za ochotu donesla kytici, příště jí odměním i jinak, ona si to fakt zaslouží. Asi jsem se do ní "zamilovala" a to nejsem na holky...má tel: 731711154 Pokud Vám to nebere, zkoušejte to, nebo jí písněte sms, ona odpoví, kdy máte volat. Mně se to také nedařilo se dovolat, protože měla práci a to má ztišený tel. Je fakt supéééééééér!!!!!! Tak hodně štěstí !!!!!!!!!!!
Martina, 29.09.2015 7:42:30, IP: ***.***.72.120, #196464
Doporučuji skvělou kartářku z Brna.Telefon je 728950127.Moc pomohla mě i mé rodině. Děkuji za to.
Milena, 08.10.2015 11:10:33, IP: ***.***.217.220, #196757
Hodně se tu psalo o panu Petrovi K z Brna. Za sebe ho také doporučuji, je to podle mě nejlepší kartář v oboru, sice je o dost drazší, ale jako jediný mi dokázal pomoci ohledně zdraví a partnerství.. Byla jsem i u některých, o kterých se zde píše, ale spíše si to ty osoby píšou na sebe samy. Dnes je opravdu těžké najít dobrou kartářku a někoho , kdo to umí. Já měla to štěstí, že jsem našla p Petra, ale co vím tak má stále plno, tak třeba budete mít štěstí.Tel na p Petra je 724120590
Jana, 08.10.2015 11:22:37, IP: ***.***.217.156, #196758
Je smutné, že ty samé podvodnice si tu na sebe stále píšou dokola fantasmagorie. Sandra z Prahy- byla jsem u ní, mám zdr problémy a mlela tam úplné nesmysly o orgánech, nevěděla ani, kde je slezina, plácala absolutní slátaniny. Tohle je na policii, protože taková pdovodnice dokáže spíš pacientkám ublížit, ani nevěděla kde je slezina a k čemu slouží. Neustále mlela cosi o ezoterice a bylo jasné, že tomu ani nerozumí. Absolutně vyhozené peníze a ta paní je vekmi primitivní osoba, co má sama velké problémy a podle toho také vykládá. V životě toho moc nezažila a nedokáazala nic, arogantní, namyšlená a to nejhorší , že mě nabádala k rozvodu. A na sebe si zde píše takové slátaniny jak je výborná a jak má moc lidí, přitom mě vzala hned druhý den!!! Dinušová - obdobný případ - říkala, že můj manžel brzo zemře a že si mám najít někoho jiného!!! Tak mě tak napadá a jsem opravdu zděšená, jaký odpad lidské společnosti těch ženskcýh si dnes hraje na kartářky a že z lidí tahají jen peníze!!! Chodila jsem kdysi k jedné starší paní,z Brna, co už nežije, ta opravdu uměla a byla také dost drahá, ale měla schopnosti, ale to co je dnes za kartářky to je opravdu hrůza a hnus!!
Verun, 08.10.2015 20:45:10, IP: ***.***.217.79, #196782
no jo psychopatka a podvodnice sandra z Prahy a Dinušová - Dinušovou zablkovali na spoustě webech, protože tam urážela každého a psala si na sebe falešné komentáře, to samé dělá i tady. Se Sandrou mám podobné zkušenosti jako Jana - i mě vykládala o tom jak léčit játra. Jsem zdr. sestra a řeknu vám, že tak velkou blbku a lhářku jako je Sandra jsem ještě nepotkala, ta snad nechodila ani na základní školu podle těch nesmyslů. Ten komentář od Blanka Vejražková, 20.9.2015 10:38:33 - ten si psala sama a na něm ji vidět jak ptimitivní a duševně nemocná je to osoba, jak lže a podvádí. Už když jsem u ní byla, tak byla sprostá, mlela neustále o sobě, nepoznala ani minulost, že prý jsem se měla rozvést atd atd. Po 20 min jsem se vážně naštvala a odešla, protože větší blbku bych nepřála nikomu. Pak jsem četla i jiné komentáře a je jich hodně o tom jak si na ní lidé stěžují a co ní píši, ja bohužel naletěla na ty sebechvály, co si tu na sebe neustále píše.Takže za mě rozhodně NE.
Anonym, 13.10.2015 19:08:17, IP: ***.***.58.138, #196856
Jediný, kdo tady dokola píše jsi ty - IP 217..... :))
HEMA, 15.10.2015 16:42:41, IP: ***.***.248.242, #196909
Pro ELFKU---tlf.p. Cimburová--466932029--Řečany nad Labem
Jarmila jarmila, 20.10.2015 20:14:32, IP: ***.***.131.129, #197025
Nakoukla jsem a jsem ráda, že zde lidé píší o panu Petrovi K z Brna, vidím, že je stále stejně populární i zde v ČR jako v USA, kde jsem se s ním potkala poprvé. Chodila jsem pak i na jeho přednášky zde v ČR a pak jsem se odstěhovala mimo republiku. Jak zde kdosi psal, Petr je asi opravdu nejlepší numerolog a kartář a neskutečně sečtělý a moudrý člověk. Za sebe ho také doporučuji, protože to dělá úplně jinak a vychází mu jak karty tak i jeho rasy a hlavně má ten dar, co většina kartářek vůbec nemá a pak se takové dámy tady mezi sebou hádají a píší si na sebe pochvalné sebechvály až do nebe. Kéž by bylo víc takových jako je Petr K.
MahuLenka, 23.10.2015 3:24:02, IP: ***.***.137.234, #197077
Byla jsem u kartářky Petronely někde na Praze 4, napřed mi popsala mou rodinu, včetně mých rozvodů, úmrtí v rodině, nemocí a komplikovanýho nynějšího vztahu, dětí, prostě všeho. Seděla jsem u ní přes hodinu a vzala si 350,-Kč Jak bude sedět buducnost to zatím nevím, ale minulost byla dost přesná.Hlavně byla moc milá a nedělá z lidí blbce! Kamarádka k ní chodí už několik let. Kontakt na ní bohužel nemám, ale vím že má FB stránky kartypetronela nebo kartarkapetronela
VyhulLenko, 25.10.2015 18:33:08, IP: ***.***.196.144, #197120
pro MahuLenka, 23.10.2015 3:24:02, IP: ***.***.137.234, #197077 tenhle komentář sis na sebe napsala sama ty podvodnice. Byla jsi u ní a nemáš na ní kontakt. Ty jsi tak primitivní, že k tobě bych poslala leda tak policii. Moje známá si u téhle primitivky nechala vyložit na vztah a Ta Petronela tam kydala takové nesmysly,že to svět neviděl. nepoznala ani že je kamarádka rozvedená. Kolik takových podvodnických prasat si zde píše sama na sebe chválu??
Hanka, 25.10.2015 20:21:33, IP: ***.***.58.138, #197124
Kdo? Například Petr z Brna. Všichni, kteří sem dají odkaz na jinou kartářku, než na P. z B., jsou podle tebe podvodnice a vždy u nich byla tvoje známá :)), ty komiku.
Karel, 28.10.2015 18:04:41, IP: ***.***.1.146, #197186
Ahoj, neznáte náhodou někdo nějakou kartářku nebo numeroložku která by mi řekla čísla do sportky na příští neděli. Nebo jsou všichni samozvaní věštci k hovnu.
        Předchozí   1 .. 184185186187188189190 .. 225      Následující
Přidat příspěvek k tématu Kartářky
Jméno či přezdívka:
E-mail:
Nadpis:
Text příspěvku:
Upozornění: Je zakázáno vkládat příspěvky odporující českým zákonům, např. vyhrožování usmrcením nebo újmou na zdraví (viz § 353 Nebezpečné vyhrožování), případně jakékoliv nabídky nebo poptávky po kterýchkoliv léčivých přípravcích. V případě příspěvků odporujících těmto pravidlům i ostatním platným zákonům veškeré informace vedoucí k identifikaci Vaší osoby předáváme Policii ČR, případně Státnímu ústavu pro kontrolu léčiv.
Aktuálně v diskusích
1.5.10:06
383 reakcí

Punčochy a muži

Silonky zásadně oblékám jako první kus oblečení a na ně pak teprve boxerky nebo trenky. Ponožky si taky přeci navlékáte na silonky a ne naopak.

Jarek
30.4.19:24
33 reakcí

Jak ošetřit zlomené žebro

Moc prosím, dcera si zlomila 8zebro,vlevo,proč ji rentgenovali pravou stranu? není to omylem?

Olina
30.4.13:20
15 reakcí

Podpora erekce

Ze své zkušenosti můžu doporučit Erectan FORTE, který funguje okamžitě. Prostě ho pak budete mít zase tvrdého jako hrom.

Daniel
29.4.21:47
3 reakcí

Smetanové krémy

Za mě je taky Bobík nejlepší, hlavně se podívejte na složení - je z poctivé smetany a tvarohu.

Lída
29.4.21:03
5 reakcí

Svačinky pro děti

Moc děkuji za komentáře - kapsičky od Sunaru určitě zkusíme, líbí se mi složení a navíc je maminky na internetu hodně chválí.

Anna
Přihlaste si odběr našich novinek:
E-mail: 
Z odběru se můžete vždy odhlásit na této stránce.